EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La tormenta

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

La tormenta

Post by Stef on 16.07.15 2:52

LA TORMENTA
(OLUJA STRASTI / OLUJA)

Marija Teresa Montilja i Santos Torealba, dvoje ljudi različitih razmišljanja i načina života, otkriće da put od ljubavi do mržnje razdvaja samo tanka nit, bez obzira što će učiniti sve kako do ljubavi ne bi došlo.

Priča počinje kada Marija Teresa, poslovna žena naviknuta na gradski život, mora da ostavi sav svoj luksuz i preseli se na La Tormentu, hacijendu svog oca, kojom treba upravljati, s obzirom na to da je jedini spas u teškom vremenu koje je prouzrokovalo bankrotiranje porodične firme.

Jako je sigurna da će uspeti navići se na takav život, ali dolaskom na hacijendu uviđa da to nije baš lako, s obzirom na to da se susreće sa svetom koji joj je divlja sredina u kojoj se nalazi hacijenda i te kako neshvatljiva.

Za Mariju Teresu, najgore je to što se mora upustiti u saradnju sa upravnikom hacijende, Santosom Torealbom, čovekom sa sela, koga bije glas ženskaroša i osvajača, sa kojim se ne može složiti ni u čemu od samog trenutka upoznavanja.

U trenutku kada se ukrštaju njihovi pogledi, očigledno je za oboje da su i te kako različiti da bi mogli živeti pod istim krovom. Ali, što više pokušavaju da se razdvoje, više se intenzivira strast između njih dvoje, strast koja će prouzrokovati olujnu romantiku kroz koju će sama mržnja ustupiti mesto ljubavi koju nikada ranije nisu osetili.

Uloge:
Natalia Streignard - María Teresa Montilla Marrero
Christian Meier - Santos Torrealba/Santiago Guanipa
Natasha Klauss - Isabella Montilla Marrero
Marcelo Buquet - Simón Guerrero Carranza
Kristina Lilley - Edelmira Carranza Vda. de Guerrero
Iván Rodríguez - Cipriano Camacho
Constanza Gutierrez - Tatacoa
Didier van der Hove - Enrique Montalvo
Sandra Pérez - Michelle Cardona
Aura Cristina Geithner - Bernarda Ayala
Eileen Abad - Valentina Ayala
Juan Pablo Shuk - Padre Damián Fabre/Cosme Fabre
María Cristina Gálvez - Remedios Segura de Camacho
Rey Vásquez - Padre Benito
Alejandro Buenaventura - Ernesto Montilla
Agmeth Escaf - Alirio Paiba
Rosemary Bohórquez - Dalilah Vda. de Gema
Bibiana Navas - Sol "Solita" Cruz
Carmen Villalobos - Trinidad Ayala
Manuel Balbi - Jesús Niño Camacho Segura
Vilma Vera - Josefa "Chepa" Cruz
Laila Vieira - Amapola
Diana Neira - Virginia Gema/Dulce
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 6060
Godina : 19

Back to top Go down

Re: La tormenta

Post by Stef on 16.07.15 3:19

(100/216)

Pa ja obožavam ovaj cirkus. aw

Sad mi je još zabavnije nego pre 10-ak godina. aplauz

Ovo sad natezanje Santiaga/Santosa i MT aw On nju pravi ljubomornom sa Isabelom, ona njega sa Simonom, haos. rofl

Kad smo već kod Simona, Bože dragi, koji je retard ova Edelmira. facepalm Od svih negativaca u seriji, definitivno je najveća karikatura. Al' pobedila je sa ovim pokušajem ubistva Virginije, obukla se ko neka veštica sa ogromnim šeširom iz crtanih filmova, sva u crnom i ide pištoljem po selu da ubije ovu. naklon facepalm Što ne uzjaši neku metlu kad se već tako obukla? rofl I još promaši, rani ovu Virginijinu usvojenu majku. naklon facepalm Da ne pričam za ovo što je opsednuta Simonom, odgajala ga odmalena ko majka, a sad zaljubljena u njega. facepalm Debil bolesni.

Krivo mi je što je onda koknula Azaleu, bila mi je super. A i ona se izglupirala kad je rekla tupavoj Rufini za fen. Tačno sam znao da će Edelmira tako da je kokne. roll

Btw, bilo mi je jako čudno da gledam Rufinu iz TVAEAQ u totalno drugačijoj ulozi. Tamo ogorčena i preozbiljna žena, ovde bivša kurva. rofl rofl rofl

Isabela aw Kraljica, najdraža od svih negativaca.

Enrique me nervira. Je l' će u skorije vreme Abelcaim u telu kučeta da ga juri do močvare da ovaj upadne i odapne? mrgreen

Argemiro i Bernarda i dalje super. thumbsup I prvom gledanju su mi bili drag par.

On i madrina Tatacoa su hit. rofl Ovo pretvaranje u kuče i napadanje Enriquea naklon rofl

Valentina i oni lekari i bolničari, Jesus Niño, Trinidad, Virginia zzzzz Njih sa zadovoljstvom odstranim.

Joj, koji cirkus sa Hilariom i Santosom/Santiagom. naklon rofl On pljunuti otac, a nisu ga prepoznali samo jer je Hilario nosio naočare i imao brkove. rofl rofl rofl I još ovaj kreten od Edelmire pola sata gleda u Hilariovu sliku i ne može da provali da su isti. rofl rofl rofl I na kraju dođe do zaključka da nije provalila jer je Santos bio sav prljav i masan. Pa naklon Ja stvarno ne znam kako je takva glupača mogla da sve žive obrlati i pobije, kad nema ni 2 grama mozga? mellow

Ajd' što ona nije provalila, nego što NIKO u selu nije uočio sličnost, pa čak ni Argemiro kad ga je ovaj posetio u zatvoru. rofl

A tek da ne pričam za čuvene isceliteljske Sibiline moći od kojih Santosu ne fali ništa, iako ima 7 metaka u telu. naklon rofl Ma ni da se požali da ga nešto boli. rofl

Sporedni likovi naklon Chepa, Solita, Remedios, Cipriano, Ciro i Pensacola, Alirio, Michelle naklon Sa njima stalno neki haos. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 16.07.15 15:27

Ja sam tako voleo ovu telenovelu svojevremeno. wub Planiram da krenem da je gledam uskoro zato što je nikada nisam odgledao celu, na TV-u sam počeo negde možda 70 epizoda pred kraj, tako da pojma nemam početak serije. Kakav god cirkus da je bila, meni je tad bila fenomenalna i obožavao sam da je gledam. Sećam se da ju je Pink emitovao po sat i po, ponekad i dva i to mi je bilo tako dobro tad, baš sam uživao gledajući je. smile

Moderator

Poruka : 3833
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stef on 16.07.15 17:17

Ja sam u startu gledao na preskoke, ali sam bio u toku sa radnjom. Kad je počeo raspust, gledao sam redovno. Pred kraj sam malo ispao iz koloseka zbog škole, ali sam sve skontao i uspeo da odgledam kraj. smile

To je bilo pravo uživanje, po 2-3 epizode dnevno, nacrtam se ispred TV-a u 17, i posle do 19-19:30 se ne mičem. aw Znam da je nekad trajala kraće, davali su posle neku emisiju, a mislim i da je išao neki crtać, ako se dobro sećam. Divna vremena. aw Ovo sad na našim televizijama je ne daj Bože nikome.

La Tormenta je žešći cirkus, ali je obožavam. aw

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 12.08.15 13:38

(159/216)
Bekstvo iz zatvora jupi jupi jupi Obožavam sad ovaj deo kad beže, pa ih svi živi jure. aw

naklon

Cipriano naklon Njemu ništa, ali ništa ne ide od ruke. naklon rofl Prvo mu propao plan za zauzimanje sela, sad još i popio metak. rofl

Pojavio se i Santino. Meni nije jasno to oko organizacije, zar nije on šef? Otkud sad Ricardo? zbun Znam da je Ricardo sarađivao sa Santinovom organizacijom, al' meni je u sećanju ostalo da je Santino bio komandant. nezna

Bože, al' je nedokazana ova koza Valentina. bonk Glupača na kub. Bilo mi je žao zbog svega što joj se desilo, al' sad sve manje zbog ovakvog ponašanja.

Jedva čekam sad onu epizodu kad Isabela hoće da upuca MT, pa joj se priviđaju svi mrtvi likovi u seriji. jupi rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 12.08.15 16:24

Ja moram da repriziram ovo što pre, tako mi se gleda! smile2 Toliko sam obožavao ovu seriju, a nisam je celu nikad odgledao, kao ni poslednju epizodu. Sećam se da sam obožavao Isabelu i da mi je bila omiljena u seriji, kao i Edelmira. Svidele su mi se i one epizode kada se pojavi Gabrijela Vergara i muva se sa Santosom. Ja inače mnogo volim Gabrijelu Vergaru, tako mi je krivo što je već godinama nema u Telemundu i u poznatijim telenovelama, meni je ona odlična glumica. Tih seoskih sporednih likova se uopšte ne sećam. Generalno se slabo sećam serije i bila bi mi zanimljiva kad bih je ponovo gledao.

Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 12.08.15 16:30

Isabela aw aw aw Natasha Klauss je razbila! naklon

Edelmira je debil teške kategorije, a sve se nešto pravi pametna. puke
Gabriela Vergara wub Ariana mi je bila drag lik. Ta finalna etapa sa njom mi je bila OK. Najslabija u čitavoj seriji, ali opet zabavna.

Repriziraj obavezno, nećeš pogrešiti. smile

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 12.08.15 16:40

Ja se sećam da je Edelmira bila retardirana, ali da mi je bila tako smešan i cirkuzantski lik. rofl Uvek je imala neke ispade, a pamtim kad je nešto drogirala sina ili šta god, pa je htela da spava sa njim ili tako nešto. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 12.08.15 17:18

Ma to je sipala Simonu u piće "ljubavni napitak" koji joj je Tatacoa spremila, ali je ustvari bio otrov. rofl I još dođe do zaključka da je to zapravo neko prokleo Simona. naklon rofl

Zabavna jeste, al' je neviđeni debil.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 12.08.15 19:07

Tatakoa! rofl rofl To je ona crnkinja, veštica, sad sam se setio. Hahahahah! rofl I ona valjda ima nekog pomoćnika, a ima i ona druga, kao dobra veštica, Sibila. rofl rofl Bože, kad se setim svega toga...

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics