EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Corazón que miente

Page 5 of 38 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Corazón que miente

Post by Ángel on 05.10.15 22:28

Ja ovo preskačem, još jedna smaračka MaPatina serija seoske lokacije i još sa ovom nesrećnicom kao glavnom... Ne, nikako.

Zadnje je vreme došlo kome Televisa daje glavnu ulogu... Posle Alisson Lozz Madrigal mi je najodvratnija od te mlađe generacije... Ona i Ariadne Diaz - isti nivo. Prosečne lepote, loše građe, nikad zvezde od njih, nikad ribe... Šta su samo Spanićka, Adela, Thalia i Lucero bile za njih u tim godinama...

Moderator

Poruka : 8011

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 05.10.15 22:59

Meni je Thelma očajna ali bukvalno OČAJNA u svakom pogledu. U EDC mi se smučila za sva vremena. Glumila je balerinu a noge ko balvani facepalm

Definitvno nije zaslužila protagonico roll Zuria je pojam za nju rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 652

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.10.15 23:14

A po čemu je Zuria bolja? Lepša nije, a vala ni bolja glumica nije. Al dobro stvar ukusa.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10198

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 06.10.15 0:07

Kao što si rekao stvar ukusa winky Meni je Zuria i ljepša i bolja glumica od nje. To što Zuria nema ni naznaka harizme to je nešto drugo winky Ali da se razumijemo i Zuria je ispod svakog prosjeka winky
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Vlad on 06.10.15 0:10

Meni se ne sviđa njena boja glasa, kao da njače dok priča, ali nije loša glumica.

A bzv je što spajaju isti par 3. put.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.10.15 0:23

Ma i grimase koje pravi i faca, nikakva je sva. puke

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.10.15 0:27

Bez uvrede ali ne znam po kom ukusu Zuria Vega može biti lepša od bilo koga. Ne kažem da je Thelma mis sveta, ali je za Zuriu izmislila lepotu. Ime Zuria i pojam lepota nikako ne idu zajedno.

Nisam Thelimin fan ali mi je ok devojka. Eto slučajno se desilo da sam gledao sve serije i kojima je glumila. Svuda mi je bila dobra osim u LSDP. Tamo je prvi imala look koji joj nikako nije stajao, a onda je i sam lik bio žešći mueblazo što bi oni rekli. Ne znam šta je falilo njenoj glumi u PSMA. Aranza jeste bia iritantna, ali meni je ona super iznela taj lik.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.10.15 0:32

Meni iritantan lik ne može dobro da se iznese, iz prostog razloga zato što je iritantan i tu ništa ne može biti dobro. lol1

Iritantno i super se potiru, kao što minus isključuje plus. mrgreen

Moderator

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 06.10.15 0:57

Sad možemo svo vrijeme prebacivati teze. Eto i ja se pitam po kom kriteriju je Thelema ljepša. Mislim ono rekla sam svoje mišljenje i šta sad. Djevojka mi nije lijepa i ne dopada mi se kao glumica ali nemam problem sa tim da nekome jeste. Ako je tebi lijepa super. 100 ljudi 100 ćudi. Meni je bila očajna i u PSMA i u LMDV i spomenutoj EDC i ne znam šta da uradi neće mi biti simpatična.

Ispadam ovako hejter jer stalno imam neku kritiku ali zaista nisam smile2 Prosto uvijek se desi da izlaze vijesti o glumcima koje ne simpatišem winky I sve što kažem naglasim MOJE MIŠLJENJE jer nikad ne generalizujem i ne želim da me neko shvati pogrešno winky
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.10.15 1:00

OMG. Pa zamisli da je ona mlako iznela tu istu Aranzu, jel bi te nervirala isto kao što te je nervirala? Eto da je npr spomenuta Zuria odigrala Aranzu i po običaju onako sva beživotna došla i izdeklamovala tekst. I naravno da se iritantan lik može dobro izneti. Glumica je svojim glumačkim umećem dovela do toga da tebi taj tako napisan lik zaista bude iritantan. Neka druga glumica te možda ne bi ni upola toliko nervirala, a poenta tog lika je bio da sve nervira. Meni je ona tu samo dobro odigrala lik koji je žešće smarao svojim glupsotima. Al u PVAA je odlično odigrala jednu mladu, modernu devojku. U EDC je bila dobra kao Lisa (ako se tako zvala) to što nema gradju da bude balerina je druga stvar. Kad je Maite u mnogo bitnijoj seriji mogla biti manekenka zašto ova ne bi mogla biti balerina. rofl I sad ispada ja nešto branim Thelmu. Ja nju od kada sam video u PVAA gotivim, ali njen fan nisam. AL opet drago mi je što je dobila glavnu ulogu. A vi generalno ne znate šta hoćete. Ove što trenutno igraju glavne uloge vas smaraju, kad neka nova dobije glavnu ulogu opet ne valja. Ne može Boyerka biti glavna u svakoj seriji, naveo sam nju kao primer jer rekao bih da nju većina voli. Kada je Michelle dobila glavnu ulogu svi su bili oduševljeni, prvi ja, al da se ne lažemo u glumačkom smislu je poprilično razočarala. Stoji da je prelepa, skoro nije bilo tako lepe devojke, ali glumački je žešće zakazala kao ALdonza. Od ove još niste videli ništa a odmah je naišla na nož. Ja ću im dati šansu. Priča me odavno zanima (i ako planiram kad-tad da odgledam original), a ekipa mi je dosta dobra.

Sad možemo svo vrijeme prebacivati teze. Eto i ja se pitam po kom kriteriju je Thelema ljepša

Ma nema veze sa Thelmom. Zanemarimo skroz nju. Moje komentar se odnosio na to da ne vidim po kom kriterijumi Zuria može biti bilo kome lepa. Ja na njoj ne vidim ništa, ali apsolutno ništa lepo. Recimi jednu stavr koja je na njoj lepa? Oči nos, usta, oblik lica... Bilo šta.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 38 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics