EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Corazón que miente

Page 35 of 38 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Corazón que miente

Post by Ejpril on 15.05.16 19:26

Serija se vidim završila, koliko mi je na početku bila dobra toliko sam sad na kraju izgubila interesovanje... Marijela i Alonso su se venčali. Očekivano. Nek napiše neko šta je bilo sa ostalima, baš me zanima.
Sad nemam vremena ali možda nekad pogledam ovih 10-15 epizoda koje sam propustila, čisto da kompletiram kad je već kratka....

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 15.05.16 19:45

Odlicno uradjena scena Renatinog otkrica da je izgubila noge,samo ne znam kako,jer nema nigde,a mrzi me da gledam celu epizodu.Isto i Demijanov i Roheliov sukob koji se zavrsava kotrljanjem preko ograde i padanjem uz muziku iz Sulejmana Velicanstvenog koliko sam cuo,ako ne gresim.Vencanje wub

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 639

Back to top Go down

Post by Vlad on 15.05.16 20:00

Finale ništa posebno.

Nije bilo loše, ali sve je predvidivo. Leonardo nije morao da umre. Je l' i u originalu ubijen?

Renata posle automobilske nesreće ostala bez nogu, Demian nepokretan u zatvoru, Rogelio umro u zatvoru, Rafaela siromašna. Nje mi je najviše žao. rofl

Sve u svemu, pristojna serija, ocena između 7.5 i 8. smile2 Finale 7.

Imali su dosadan period negde od 50. epizode, ali se uvek nešto dešavalo. Navijao sam za Marijelu i Leonarda i krivo mi je što on makar nije ostao živ kad već nije dobio Marijelu.

Serija je dosta bolja od Sombre, pre svega zbog brzine radnje, ali i modernizovane priče u odnosu na original. Malo je bzv što MaPat, kao i većina njenih kolega, igra sigurno i ne sme da npr. ostavi Marijelu i Leonarda zajedno ili da ostavi nekog negativca nekažnjenog. Takve stvari bi bile pravi šok, a ne odsecanje organa negativcima.

Pristojna serija koja nije donela ništa novo. EDIT: Zaboravio sam gej par! smile2

Veliki plus za korišćenje onog soundtrack-a iz Velo de novia. smile2 Minus što su ga iskoristili samo 4, 5 puta. smile2
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Stef on 15.05.16 20:18

U originalu je Evora (Leonardo) završio sam. huh

Nadia/Renata valjda nije ostala bez nogu, samo se izbacila iz auta.

Posting Freak

Poruka : 6963
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Vlad on 15.05.16 20:23

Šteta što MaPat nije zadržala to iz originala i ostavila Leonarda samog.

Renata je impostora i ubica, a Nadia koliko znam nije. Zato ova ima žešći kraj valjda.

Vlad
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 15.05.16 21:03

Koga je sve ubila Renata?

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Vlad on 15.05.16 21:17

Nikog nije ubila on-screen, ali je objašnjeno da je zajedno sa Fabriciom ubila pravu Renatu i njenog oca i preuzela njen identitet.
Vlad
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 15.05.16 21:21

Ahaaa,WOW,odlican zaplet,svidja mi se

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Marido98 on 15.05.16 22:36

Serija se završila cry cry cry Tako sam spontano počeo da gledam, promosi me nimalo nisu privlačili i ono... ispade jedna od omiljenih. Počeću od glume - Thelma Madrigal za mene otkriće i u glumačkom smislu i po lepoti, preslatka je, samo je trebalo pogoditi joj look što je ovde uspešno realizovano. Pablo Lyle mi je bio toliko antipatičan i nebitan pre ove serije, a sada mi je baš onako simpa. Emmanuel Palomares odličan glumac, zaista Televisa može da se pohvali novim generacijama. Dulse Marija nije bila loša koliko sam očekivao, sasvim pristojno je iznela lik.
Priča je bila brza, dinamična, sa obrtima, ponekad i očekivano ali to zapravo i karakteriše format telenovele. Nekako je sve bilo tanano i prijatno za gledanje, raj za oči... Hemija Alonsa i Marijele odlična, hemija Marijele i Leonarda takođe - jednostavno odličan izbor. Entrada mi je simpatična postala, pesma mi je ušla u uši (tako mi zvoni telefon xd).
Poslednja nedelja je bila stvarno odlična, napeta i preinteresantna, ali kad pogledamo i cela serija uopšte. Lisandro i Kristijan su mi preslatki, samo što je Televisa mogla da ode malo dalje po pitanju njihovih ljubavnih scena, ali dobro, lepo su ih predstavili i njihovu priču. Sporedni likovi nisu smarali, baš naprotiv sam voleo i njihove priče. Sirila mi je najsimpatičnija u ovoj seriji, kao neko vrcalo je samo skakutala po seriji. Jedna od najslađih serija u poslednjih par godina. Možda mi je jedina zamerka što je Leonardo umro, mogli su da mu nađu neku ženu, tipa da se zaljubio u Karlu. Ali dobro da je ostao živ svi bi pričali kako je u telenovelama sve bajno i kako svi žive srećno na kraju. Moja ocena je 10/10 smile2 Rado ću je ponoviti za par godina. A od utorka da vidimo šta će da urade Sesarin i Rufo u Amazonkama. I da, već nekoliko puta sam ponovio da mi je prijao ovaj kraći format, bilo je taman kako treba, sve više bi bilo previše. I telenovele Karle Estrade nemaju puno epizoda pa ona spada u najomiljenije producente.

Last edited by Marido98 on 15.05.16 22:50; edited 1 time in total

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.05.16 22:45

Je l' moze neko da mi kaze zbog cega je ta Renata ostala bez obe noge, sta je to tako strasno uradila, da bude kaznjena tako bolesno? Napominjem da nisam gledala telenovelu, pa otud i moje pitanje.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 35 of 38 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics