EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Haja coração

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Haja coração

Post by Soleil on 31.05.16 15:37

@Soleil wrote:

(Sa Ortizovog Instagram profila)

Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by Sava on 03.06.16 1:02

Dobra je bila gledanost prve dve epizode. Samo da tako nastave.

Kritika: http://zamenza.blogspot.rs/2016/06/haja-coracao-faz-boa-estreia-e-tem-tudo.html#.V1BSKZCrPGk.twitter

.... "Haja Coração" teve uma boa estreia e a trama de Daniel Ortiz tem tudo para ser tão agradável quanto foi "Alto Astral", novela que marcou sua estreia como autor solo. Dirigida por Fred Mayrink, a história ---- que apresentou um segundo capítulo ainda melhor que o primeiro ---- tem bem mais comédia do que drama e as características fazem jus ao horário das sete. Resta torcer para que "Totalmente Demais" seja substituída à altura, mantendo o bom nível da faixa. Tem tudo para ser.

Nadam se da će tako i biti.

Koja psihodelija. rofl Mnogo je bolja fan-made entrada.

Posting Freak

Poruka : 1836

Back to top Go down

Post by Stef on 03.06.16 1:32

Meni se originalna abertura više sviđa. Jedino mi smeta onaj grozni font.

Nikad mi jasno neće biti što je Globo sklonio onaj font koji je godinama bio u svakoj noveli. To im je postalo maltene zaštitni znak, samo je trebalo modifikovati, dodavati senke, podvlačiti, menjati boje. Toliko toga se može uraditi sa jednim fontom.

Posting Freak

Poruka : 5648
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Soleil on 09.09.16 19:31

Danas će 87. epizoda biti emitirana. Meni je novela super, ima dosta presmiješnih scena, sve priče i svi likovi su mi interesantni, ima dobrih parova. smile Cristina Pereira, koja je glumila Fedoru u "Sassaricandu" (ovdje je glumi Tatá Werneck) se jučer pojavila kao Safira, rođaka familije Abdala. Ona je bila vezana ugovorom za Record pa nije mogla ovdje glumiti Teodoru, koju zato genijalna Grace Gianoukas glumi. Uspjela se izboriti da se barem kao Safira pojavi. Teodora je navodno poginula u helikopterskoj nesreći, ali se od 110. epizode vraća u novelu. thumbsup Bila je strah i trepet, a za ovu Safiru kažu da je još gora od Teodore i da je samu Teodoru bilo strah do nje. Još su za Safiru rekli da je ona mix negativki Carminhe, Nazaré Tedesco & Bije Falcão. rofl

Nekadašnja i sadašnja Fedora smile2

#Leonecalda su genijalne rofl

Sluškinja Dinalda (Renata Augusto, pojavila se kao kraljeva sestra u "Alto Astral" koju je Pepito trebao oženiti) se uvijek "prepucava" sa gazdaricom Rebecom i samo doljeva ulje na vatru. Leonora (Ellen Rocche) je prije par godina bila eliminisana prije samog ulaska u reality "Big Brother Brasil" i nije joj jasno kako nema fandom i kako je niko ne prepoznaje (sve dok se nisu preselile u novo naselje, tamo je novi komšiluk odmah prepoznao i obožava je rofl). Penélope (Carolina Ferraz) se razvela od muža koji je varao, preselila se u SP i spetljala sa mlađim likom Henriqueom (Nando Rodrigues - Ricardo @ "AA" (kasnije je saznala da je on najbolji prijatelj njenog sina Beta i sad ne smije Betu da kaže istinu, pa Leonora pred Betom glumi da je ona Henriqueova djevojka rofl). Rebeca (Malu Mader) pokušava uloviti bogatog muža da se riješi dugova koji je njen pokojni muž ostavio, ali njena stara i neprežaljena ljubav Aparício pokušava da joj onemogući to. Genijalno je bilo kad su mislile da su ubile jednog komšiju u samoodbrani jer ne namjeravao oteti Leonoru, pa tijelo ubacile u tepih pa u gepek i htjele negdje baciti tijelo, policija iz zaustavila zbog brze vožnje i zamalo da ih uhvate, krenule da zatvore vrata gepeka kad komšija ustade (njihov šok kad su skontale da je ipak živ rofl) i poče ih proganjati ulicom, ali je kasnije uhapšen. rofl
^^ Super su mi parovi #Penrique (Henrique/Penelope) & #Reberício (Aparício/Rebeca). smile

Last edited by Soleil on 09.09.16 19:40; edited 1 time in total

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 09.09.16 19:40

Ta Safira obećava ako ima nešto od Naze Tedesco. aw

Vidim da su mišljenja o seriji na netu podeljena, nekima se sviđa, nekima ne.

Ja ću joj jednom svakako dati šansu, Ortiz me je kupio sa AA, a ovde ima i hrpa meni dragih glumaca. aw
A i neće imati mnogo epizoda, 130-135.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 09.09.16 19:49

To kad su se Abdale isprepadali povodom njenog dolaska iz Pariza, pa rekoše da je mix tih negativki i rekli kako je maltretirala i Teodoru. rofl A jedva se nakanili da joj otvore vrata kad je došla. rofl

A jest im se redom svima nagovorila, a tek kad je Fedori rekla da je propala k'o kauč, a Fedorinog muža Leozinha poljubila u usta kad su se upoznali. rofl

A ovaj Leozinho je obični prevarant, ali je ubjedio Fedoru da je on iz bogate familije iz Saudijske Arabije, još kao tri mjeseca braka će se vjenčati tamo, bliže se ta tri mjeseca, a njega već hvata panika. rofl A na nagovor Fedorinog strica Agilsona (Marcelo Médici, Castilho @ "AA") je oženio Fedoru, kako bi se Agilson dokopao bolje pozicije u porodičnoj firmi.

^^ Super su mi i #Fedozinho kao par. smile

A Teodora je libanonskog porijekla. Jednom je čitala neki časopis na arapskom.

Da, oprečna su mišljenja. Dosta negativnih komentara na račun Apola, #Aponcinhe, Malvina Salvadora, Zé Loreta, itd. a meni sasvim OK ovdje glume. #Shirlipe (Shirlei (manca @ "TdB") & Felipe) mnogima postali najomiljeniji par, jesu divni, ali nisu mi najdraži par, nekako su mi previše sladunjavi iako je njihova priča à la Cinderella storyline.

135 epizoda bi trebala imati. Svakako daj noveli šansu, naravno nije nužno da ti se i svidi. Meni je super novela, ali prihvatam da ne sviđa baš svima.

A na ovom .gifu u mom potpisu su #Frandrigo (Francesca/Rodrigo) & #Betancinha (Beto/Tancinha). smile2 Meni su baš divni. aw João Baldasserini odličan u ulozi Beta. thumbup A na avataru je Aparício. smile2

Francescu je prvo trebala glumiti Chris Torloni, ali kako je ova prešla u "Velho Chico", odlično je glumi Marisa Orth. thumbup

@ntv osvrt na glumu Vasconcellos (odlična u ulozi sajko negativke Brune , Ximenes, Rocche, Mader, Orth: 'Haja Coração' aposta em escalações inusitadas e tira atrizes da mesmice

Last edited by Soleil on 09.09.16 20:11; edited 1 time in total

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 09.09.16 20:09

HAHAHA evo Safire kako zavodi Aparícija, kako li će on se danas izvući iz ovoga rofl

(Ovaj Globo i dalje ne ispravlja grešku kod pisanja broja epizoda "HC" glare)

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 09.09.16 20:27

Pa show. naklon rofl

Jao, pa ovaj Leozinho je Afe iz AA wow rofl verujem da je i ovde piš. naklon

Malvino Salvador mi je užas u svakoj seriji, isto i ovaj Jose Loreto.

U Torre su mi Shirley i Adriano bili divni. Sad ne znam da l' je i ovde priča tog para ista.

Skapirao sam još ranije da ti je na avataru Aparicio (Borges), a u potpisu Francesca (Orth).
Ovaj sa Orth pojma nisam imao ko je, podsećao me na Marata Descartesa. rofl

Meni po slikama Beto i Tancinha deluju neuporedivo bolje od Apola i Tancinhe.
Prosto ovaj tunjavi Malvino ne može ni sa kim da uspostavi hemiju. yawn

Priča mi je odlična, hteo sam i Sassaricando da gledam, ali kako je objavljeno da će biti rimejka, odlučio sam se za ovu verziju. smile2 I volim što ima poveznice sa meni dragom Torre de Babel. aw

Fe Vasconcellos izgleda moćno kao villana. naklon

Jao, pa ova Safira je urnebes. naklon rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 17.10.16 20:26

Autor ainda não decidiu os destinos dos protagonistas de 'Haja Coração'

Team #Betancinha & #Apomara smile2 Nadam se da će Ortiz, ipak, pozitivno iznenaditi i ostaviti #Betancinhu (aw) zajedno na kraju novele.

...último capítulo, programado para ir ao ar no dia 8 de novembro.

Posljednje epizode budu emitirane petkom, mada je "Totalmente D+" bila emitirana u ponedjeljak. Čudna odluka da posljednja 138. epizoda "HC" bude emitirana u utorak 08.11. pa da naredni dan "Rock Story" krene (obično srijedom zbog prenosa fudbalskih utakmica nije baš bajna gledanost novela), ali eto...

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 17.10.16 22:31

Samo nek' Ortiz proba da ostavi Apola i Tancinhu zajedno! azdaja

I ne znam koji im je sa tim završetkom u sred nedelje.
Ajde razumem da je ponedeljak kad je najveća gledanost, ali utorak?! huh

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics