EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Incantesimo

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Incantesimo

Post by Ángel on 09.11.14 19:14

INCANTESIMO
(OPČINJENI / ČAROLIJA)

Produkcija: Rai, 1998 — 2008.
Broj epizoda: 588

Radnja serije vrti se oko klinike Life u Rimu i bazira se na ljubavnim pričama lekara, medicinskog osoblja i advokata koji u njoj rade. Glavna junakinja serije je Barbara Nardi, istaknuta doktorka najpoznatije privatne rimske klinike Life. Okosnicu serije čine njen nesrećni brak sa advokatom Robertom Ansaldijem, zabranjena ljubav između nje i nemačkog biznismena Thomasa Bergera, ali i događaji vezani za njenu porodicu.

Uloge:

Agnese Nano - Barbara Nardi
Giovanni Guidelli - Roberto Ansaldi
Paola Vanni Corbellini - Thomas Berger
Paola Pitagora - Giovanna Medici
Delia Boccardo - Tilly Nardi
Orso Maria Guerrini -Ivano Nardi
Marco Quaglia - Massimo
Daniela Poggi - Cristina Ansaldi
Paolo Malco - Giuseppe Ansaldi
Giada Carlucci - Gabriella
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Re: Incantesimo

Post by kristinkv86 on 28.09.15 18:24

A ja tek sad nabasavam na informaciju da posle "Dinastije" krecu "Opcinjeni", cemu se neizmerno radujem, i racunajte i na mene za gledanje ove sjajne serije, koju sam i ja obozavala, kad je isla na "Trecem kanalu". smile Prava, pravcata italijanska telenovela, sa mnostvom zanimljivih situacija i likova, a ja se secam da sam prve epizode prve sezone pocela da gledam jos 1999. godine, i da sam jednom tada kupila "TV Novosti" sa americkom glumicom Kristin Lahti na naslovnoj strani, i da je tu izasao prvi duzi tekst o tome ko je ko u seriji. smile Inace, imam zanimljivu odiseju kada je u pitanju pracenje ove serije. smile Recimo da sam prve 3 sezone pratila bas onako kako treba, bez prekida. smile E, u cetvrtoj i petoj su vec krenuli prekidi, sestu nisam gledala uopste, sedmu odnekle, osmu celu, devetu donekle, a desetu nisam uopste gledala, ali, obzirom da imam ovolike prekide i da sam dosta toga pozaboravljala, gledacu je sada od pocetka, pa do kraja, nadam se, jer su se u Srbiji "Opcinjeni" setali izmedju "Treceg kanala", "Studija B", "Avale" i, na posletku, opet su se vratili na "STB", ako se ne varam, na kraju 9. sezone, dok desetu ne verujem da smo videli, a "HRT" ju je, na svom "Prvom programu, prikazao do kraja. smile

Evo koji glumci su bili protagonisti po sezonama:

I sezona- Barbara i Tomas (Anjeze Nano i Vani Korbelini);
II sezona- Katerina i Marko (Valentina Kiko i Alesio Boni);
III sezona- Paola i Mikele (Vanesa Gravina i Djordjo Borgeti);
VI I V sezona- Martina i Andrea (Barbara Livi i Lorenco Flaerti);
VI sezona- ne znam kako su se zvali kao par, ali glavni su bili Antonija Liskova i Lorenco Kjompi;
VII i VIII sezona- Djulija i Antonio (Samuela Sardo i Valter Nudo);
IX i X sezona- Elena, Davide i Alberto (Djordja Bonjani, Masimo Bula i Alesio di Klemente).
Nisam guglala nista, ovo je sve iz moje glave.

A administratorima foruma bih predlozila da za ovu seriju otvore posebnu temu, pa cemo tamo komentarisati, da ne bismo u ostale teme "upadali" njome. smile Unapred hvala. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3279

Back to top Go down

Post by Ángel on 28.09.15 18:39

Barbara i Tomas su u prve 2 sezone, prva sezona završava kad njen otac umre. Koliko ja znam na HRT nije išla do kraja, kada je u Italiji počela da se emituje svim radnim danima HRT je dalje nije kupovao i emitovao.

Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.09.15 18:56

Nisam to znala.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3279

Back to top Go down

Post by Ángel on 28.09.15 19:11

Da, da, jer je njima I sezona imala samo 10 epizoda (od 90 minuta, kod nas je bilo 20ak) i zbog velikog uspeha su onda nastavili dalje pa su Barabara i Tomas ostali i u narednoj, odnosno II sezoni, na kraju koje odlaze u inostranstvo. Čini mi se u Nemačku.

Jedva čekam sredu da počne. aplauz

Moderator

Back to top Go down

Post by LeFrik on 28.09.15 19:47

Zanimljivo... Dinastija je i na Novoj Tv prije 10ak godina zavrsila 4.sezonom, ako se ne varam... Znam da je starog Carringtona zbacio konj na nekoj planini i FIN smile2

Carolija... Ja sam volio sezonu s Vanessom Gravinom. Inace nadam se da nece emitirati ove zadnje "daytime" epizode jer izgledaju bijedno a i grozne su...
LeFrik
Member
Member

Poruka : 339
Godina : 32

Back to top Go down

Post by aura on 28.09.15 20:09

Ja sam obozavala svaku sezonu Opcinjenih. Kod nas je premijerno isla na RTCG -u, pa poslednja sezona na Atlasu. Pa je Atlas emitovao od prve do poslednje sezone, cak su isle po dvije epke dnevno. Na RTCG - u sam je redovno pratila, na Atlasu bas rijetko, ali evo prava prilika sa nadoknadim propusteno. Jedva cekam srijedu !!
aura
Senior member
Senior member

Poruka : 550

Back to top Go down

Post by Franko on 28.09.15 20:57

@Ángel wrote:Da, da, jer je njima I sezona imala samo 10 epizoda (od 90 minuta, kod nas je bilo 20ak) i zbog velikog uspeha su onda nastavili dalje pa su Barabara i Tomas ostali i u narednoj, odnosno II sezoni, na kraju koje odlaze u inostranstvo. Čini mi se u Nemačku.

Jedva čekam sredu da počne. aplauz

Jok, emitirali su i te. Do samog kraja.

Alma gemea - 178/227
Las estrellas - 5/100
Novo mundo - 47/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1990
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Ángel on 28.09.15 21:23

Ja ne kažem da nisu išle epizode posle Barbare i Tomasa, već da nisu išle epizode posle sezone koja je imala 26 epizoda i te od kad je postala daytime soap... To je info koji sam ja dobio. winky

Moderator

Back to top Go down

Post by LeFrik on 28.09.15 21:32

Emitirali su sve cak i ove daytime... ali mislim da nisu sve. Iako nisam gledao pa ne znam, al znam da su poceli emitirati daytime epizode, u tom sam siguran wow
LeFrik
Member
Member

Poruka : 339
Godina : 32

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top