EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A regra do jogo

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A regra do jogo

Post by Bayron on 05.09.15 16:11

konačno pogledao prvu epizodu do kraja, oduševljen. naklon

znači od glavne četvorke imamo tri foliranta. advokat nije harizmatični mlakonja, nadareni besednik, nego mnogo kompleksnija ličnost. naklon jel se samo meni čini da je caua dogovorio sa onim lažnim doktorom da bi dobrici uzeo pare? to je toliko očigledno. šta će onda na kraju da spoje ovu vanessu sa marcom pigossijem? oni ispadaju jedine dobrice.

bacam se posle na ostale epizode. i atena ima svoj tango, poput flore i carminhe. kad izbace muziku u prodaju, stavljam ga za ringtone. rofl

druga ep, naježih se nekoliko puta tokom scene romera i djanire. kakvi likovi, kakav odnos, kakav je ovo intenzitet drame. naklon samo, sve se bojim da će ona brzo da krene da smara, kao lusinda u avenidi.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 06.09.15 12:42

Glavni par mi je naporan, oboje ekstra antipatični.
Stara od glavne mi je sumnjiva, ima nešto zlobno u sebi, nisam ju još uspjela dokučiti.

Zapravo su mi Romero i Atena oni koji drže pažnju. Romero drži radnju, a Atena je show rofl

Nego, kada se ovo emitira? Ja sam mislila da ide pon-pet? Al vidim da je već izašla i 6. epizoda, a ide od 31.8.?

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Franko on 06.09.15 13:02

Sve Globove telenovele ti se emitiraju od ponedjeljka do subote, osim Verdades secretas (novela das onze). smile

La fiscal de hierro - 5/80
Las estrellas - 30/100
Mi marido tiene familia - 1/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2041
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Bayron on 06.09.15 13:28

@GuitarraJD wrote:
Zapravo su mi Romero i Atena oni koji drže pažnju. Romero drži radnju, a Atena je show rofl
upravo, ove leve priče uopšte nisu zanimljive. možda iznenadi jedino priča sa bipolarnom ženom. volim tu glumicu iz viver a vida i amor a vida, cela ta grupa likova glumački obećava, a priča ima dosta materijala za jaku dramu. oni prostaci, slepci, uličari... blah, još koju ep ovako, pa krećem sa premotavanjem.

na 4. sam epizodi, s romerovom pričom rasturaju. atena je puno sreće, malo pameti. valjalo bi uneti dozu težine i u njen lik. jedva čekam da ih vidim u tandemu.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 06.09.15 17:00

Hvala Franko thumbup

U glumačku ekipu sa bipolarnom ženom nisam upućena, ali za sada mi je ta priča također nezanimljiva, samo puno dernjave. A možda je i stvar u tome da ih slabije razumijem dok vrište jedni na druge, pa mi automatski padne koncentracija s njih hmm mrgreen

I ja jedva čekam da se Romero i Atena upoznaju i spoje ziveli

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Bayron on 12.09.15 20:58

na 11. sam, čudna serija, puno varira. malo sam se smorio do 8. kvart, mafija, tony ramos... e onda usledi sav onaj haos u 9. sa jurnjavom i likvidacijama, postane opet zanimljivo. ono što je najgore i dalje, protagonisti i ceo njihov kvart, cauina žeđ za osvetom, pravdom...

našli se atena i romulo. i to se baš našli. po najavi sam očekivao da će tu biti više foliranja, oni su u startu takoreći otvorili sve karte.

postaje mi ok i ova porodica ležilebovića, mada mi smeta to grakanje u svakoj sceni, provuče se i po neka fora situacija.

druga porodica, bipolarna i ekipa, puno drame, misterije oko njih... jedino mi je plavuša, ćerka, odvratna.

atena stalno pominje hrvatsku, valjda je giovanna i dalje pod utiskom od letos.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Stef on 12.09.15 21:06

@Bayron wrote:atena stalno pominje hrvatsku, valjda je giovanna i dalje pod utiskom od letos.

Možda, možda ne. A znaš kako, treba prodati seriju na inter. tržištu. roofl Već im stoji na Globo Inter. sajtu "presales 2016". mrgreen

A možda je i Carneiro bio na letovanju u HR. rofl

Posting Freak

Poruka : 6281
Godina : 20

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.09.15 20:47

ova 12. epizoda mi vec sedam sati stoji u mesto sa 23 kb/s gde je ostalo da se skine jos samo 4mb da bi epizoda bila skinuta u celosti smile skidam je redovno preko torrenta. Konkretno ovu 12 sam nasao ovde. Ne znam da li je do mene ili do njih, a ne da mi se da prekidam kad je ostalo jos samo 4 mb da se skine gaah

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3366

Back to top Go down

Post by Bayron on 14.09.15 20:55

tako je i kod mene. a izašla je epizoda još juče na globodownloads, samo preteraše ga s onim upadljivim natpisom "venda proibida".

Administrator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.09.15 21:02

zato i skidam sa kickasa. Prvo sto je kvalitet slike meni bar mnogo bolji, em nema glupih natpisa smile nista onda cekacu koliko god da treba da bi se skinula epizoda. Rekoh samo da proverim da li je to do mene, ali eto vidis i tebi je isto tako.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3366

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics