EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A regra do jogo

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A regra do jogo

Post by Franko on 13.08.15 13:23

Ma ne vjerujem, Carneiro ako zna nešto dobro radit, onda su te distance između likova glavnih negativaca. Niti jedna negativka / negativac mu ne liči na onog iz prošle novele. Leona iz Cobras nije ličila na Barbaru iz Da Cor, Flora nije ličila na Leonu, Carminha nije na Floru.

Mene više brine sljedeće - koja je ovdje priča? Ovo mi izgleda kao i Babilonia. Super glumci, nabacani likovi, svatko sa nekom svojom pričicom, al kako bi rekli Ameri, what's the big picture here? rofl

Alma gemea - 140/227
Amar despues de amar - 30/60
Novo mundo - 10/160
Rock Story - 135/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1948
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Stef on 13.08.15 13:34

Ne znam, nisam gledao ni DCDP, ni Cobras, ali ono malo što videh od obe, deluje mi kao da nijedna villana nije ista sa ostalim.

Ali sad ova najava u kojoj je Giovanna, krečanje, grimase..... preslikana Carminha. Daj Bože da grešim.

E, to za priču i mene brine. To već rade par novela unazad, nemaju neku jaku centralnu priču, samo plasiraju ko koga mrzi, voli, ko se kome sveti, čime se bave likovi..... Niđe glavne priče. Evo sad i ovo, iz najava ništa nisam skapirao. rofl

Posting Freak

Poruka : 5824
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Bayron on 14.08.15 9:25

ovi siromasi smaraju već na promosima. a da, ni ja ne kapiram suštinu radnje.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Franko on 19.08.15 15:00

Klip dosadan za popizdit. Jedino je Antonellica kraljica. thumbup I Moscovis bi trebao imat dobar lik.

Ovaj nucleo od Caua Reymonda i Vanesse Giacomo, kristemiliisusebože. bonk

Al ja i dalje ne kužim koja je tu velika priča. Tony Ramos je ubio nekog, al nije ubio, Caua Reymond je bio u zatvoru al nije trebao bit u zatvoru, Vanessa Giacomo je uhićena, al nije trebala bit uhićena i svih ih brani Alexandre Nero koji je dobar, al zapravo nije dobar? Mislim, meni ni Avenida ni Favorita nisu bile ništa posebno, al su bar imale neku jaču priču. Ovo je samo nabacano.

bonkbonkbonk

Alma gemea - 140/227
Novo mundo - 10/160
Rock Story - 135/185
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.08.15 15:16

Ja sam sinoć odgledao trailer i ništa nisam pohvatao osim da su svi u zatvoru, a nije trebalo da završe tamo. rofl Ne razumem baš najbolje, a jel bi neko mogao da mi objasni poentu lika Antonelli? Najvili su je kao veliku villanu, ovo što vidim sa njene strane je odlično (mada malo vuče na Carminu) ali koja je svrha njenog lika?

Sve u svemu ne deluje mi preterano zanimljivo. Po onome što sam video od Babilonie deluje mi mnogo bolje. Nju baš imam želju da gledam, ovo ni malo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Franko on 19.08.15 16:16

Babilonia nije dobra serija, radije gledaj nešto drugo. smile2

Antonelli će valjda upecat Nera, a sad, kako će sve to bit povezano, pitajboga. smile2

Alma gemea - 140/227
Novo mundo - 10/160
Rock Story - 135/185
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Soleil on 01.09.15 12:15

Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by Bayron on 01.09.15 13:01

šteta, ništa posebno. potenciranje dobrih i loših likova kroz bele i crne figure na promosu je bilo simpatično, ali za špicu je ipak previše... pesma je lepa, ali nju bi vizuelno trebalo da prati jača drama... možda uz gledanje vremenom postane draga, ipak nije previše napadna. za razliku od avenide. njena špica je na prvu bila wow, ali ta rulja koja skače uz brzu pesmu, štrči od većine radnje i vremenom smori... i kad već forsiraju šah kao igru, nikako mi uz njega ne ide ovaj efekat sa logotipa, koji bar mene prvo asocira na grafiku starih video igrica.

pogledaću posle prvu ep.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Franko on 01.09.15 13:16

Preliminarni rezultati gledanosti prve epizode su 31%, moglo bi to ići gore na 32-33.

Pratio sam komentare po Twitteru, oduševljeni su svi Alexandreom Nerom i Giovannom Antonelli, najviše kritika dobili Juliano Cazarre i Caua Reymond, naravno, dežurna mocinha. rofl

Alma gemea - 140/227
Novo mundo - 10/160
Rock Story - 135/185
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Soleil on 01.09.15 21:25

By the same author of ‘Brazil Avenue’, the superproduction ‘Rules of the Game’ will premiere tonight

‘Rules of the Game’ will be launched on the international market in 2016 and the Brazilian network has already started its pre-sales.

Postavljen je i clipe de lançamento sa titlovima na engleskom: http://www.globotvinternational.com/home.asp.

Već je otkupljena u Nikaragvi: https://www.facebook.com/fanescanales2y7/posts/819587438156954.

(BTW, ovo "Del autor de la ‪#‎guerradeperras‬" je vjerovatno "A Favorita". Čovječe, kakav odabir naziva novele. lol1)

Cássia Kis Magro e Susana Vieira disputarãoTony Ramos em novela Adisabeba (Susana Vieira) & Djanira (Cássia Kis Magro) će se boriti oko Zé Marija (Tony Ramos); a jedna zanimljivost, Susana/Tony su glumili sestru i brata u "Mulheres Apaixonadas". smile2
Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1636

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics