EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sueño de amor

Page 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

View previous topic View next topic Go down

Re: Sueño de amor

Post by Jenna Maroney on 24.08.16 22:44

@Miloš92 wrote:Kako su i zavrsili kao fracaso ajde sad malo traceva iza kamere. De la Fuente je vec po obicaju i ovde uspeo da se posvadja sa ostatkom elenca. Ovde je imao sukob sa Betty, Gilom i Marjorie (nju je cak navodno i  udario). Ja ne znam sto njega toliko uzdizu u televisi i trpe mu raznorazne gluposti kad im nije dao ni jedan exito.

Ne vjerujem da je udario. Oni su tokom snimanja bili u ok odnosima. Postavljali su zajedničke fotografije, zezali se na twitteru. Baš je jedno vrijeme isključivo spominajo samo Marjorie. Betty nije nigdje bilo.

Ja ne znam zašto se njemu tolerišu ovakvi ispadi. Nije ni neki talenat nit neka zvijezda. Baš kad su prije 2-3 dana gostovali u enkoj emsiji on nije bio sa ostatkom ekipe. Bio je nešto malo na početku i onda je otišao. Ovi ostali su baš bili opušteni. On se izgleda samo sa ženama svađa facepalm Stalno neki problemi sa njima. Opet ponavljam ne vjerujem da je udario Marjorie. Em je sa Gilom u vezi (ne bi on to vjerovatno posmatrao mirno) em je navodno trudna. Nije valjda toliki psihopata.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 636

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.08.16 23:03

I opet moram ponoviti baš mi se zgadilo sve ono što su mediji pokušavali da naprave od nje. Ispalo je da je neka mučenica koju su svi na Televisi tretirali kao smeće i da je trebamo žaliti jer je njen lik na kraju ostao sam i ćelav

Nije ispalo vec jeste tako. SDA ne bi bila exito ni sa jednom glumicom. Scenarijo je zakazao u startu. Likovi su preglupi, radnja jos gluplja. Kad se samo setim one smejurije od sombre i svega sto se krilo u pozadini. facepalm Betty nije zvezda to je cinjenica ali nije ni prva ni poslednja koja igra glavne uloge a da nije zvezda. Danas je skoro svaka takva. I ja sam misljenja da ona nije za glavnu ulogu ali istu tu glavnu ulogu su joj dali Osorio a celnici odobrili (mada po ko zna koji put ponavljam zaista ne znam odakle im je ona pala na pamet) a onda im je ona kriva za fracaso. Kako im je u startu bla dobra a sad ne valja? I zar zaista mislis da je njena ideja bila da se osisa na celavo? To je garantovano bio uslov da je ne izbace iz serije. Njoj svaka cast na profesionalizmu ali nije ovo bilo vredno te zrtve. Zena se sisa na celavo a Osorio u istom kadru stavi ovih dvoje kako se kresu. facepalm Toliko o postovanju njenog rada. I na kraju krajeva da je serija postala exito ulaskom Marjorie razumeo bih njen ostanak sa protagonsitom na kraju ali kako su ostali fracaso isti ako ne i veci nego na pocetku ne razumem. Betty je bila glavna i ovakvim krajem su joj samo stavili do znanja gde joj je mesto i koliko je cene. Sta mislis da li bi neku njihovu glumicu tako tretirali?

Mene de la Fuente uzasno nervira. U svakoj ali u svakoj seriji je imao problem sa nekim.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10078

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 24.08.16 23:45

Iskrena da budem mislim da je nisu natjerali na to. Mozda jesu sugerisali ali ne znam ne ide mi nekako uz Osoria da joj kaze ako se ne osisas letis napolje. Osim toga ona ima ugovor u kojem stoji da glumi od pocetka do kraja pa je zato nisu ni mogli ubiti. Pisalo se o tome prije par mjeseci winky

Ricardo je ostao sa Cristinom vjerovatno zato sto je on to zahtjevao. Cristian se od samog pocetka ponasao odvratno prema Betty. I vjerujem da jeste zahtjevao da dovedu neku drugu glumicu.

Slazem se sa tobom svaka cast Betty na svemu. Zena je dokazala da je profesionalac i ako je vec pretprjela sve ovo treba napustiti televisu za sva vremena. Mene vise nervira to sto je sad mediji uzdizu u nebesa a pljuvali su je na pocetku i prozivali da je debela.

Uprkos svemu serija je jedna od najgorih koje je Televisa ikad snimila i bolje bi bilo da se prestane pisati o njoj da je ljudi sto prije zaborave jer nije ni vrijedna pomena smile
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.17 2:49

Da ti odgovorim ovde.

Betty je u SDA bila samo ok i ništa više. Mene nervira što su ljudi od nje pokušavali napraviti Meryl Streep nakon svega. Za fracaso su krvi svi do jednog jer su svi bili retardirani. Marjorie nije zvijezda to je činjenica ali je posljednja glumica koja se može pohvaliti da joj je serija išla do 27. Sve one poslije nje znamo kako su prolazile. Naravno to i dalje ne mijenja činjenicu da se HEFDM nije proslavila

Niko nije ni rekao da je žena vanserijska glumica. Ja sam nju gledao i u Azteci i nikada nije bila glumica da padneš na dupe. Kada je objavljeno da je ona glavna u SDA ja sam i rekao da je čist prosek, u svakom pogledu. Ali iznela je svoju ulogu sasvim korektno. Imala je super hemiju sa Notni i Polom.

Za fracaso su krvi svi do jednog jer su svi bili retardirani.

Za fracaso je pre svega kriva loša priča i loše napisani likovi. U ekipi je bilo dobrih glumaca. Oni koji su imali ok likove (Notni i Betty) na kraju su bili ok. Imali su Sabine koja zna da bude sjajna cirkus villana ali šta da radi žena sa onakvim smećem od lika?

Marjorie nije zvijezda to je činjenica ali je posljednja glumica koja se može pohvaliti da joj je serija išla do 27

Da je ona zvezda koja obezbedjuje rejting ne bi uopšte fracasirala. Imali su par epizoda dobar rejting i to u ključnim situacijama, kad je trebalo da izadje Fernandez i pred kraj. Sve ostalo fracaso. A na kraju krajeva ista ta Marjorie koja je imala 27 imala je i više nego duplo manje sa SDA. Toliko o njoj kao nekoj garanciji za rejting. I da se ne lažemo bila je preočajna u HEFDM. Serija je bila loša ali i ona sama je bila očajna. Mislim ništa protiv tebe, znam da je gotiviš, ali sama Marjorie sa tih 27 nema nikakve veze. A o tome koliko je bitna i koliko je cene u televisi dovoljno govori da su je gurnuli u ogromni fracaso i to na polovini. U fazonu imaš ugovor, glumi i ćuti.

Poslednji pravi veliki exito je MCET. Exito od početka do kraja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 12.03.17 23:10

@Miloš92 wrote:Imala je super hemiju sa Notni i Polom.

ALi je zato sa Cristianom nije bilo ni u tragovima. Po strani sve priče za Marjorie ali ona je barem imala hemiju sa njim. Bili su mnogo mnogo bolji par  winky

Imali su Sabine koja zna da bude sjajna cirkus villana ali šta da radi žena sa onakvim smećem od lika?

Sabine nije ni radila ništa tu. Njen lik nije imao interakcije sa glavnima. Čitavu seriju je sjedila po nekakvim sobama i pričala šta će uraditi Ricardu  rofl

Da je ona zvezda koja obezbedjuje rejting ne bi uopšte fracasirala.

To nije niko ni rekao. Danas niko ne obezbjeđuje raiting i to je ono što ljudima na televisi treba objasniti. Činjenica je da u seriju ne možeš ubaciti sve nebitne i bezvezne glumce ali džabe i jaki glumci kad je serija smor. Eto prva ta HEFDM. Koga su oni imali? Fernandeza i Evoru. I to Pedro je zvijezda u muzici u svijetu telenovela 0 bodova. Marjorie i Claudia su relativno popularne i to je to.

Imali su par epizoda dobar rejting i to u ključnim situacijama, kad je trebalo da izadje Fernandez i pred kraj. Sve ostalo fracaso.

I to je nešto. Sve ostael serije u zadnje 3-4 godine u najključnijim momentima nisu išle ni do 18.

A na kraju krajeva ista ta Marjorie koja je imala 27 imala je i više nego duplo manje sa SDA. Toliko o njoj kao nekoj garanciji za rejting.

I opet nije jedina. Ana Brenda je nakon CI imala još očajniji raiting i ponovo niko nije rekao da je garancija za bilo šta. Oni su pokušali možda iskoristiti onu frku sa Sotoom da pridobiju publicitet ali im očito nije pošlo za rukom.

I da se ne lažemo bila je preočajna u HEFDM. Serija je bila loša ali i ona sama je bila očajna.

Slaba da ali ne i preočajna. To mi je pregruba riječ. Za nju nisu glavne uloge to ću ponoviti milion puta. Ako nastavi ovako da niže nebitne uloge može se pozdraviti sa karijerom. Ona je u AV bila fenomenalna. Da li je lik bio ovakav ili onakav činjenica je da je Kendra bila itekako popularna u vrijeme emitovanja. Da je pametna da se vrati nakon porođaja sa nekom dobrom villanom.

A o tome koliko je bitna i koliko je cene u televisi dovoljno govori da su je gurnuli u ogromni fracaso i to na polovini. U fazonu imaš ugovor, glumi i ćuti.

Pa da je ne cijene ne bi je džaba ganjali i čekali da se vrati iz Španije sa snimanja filma i imala je dobar honorar. Nju je Osorio tražio od početka ali nisu se tad dogovorili oko honorara nešto ne vjerujem da bi ona za manji honorar uletila u seriju za koju je znala da je fracaso. Očito da je tražila veće pare koje je i dobila.

Osim toga ganjali su je i za PYP i LA. Eto Marlene Favela kupi sve ono od čega Marjorie odustane a u jednom trenutku Favela je bila glavna a Marjorie sporedna negativka. PYP je odbila jer nije htjela da glumi majku likovima koji su od nje mlađi 2-3 godine. Onu predstavu je isto zbog trudnoće napustila u koju je opet ušla Marlene.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.03.17 0:35

ALi je zato sa Cristianom nije bilo ni u tragovima. Po strani sve priče za Marjorie ali ona je barem imala hemiju sa njim. Bili su mnogo mnogo bolji par

Kako da uspostavi hemija sa nekim ko je ne gotivi od prvog dana i sa kim nije bila u nekim dobrim odnosima? Ispade da branim Betty a najiskrenije totalno mi je nebitna. Zabole me za nju. Al me nerivra ta pristrasnost. Kao da su Marjorie i Cristian najbolji par ikada i kao da je rejting naglo skočio zbog njih dvoje. Naprotiv ulaskom Marjorie još više su pali. Cristian je čovek koji ne zna šta je exito.

To nije niko ni rekao. Danas niko ne obezbjeđuje raiting i to je ono što ljudima na televisi treba objasniti. Činjenica je da u seriju ne možeš ubaciti sve nebitne i bezvezne glumce ali džabe i jaki glumci kad je serija smor. Eto prva ta HEFDM. Koga su oni imali? Fernandeza i Evoru. I to Pedro je zvijezda u muzici u svijetu telenovela 0 bodova. Marjorie i Claudia su relativno popularne i to je to.

Ma Nicandro nije bio normalan kad je sastavljao tu ekipu. Fernandezu se samo posrećilo sa HQEDNS. Već se sa CDC pokazalo da je čovek nebitan i nikakva garancija. Sa HEFDM je stavio tačku na glumačku karijeru i ogromne cifre koje je tražio za svoje učešće.

I to je nešto. Sve ostael serije u zadnje 3-4 godine u najključnijim momentima nisu išle ni do 18.

Ako ćemo najiskrenije upravo je sa HEFDM krenula propast Televise. Ona je prva koja je povukla lanac loših rejtinga. Ali da zanemarim to, gledanost je poslednjih godina pala svda u svetu i te cifre od pre par godina je više nerealno očekivati. Mislim pričati o HEFDM kao nekom parametru bilo čega je smešno. Serija je srozala odličnu gledanost LQLVMR. I Lichita i AQNMD su u odredjenim epizodama išle na 20. To su najveće brojke vidjene u poslednje vreme. To je bilo na onoj prelaznoj fazi u AQNMD.

I opet nije jedina. Ana Brenda je nakon CI imala još očajniji raiting i ponovo niko nije rekao da je garancija za bilo šta. Oni su pokušali možda iskoristiti onu frku sa Sotoom da pridobiju publicitet ali im očito nije pošlo za rukom.

Pa niko nije ni rekao da je jedina. Ja sam prvi govorio fanovima Ane da se spuste na zemlju. Uzleteli su posle CI kao da je ona ne znam ko. CI bi bila exito sa bilo kojom drugom glumicom. Sreća pa je veoma brzo fracasirala i vratila sve u realnsot. I gle čuda sad tih fanova nema nigde. Moj komentar se samo odnosio na tvoju repliku da je Marjorie poslednja imala 27. Čisto da iznesem svoje mišljenje. Sada sve redom fracasira, nebitno od glumca, glumice, priče... Ali u vreme kada je Marjorie imala ogroman fracaso (to što je duplo gledanija od ovih sad ne čini je exitom u to vreme je bila ogroman fracaso) situacija u televisi je bila dobra, nasledila je veoma uspešnu seriju. Emitovala se u isto vreme kada i MCET koja je bla veliki exito. Meni je taj njen fracaso mnogo veći nego ovi sada. Prosto fracasirala je u vreme kada je sve oko nje bilo exito.

Ja uvek govorim da niko nije garancija za uspeh. I ma koliko je voleo drago mi je što je i Boyerka ovako grozno fracasirala. I od nje su krneuli da prave neki sinonim za exito a ona je prosto imala sreće da upadne u dobre serije.

Slaba da ali ne i preočajna. To mi je pregruba riječ. Za nju nisu glavne uloge to ću ponoviti milion puta. Ako nastavi ovako da niže nebitne uloge može se pozdraviti sa karijerom. Ona je u AV bila fenomenalna. Da li je lik bio ovakav ili onakav činjenica je da je Kendra bila itekako popularna u vrijeme emitovanja. Da je pametna da se vrati nakon porođaja sa nekom dobrom villanom.

Za moj ukus preočajna. Ja nemam ništa protiv nje, šta više gotivim je. Ali Marjorie kao frigidna žena ne može proći nikada. Znači bila je blaga katastrofa. Sva ukočena, drvena, više je vodila računa o akcentu nego o bilo čemu. Neka se ona drži villana jer tu je sjajna. I ne razumem tu potrebu ni samih glumaca da se trpaju gde im nije mesto. Bolje da trijumfuješ kao negativac nego da fracasiraš kao glavni. Bar ja tako mislim.

Pa da je ne cijene ne bi je džaba ganjali i čekali da se vrati iz Španije sa snimanja filma i imala je dobar honorar. Nju je Osorio tražio od početka ali nisu se tad dogovorili oko honorara nešto ne vjerujem da bi ona za manji honorar uletila u seriju za koju je znala da je fracaso. Očito da je tražila veće pare koje je i dobila.

Ni jedna zvezda neće svojevoljno uću u seriju koja je jedan od najvećih fracasa ikada. Što nisu uvalili Boyer, Maite, Anu? Zato što su to njihove zvezde koje uprkos svemu na neki način čuvaju. Sad verujem da je uuzela dobre pare i treba debelo da naplati učešće u onom smeću. Svesno je upisala ogroman fracaso u svoju biografiju to i treba da ima cenu.

Osim toga ganjali su je i za PYP i LA. Eto Marlene Favela kupi sve ono od čega Marjorie odustane a u jednom trenutku Favela je bila glavna a Marjorie sporedna negativka. PYP je odbila jer nije htjela da glumi majku likovima koji su od nje mlađi 2-3 godine. Onu predstavu je isto zbog trudnoće napustila u koju je opet ušla Marlene.

Ma da li ti njih dve porediš. Koliko glavnih uloga ima Marlene a koliko Marjorie? I još važnije u kakvim serijama Marlene a u kakvim Marjorie? Marjorie je samo imala sreću da se uvuče ovima iz Peoplea-a koji stalno pišu nešto o njoj i prave od nje ne znam ni ja šta. Čisto informativno Favelin ugovor je u jednom trenutku bio najskuplji ugovor telemunda. A verujem da se ni u televisu nije vratila za male pare. A od te predstave zna se koja je prva napravila exito, Aracely.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 13.03.17 1:32

@Miloš92 wrote: Al me nerivra ta pristrasnost. Kao da su Marjorie i Cristian najbolji par ikada i kao da je rejting naglo skočio zbog njih dvoje. Naprotiv ulaskom Marjorie još više su pali. Cristian je čovek koji ne zna šta je exito.

Zaista nije nikakva pristrasnost  smile2 Stojim iza toga da je SDA jedna od najlošijih serija ikad. Marjorie uzela pare,upisala fracaso u karijeru, idemo dalje  smile2 Ali činejnica jeste da je imala bolju hemiju sa njim od Betty. De la Funete je meni ljiga teška koja hemije nema ni sa kim. On je tip muškarca koji dok vodi ljubav govori sebi da je najbolji i da bi vjerovatno da može opalio samog sebe  rofl Kod njega je mizoginija na izrazito visokom nivou jer mi je fascinantno da čovjek uvijek ima probleme sa ženama.

I ne razumem tu potrebu ni samih glumaca da se trpaju gde im nije mesto. Bolje da trijumfuješ kao negativac nego da fracasiraš kao glavni. Bar ja tako mislim.

Takođe. Da je nastavila redati uloge villana mnogo bolje bi prolazila ali opet i tu je problem. Televisa nema više dobrih villana. Ne računajući ove malo starije likove tipa Azele u YNCELH stvarno nisam vidjela dobru malđu villanu godinama.

Ma da li ti njih dve porediš. Koliko glavnih uloga ima Marlene a koliko Marjorie? I još važnije u kakvim serijama Marlene a u kakvim Marjorie? Marjorie je samo imala sreću da se uvuče ovima iz Peoplea-a koji stalno pišu nešto o njoj i prave od nje ne znam ni ja šta. Čisto informativno Favelin ugovor je u jednom trenutku bio najskuplji ugovor telemunda. A verujem da se ni u televisu nije vratila za male pare. A od te predstave zna se koja je prva napravila exito, Aracely

Nisam ja njih poredila nego samo iznijela činjenicu da su 3 projekta koje je Marlene radila bili oni od kojih je Marjorie odustala.

Da ne pomisliš da se ja svađam nešto sad i da pokušavam da dokažem da je Marjorie megazvijezda i šta ti ja znam stvarno nije smile2 Ako hoćeš iskreno jedan si od forumaša čije mišljenje cijenim i poštujem  smile2  

To da li nju neko voli ili ne voli je totalno nebitno. Meni je simpatična i ja je volim. Žena konstantno radi, trudi se. Od kako je došla na Televisu nije stajala. Kako je Bunefil jednom rekla za nju u fazonu "ona je došla u Meksiku da postane zvijezda" i to je u suštini ono čemu ona i teži. Zna nekad da pretjera u tome ali šta da se radi smile2
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.03.17 1:52

I ja mislim da su Marjorie i Cristian bili bolji par. Ako ništa drugo bar su na oko lepši. Ali ponavljam daleko od toga da su razbili kao par.

Nisam ja njih poredila nego samo iznijela činjenicu da su 3 projekta koje je Marlene radila bili oni od kojih je Marjorie odustala.

To je predstava gde se iz sezone u sezonu menjaju glumice. Aracely je bila prva ali generalno ta predstava već godinama dobro prolazi. Ali postava Araacely-Soto-Coch je bila prva.

I bez želje da se svadjam. Jel stvarno msiliš da je ona odbila PYP, seriju od koje se toliko očekivalo? Ja iskreno ne verujem. Prosto godinama i izgledom nije išla uz lik. Nije ni Marlene mnogo starija ali opet izgledala je koliko toliko kao majka svima osim Nonesu.

Ako hoćeš iskreno jedan si od forumaša čije mišljenje cijenim i poštujem

Oooo počastvovan sam. smile2 Ma i ja tebe gotivim, "znamo se" već godinama sa foruma.

To da li nju neko voli ili ne voli je totalno nebitno. Meni je simpatična i ja je volim. Žena konstantno radi, trudi se. Od kako je došla na Televisu nije stajala. Kako je Bunefil jednom rekla za nju u fazonu "ona je došla u Meksiku da postane zvijezda" i to je u suštini ono čemu ona i teži. Zna nekad da pretjera u tome ali šta da se radi

Tako i treba. I ja gotivim Maite i uvek sam uz nju. Eto spomenuo sam je u inat svima. rofl

Odnos Buenfilke i Marjorie je posebna priča. Ono grljenje na dodelama nagrada, a ono najradije bi se počupale. smile2 Al i to fali u novim serijama, nikakvih velikih tračeva.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics