EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Corazón que miente

Page 36 of 38 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Corazón que miente

Post by Marido98 on 15.05.16 22:49

Pa ubila je pravu Renatu i njenog oca, ali to nije prikazano, kroz priču se saznalo. A i sve vreme je ismevala sirotog Santjaga dok je bio nepokretan, kontam da su hteli kao da pokažu da kad-tad sve se vrati.

Senior member

Poruka : 841
Godina : 19

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.05.16 22:51

Aha. Videla sam fotku nje takve, bez nogu, pa me jeza uhvatila.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3304

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.05.16 0:28

Sad sam odgledao poslednju epizodu. Nisam gledao uživo jer jer bilo baš kasno.

Sve priče su lepo zaokružili, mada za razliku od cele serije finale je bilo malo dosadnjikavo.

Sve ovo oko Renate odnosno Mireye je ispalo super. Ni na pamet mi nije palo da ona nije prava Renata. Njen kraj je u skladu sa tim što se rugala Santiju.

Demian je dobio odgovarajuću kaznu.

Što se Rafaele tiče ona mi je od starta nekako neiskorišćena. Mislim da su mogli bolje da iskoriste Lourdes koja je bila odlična. Ne znam što su izbacili onaj deo kad ona slučajno ubija Denise. Barem je sad na kraju mogla da briljira sa tom scenom.

Tamo negde od venčanja su krenuli dosta da menjaju original i to mi se svidelo jer su izbacili neke glupe delove. Vidi se da su se MaPat i njena ekipa ovaj put potrudili jer je do sada sve bilo copy-paste samo razvučeno.

Thelma je stvarno briljirala. naklon naklon naklon Ja nju volim od kada sam je prvi put video u PVAA ali ovde je pokidala. Bila je dobra kako u scenama kad treba da pokaže karakter tako i kad treba da plače. Plus je izgledala baš lepo. wub Definitivno neuporedvo bolja od većine ovih mladih glumica i iskreno se nadam da će nastaviti da igra glavne uloge.

Pablo Lyle mi je bio ok. Mada je počeo da bude svuda isti što mi se ne svidja.

Olivera standardno dobar. Vidim da se bunite što su ubili Leoanrda ali meni je to bilo ok. Trebalo im je nešto tako za kraj.

Rojo jeste bila bolja nego u ECDLP ali može ona još bolje. I malo su joj upropastili lik u drugoj polovini serije.

Sporedne priče i sporedni likovi su bili dobri. Ovo je čini mi se prva televisina serija gde je jedna gej priča obradjena kako treba.

Sve u svemu ja sam prezadovoljan serijom. Bili su mi zanimljivi od početka do kraja. MaPat je oduvek bila dobra producentkinja samo su joj serije zbo broja epizoda bile dosadne. Al ovde je sve bilo savršeno, lokacije, scenografije, gluma... Jose Elias Moreno je baš napredovao što se režije tiče. Od mene sve pohvale za seriju. Čista 10.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10344

Back to top Go down

Post by laki on 16.05.16 19:22

Malo sam ispao iz štosa, ovo stvarno ima 70 epizoda?! Woow. shock naklon
(čisto retoričko pitanje)

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.05.16 19:51

Da, da... Verovao ili ne i to se desilo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Eiza on 16.05.16 21:55

Upravo odgledala finale.

Lijepo zaokružena priča. Sve više-manje klasični završetci. Jedino me je zasmetala Leonardova smrt. Jest, istina, prezirala sam ga i bio mi je užasno iritantan. Ali je stvarno bezveze da je morao umrijeti. Za razliku od LDP, ovdje je Mariela od početka do kraja voljela Alonsa. Iako je pokušavala dati priliku Leonardu, jednostavno protiv srca nije mogla ići. Ovako ispada da je eto kao Leonardo mrtav, pa sada joj ostaje samo Alonso. U LDP Gattorno i Evora su bili podjednako važni, ovdje je Alonso uvijek bio u debeloj prednosti pred Leonardom. Isto ono spajanje Alonsa i Mariele na bolničkoj postelji mi je bio pretjeran klišej, ali okej.

Bilo mi je jako žao Carmen kada je saznala za njegovu smrt. Ono govno od Preciada objesilo se u zatvoru. Neka je, rijetko iritantan lik i glumac. Na kraju mi je čak bilo žao tete Marthe; čak se vratila sama u postaju da se preda. Lijepo mi je to odrađeno oko nje. Gay priča je isto ok završila, mada su u startu falšali s Cristianovom pretjeranom feminiziranošću. Kako ste rekli, prokletstvo kojeg će se teško osloboditi gay priče u Televisi. Dulce Maria mi je išla na živce jako pred kraj. Lourdes slabo iskorištena, a imala je potencijala samo takvog.

Za kraj ocjena 9/10.
Da vidimo šta nam je Mejía smiksao.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Ángel on 16.05.16 22:03

I ja tek sad odgledah, nisam od obaveza stigao ranije.

Lepo zaokruženo, ali meni iskreno predosadno... Ovo je bilo taman za jednu epizodu, NIKAKO za duplu. zzzzz zzzzz zzzzz

Jedina zamerka što je Leonardo umro. To je bilo apsolutno nepotrebna.
Mogli su ga fino ostaviti živog i samog, bez ono da mu u poslednja 2 minuta nađu žensku u crkvi i među gostima na venčanju. Al ajd, bilo bi čudno da Televisa nekad nešto ne za*ebe i da uradi sve kako mi očekujemo. zvizd

Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.05.16 22:06

Meni je ispalo ok što je umro. Da je ostao živ uvek bi bio tu sa strane i voleo ženu svog sina.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 16.05.16 22:09

Zna li se rejting poslednje epizode? mrgreen

Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Eiza on 16.05.16 22:13

Trebali su to drukčije završiti.

Jasno su nam dali do znanja da Leonardo ipak trza na Denisse. I to je više puta pokazano i dokazano. I ona sama je 70% serije trčala za njime. Priča je trebala otići u tom smjeru.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 36 of 38 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics