EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Haja coração

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Haja coração

Post by Sava on 09.11.16 0:55

Ne pratim ga na tviteru, ali ove kritike koje obuhvataju mišljenje o seriji u celini, uglavnom bude kvalitetno i fino argumentovano. Bar za ove serije koje sam bacio pogled mi se dopadalo to što je pisao.

Najviše hvale priču Shirlei i Felipea, a oni su jedini storyline koju nije iz Sassaricanda.  lol1

Takođe ni Samanćita ni Pepis nisu postojali u originalnom sinopsisu AA, a na kraju su ispali najbolji duo te serije.

Mislim da je Pepis ovde sve vreme bio nameštaj.

A u čemu je ispao problem sa krajem? Vidim da se vrte neke njene slike sa dva galan? Jel do kraja nije znalo sa kim će da ostane?
Da. Ona je na kraju ostala sa pozitivcem sa kojim je bila i na početku serije, a kasnije se smuvala sa "zlikovcem" i većina je navijala da ona sa njim ostane. Bolje će ti Soleil objasniti, ona je gledala.

A da, Vasconcellos je villana ovde i to prva villana u karijeri. Verujem da je bila dobra.

Last edited by Sava on 09.11.16 0:58; edited 2 times in total

Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1812

Back to top Go down

Post by Stef on 09.11.16 0:57

Da, i onda je Ortiz ostavio sa ovim užasom od Apola. puke
Jbt, počinjem da sumnjam da se svi autori pale na ovog Malvina.
Svaki njegov lik nezasluženo ima srećan kraj. wall

Umesto da je njega ostavio sa onom Tamarom, nju je ubedačio, njega ostavio sa Tancinhom, a Beta sa Paolom Oliveirom koja je prošetala, čisto da bude sa njom reda radi. Dno. yuck

Publika navijala za Beta i nju, on ispalio sve i pobegao u Diznilend.

Previa poslednje epizode - 30%.
Dabogda u consolidados pala na 2%. yuck

Da, Bruna, odnosno Fe Vasconcellos. Razvalila je kao villana. naklon

Zamenzine kritike na Twitteru su u stilu onog Vučićevića.
Ljudi moji, kakva epizoda, ljudi moji, kakva scena, ljudi moji ovo, ljudi moji ono.....
Ko da je Vale tudo u najmanju ruku. rofl

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 5402
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Franko on 09.11.16 1:14

Meni je Zamenza isto preko Twittera pretjeran, ne toliko oko telenovela nego nam se mišljenja razlikuju oko glumaca. Nilson je meni živi užas. On jedva da i gleda telenovele, uvijek daje neke imbecilne komentare, a i kritike su mu sve sklepane zbrda zdola. Zamenza baš GLEDA serije i onda napiše kritiku. Ovaj ako pogleda 1 epizodu tjedno neke serije i onda napiše neku bedastoću od kritike.

Meni je Apolo bio živi užas kad sam gledao one prve epizode, al to zbog Malvina Salvadora. On igra ISTU ulogu od Cabocle. ISTU. Sve uloge igra na isti kalup, a tek kad krene vrištat ko orangutan, dobijem proljev.

Nekako mi se čini da je sve šta je valjalo u toj seriji bio Shirlipe. Tamo gledam, ona mater od Josea Loreta saznala u zadnjoj epizodi da je on odustao od faksa tamo na samom početku. rofl rofl I čemu je služila Teodorina smrt? Ničemu. Leonzinho tamo pokušavao UBIT Fedoru i Teodoru i na kraju ima hepi end jer je odjednom KOMIČAN li. huh

Ma, ovo nije ni za stavit u istu rečenicu ni s Alto astral, da ne govorimo ni s Totalmente demais. Valjda će Rock Story bit bolja, iako ne vidim da će bit komična ala ovo, više naginje na tip humora ala TD. Ana Jaqueline znam da ti je super serija, skužaj. smile2

A lei do amor - 110/152
Alma gemea - 76/227
Rock Story - 78/177

Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1886
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Stef on 09.11.16 1:18

Ovo je onaj tip komedije ala Walcyr, circo pastelão. smile2

I meni se čini da će RS biti dobra.

Mene je Nilson kupio za sva vremena onom slagalicom koja debilima crta radnju ALDA. rofl

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.11.16 1:36

Sve što saam video od ove serije je ta scena al me je ta glumica oduševila. Sjajna je bila. naklon naklon naklon

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9842

Back to top Go down

Post by Soleil on 07.12.16 11:03

Listing NATPE 2017

BURNING HEARTS (100 x 1 Hr*)

Tancinha is a charming fruit seller known for her hot temper who gets torn between an explosive relationship with passionate truck driver Apolo, her neighbour and childhood sweetheart, and an irresistible attraction for Beto, a lady-killer who will not take no for an answer. The girl ends up being caught up in a family feud over the disappearance of her father whom she believed to be dead. Tancinha will leave a path of turmoil along her way to unveil this mystery.

AGUANTA CORAZÓN / BURNING HEARTS (Haja Coração)

(100 Capitulos / 1 Hora)

Tancita es una encantadora feriante, famosa por tener un temperamento fuerte, quien se debate entre un amor explosivo con el impulsivo camionero Apolo, su vecino de infancia, y una atracción irresistible por Beto, un joven conquistador que no mide esfuerzos para conseguir todo lo que quiere. La joven también se ve en medio de una disputa familiar a causa de la desaparición de su padre, a quien daba por muerto. Para desentrañar ese misterio, Tancita dejará un rastro de confusión en su camino.

* Baš me zanima kako će zvučati sinhronizacija Tancinhe zbog njenog načina govora.

"Eu posso ser ruím do português, mais burra eu não me sou!" lol1

Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1626

Back to top Go down

Post by Stef on 07.12.16 12:50

Što mi zvuči smešno Tancita. roofl
A Tancinha jeste burra, ostavila Beta zbog imbecilnog Apola. azdaja

Ja se samo nadam da će alternativni kraj ubaciti u inter. verziju.
Isto tako su uradili i u A Proxima Vitima gde se ubica razlikovao od nacionalne verzije.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 07.12.16 13:21

Iako je i sam Boninho na Twitteru rekao da će vidjeti oko toga da se alternativni kraj #Betancinha na Netu pojavi, ništa od toga nije bilo, mjesec dana prođe ali i dalje nas ignorišu. Ortiz izjavio kako bi najradije tokom premijernog emitiranje zadnje epizode prikazao jedan kraj, a tokom repriziranja drugi, ali kad već nije moglo tako mogli su staviti na web stranicu novele. roll

Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 07.12.16 13:25

Ja ne znam zašto snimaju alternativne krajeve kad ni nemaju nameru da ih prikažu. bonk

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 07.12.16 13:29

Kao snimili dva kraja pa dan prije odlučili koji će prikazati.

Zabole Ortiza za to, za njega je ta priča sigurno završena, prvo otišao u SAD, pa na Island, eno sad je na Tajlandu. smile2

Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics