EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A regra do jogo

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A regra do jogo

Post by -MILOS- on 01.09.15 22:41

da li zna neko hoce li biti negde serija postavljena u HD na torrent kao sto je to bio slucaj sa Babiloniom smile2 ako neko zna neka mi javi, hocu da je skidam redovno, pa cu jednom da je odgledam plez

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3200

Back to top Go down

Post by Stef on 01.09.15 22:58

Pa pobogu, kakva im je ovo špica?

Ovo sa šahovskim figurama kao da je neka novela od 7, još ova užas pesma facepalm Ko da je fan-made, pa ubacili ovu pesmu. Bolje da su ostavili onaj tango instrumental iz chamada i da su ovo sa šahovskim figurama sredili kako treba i bilo bi bolje. A tek ovaj logo koji je kao za stare video igrice nema veze sa špicom. bonk Užas, čak mi je i špica Babilonije bolja od ovoga.

Ne znam stvarno šta je sa ovim sa Globa, kakve su špice ranije imali, ovo je nula. Istina, ponekad iskoči pokoja super (7V, EF, AA), ali je generalno loše, naročito ako se poredi sa ranijim novelama.

Od trenutnih mi se jedino sviđa ADT špica, ovo ostalo 0. Za špicu Verdades Secretas sam i zaboravio kako izgleda. rofl

Vratiti podhitno Hansa Donnera da im radi špice!

Posting Freak

Poruka : 5841
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Bayron on 01.09.15 23:59

gledam sad prvu epizodu.

giovanna predivna. naklon susana vieira pokretni cirkus. ta žena mi u svakom izdanju namami osmeh. wub

ali ovi smrtnici, caua & co... dal su mogli još više da ih oboje u belo... aline iz amor a vida, duša od devojke, ne skida osmeh ni dok šeta ulicom, svi je vole, kako divan komšiluk ima. i ona voli sve, ma slatkica. samo što joj nisu prikačili oreol nad glavom... caua joj izlazi iz zatvora posle 4 godine i njoj je glavno na pameti da se oni venčaju. bez potpisa će ovaj valjda opet da joj umakne.

jebeš seriju s takvim protagonistima. ako negativci ne prigrabe minutažu, pozdravljam.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6929
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.09.15 0:12

Jel može prva epizoda. Voleo bih da izvrtim zbog Antonelli.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10083

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 02.09.15 0:58

Postavili su je na Globov sajt besplatno.

Meni je prilično dobra prva epizoda, uz velike zamjere glume Caua Reymonda, ne znam kako režiseri toleriraju to njegovo histerišenje, deranje, te idiotske grimase... stars

Slažem se sa Bayronom oko glavne, zaista mogli bih i bez onih tipičnih karakterizacija glavnih junakinja. Mada opet lik joj ne deluje naporan, a i glumica je fina. smile

Giovana je vrh. naklon naklon Svaka joj čast. Svaka, ali svaka njena scena bila je genijalna. wub

Glavni takođe bio odličan, sudeći po pilotu.

Sve u svemu, imaju dobru premisu, treba jedino da znaju sve to dobro da iskoriste. Ne verujem da bi mogao da je pratim, ali u svakom slučaju bar pilot deluje kvalitetnije od Avenide.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 273
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Franko on 02.09.15 1:10

Nisam još pogledao, ALI pročitao sam spoiler, pa čitajte na svoju odgovornost:

Spoiler:
Navodno je lik Caua Reymonda isto negativac. Izigrava Floru iz A favorite.

Alma gemea - 140/227
Amar despues de amar - 56/70
Novo mundo - 20/160
Rock Story - 145/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1949
Godina : 29

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 02.09.15 1:18

^
Spoiler:
Imao sam i takvu teoriju dok slam gledao. Ali hteo bi ga videti u taj fazon, možda čovek iznenadi. roofl
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 273
Godina : 22

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 03.09.15 14:01

Odgledala sam prvu epizodu...
za sad mi se čini sasvim pristojno, ok radnja, dobri preokreti već u prvoj epizodi.
Nastavljam gledat thumbup

Giovannina uloga je show lol1 Iz trailera sam očekivala da će ona biti neka opaka zloća, ne ovakav cirkus, al sviđa mi se smile2
Moram dodat da mi se puno više sviđa kako joj stoji tamna kosa, ali ne izgleda loše ni ovdje.

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.09.15 16:10

Džizs Krajst koliko je meni ovo dosadno rofl ja sam jedva izdržao do pola 1. epizode stars a špica rofl to se oni malo igraju varijacije na temu Game of thrones? wow

Giovanna Antonelli naklon prelepa wub

Moderator

Poruka : 7944

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 04.09.15 12:18

Odgledala sam i drugu epizodu...
prvi dio epizode mi je bio dobar, priča oko Romera, mame mu i ostalo thumbup
Nije bilo ni onih plesača/pjevača u ovoj epizodi, pa je to plus.
Kasnije su se pojavili i novi likovi... ona žena koja je izašla iz psihijatrijske bolnice i njezina familija. Oni mi nisu bili previše interesantni, pa nisam baš pozorno ni pratila, pa sam se izgubila u toj njihovoj priči.
Kao što je Bayron rekao, protagonisti su slabi, neinteresantni.
Giovannna se slabo prikazivala u 2. epizodi thumbdown Nadam se da će više u sljedećoj, jer ju je sada pronašao neki lik, kolko sam skužila neki njezin poznanik od prije.

Što se tiče špice, jako dobra ideja, ali nešto mi fali u svemu tome, mislim da se to moglo bolje odraditi.
Nije mi ni jasno zašto epizode traju preko sat vremena.

Ja nastavljam ovo gledati, pa ćemo vidjeti kako će se razvijati... za sada mi je ok.

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics