EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A regra do jogo

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

A regra do jogo

Post by Bayron on 28.04.14 23:06

Nova telenovela Joãoa Emanuela Carneira (A favorita, Avenida Brasil) kreće sredinom sledeće godine i nosi naziv "Ovelha negra" (Crna ovca). Glumačku postavu zasad čine:

Giovanna Antonelli, Cauã Reymond, Adriana Esteves, Cacau Protásio, Débora Falabella, Dira Paes, Isis Valverde, José de Abreu, Luís Gustavo, Marcello Antony, Marcos Caruso, Mariana Ximenes, Marjorie Estiano, Murilo Benício, Patrícia Pillar, Regina Duarte i Susana Vieira.

ispravite me ako grešim, videh za naziv na twitteru, ostalo sam uzeo sa forum.hr.

uglavnom, ovo čekam. egyptian meni pašu njegovi cirkusi, a tu je i puno već dragih glumaca. aw 

Spoiler:
Giovanna Antonelli, Adriana Esteves, Isis Valverde, José de Abreu, Mariana Ximenes, Marjorie Estiano, Murilo Benício, Patrícia Pillar, Susana Vieira.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6914
Godina : 28

Back to top Go down

Re: A regra do jogo

Post by Stef on 28.04.14 23:23

+1, iako je Avenida upropaštena nakon 100-te epizode (inter. verzija).  sad Favoritu sam poneku ep. pogledao na Sitelu i RTV-u, svidela mi se.  thumbup Giovanna, Isis, Esteves, Ximenes i Marjorie  aw Biće ovo neki mix Favorite i Avenide, po glumačkoj ekipi.  mrgreen
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 5640
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.04.14 0:02

Na uniju sam baš nedavno pročitao da će ovaj put Giovanna biti velika negativka. Ako se ne varam on je pisao i "Senke greha", gde je ona isto bila negativka.

Uglavnom ako svi pomenuti zaista budu deo serije, onda je ekipa brutalno jaka.

Al džaba sve, ako budem nekad gledao biće to za 2-3 god dok se pojavi sa sinhronizacijom. Mada ja to ne volim, ono što ne gledam redovno retko kad na kraju odgledam. Eto AB razvaličm već ko zna koliko, sad sam na 60 epizodi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9980

Back to top Go down

Post by Stef on 29.04.14 0:36

Jeste, Carneiro je pisao DCDP.  smile Giovanna kao villana principal  wow Pa to bi bilo divno.  jupi Još da Pillar i Esteves zajedno sa njom budu neke opake negativke i šou može da počne.  jupi rofl Glumačka postava odlična, ako se izuzme Reymond.  glare Taj već treći put zaredom kod Carneira u horario nobre. facepalm Jedino što je u Favoriti (barem meni se tako činilo po onome što sam video) bio da kažem ok. U Avenidi i Cordelu užas. Bilo bi dobro kad bi mu Carneiro dao neku nebitnu ulogu, ali se prema svemu sudeći, to neće desiti.  nene
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 13.06.14 22:16

Taís Araújo está cotada para viver mocinha vingadora na nova novela de João Emanuel Carneiro

Taís Araújo bi, navodno, mogla glumiti u novoj noveli João Emanuel-a Carneira ("Avenida Brasil"), i to mocinhu koja u osvetnički pohod kreće.
Premijera novele je sljedeće godine.

Inače, Taís je glumila protagonisticu Pretu u njegovoj noveli "Da Cor do Pecado".

(Ovo mocinha vingadora malo podsjeća na Ninu/Ritu iz "AB". )

Oktriveno je nekoliko detalja u vezi novele novele João Emanuel-a Carneira.
Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by Soleil on 02.08.14 13:10

Adriana Esteves (Carminha @ "AB"), ipak, neće glumiti u "noveli das nove" "Favela Chique" (čija je premijera u drugoj polovini 2015.g.). Nije u pitanju nikakva svađa sa autorom novele; već João Emanuel Carneiro ("Avenida Brasil") i režiserka Amora Mautner nisu za Adrianu pronašli neki odgovarajući lik u noveli. Izvor #1 #2
Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by Stef on 02.08.14 20:47

Šteta za Adrianu.  sad Nadam se da će Giovanna i Pillar ostati kao negativke.  njam

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 31.08.14 0:35

@BlogRumoreS Murillo Benicio y Giovanna Antonelli podrían convertirse nuevamente en pareja de la mano de #FavelaChique en TV Globo.

to bi bilo odlicno smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3160

Back to top Go down

Post by Sava on 01.08.15 19:07

Antonelli nikad lepša. *_*
Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1836

Back to top Go down

Post by Stef on 01.08.15 20:35

Super im je teaser. thumbsup Jedino me je iznerviralo ono "de autor de Avenida Brasil". roll Ko da je najgledanija Globova ikad. glare Nijednu novelu do sad nisu najavljivali "de autor ovoga i onoga", već po imenu i prezimenu, kako bi i trebalo.

Slažem se, Giovanna je predivna. aw

Ali ovi Brazilci u komentarima rofl Po njihovom mišljenju, red je na "dobru novelu", budući da u horario nobre ide jedna dobra, jedna loša novela. Pogađate, "dobre" novele su Imperio, Amor a Vida i sad A Regra do Jogo, a loše Em Familia i Babilonia. Iznova me iznenađuju svojim smislom za humor. naklon rofl

A ne znam, nešto me i ne zanima nova Carneirova novela. On obično počne dobro, pa tamo od polovine (ili malo dalje) počne da sere nešto. bonk

Iskreno, jedva čekam da prođe Babilonia, najviše zbog toga da se ne muči više sa onom Recordovom wannabe biblijskom novelom. Bolje da Carneirov cirkus strada. rofl

A i iskreno, nakon onog intervjua u kome je pričao kako isključivo piše za svoju dušu, a za gledaoce ga baš briga, još više želim propast nove novele. rofl

Kad malo bolje razmislim, možda je u tome štos što su njegove, Walcyrove i Aguinaldove serije gledane. Sva trojica glume neke veličine, jednog baš briga za gledaoce, drugi ne daje da se jedno slovce improvizuje iz njegovog scenarija, treći pljuje po svim drugim autorima, samo su njegove novele vrh vrhova. Očigledno za njih i Brazilce važi ona narodna - Sličan se sličnom raduje. ziveli

Ja se najviše radujem Sagradi Familiji, i Claudiji Abreu kao glavnoj negativki. aw Ali daleko je mart. cry

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics