EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Incantesimo

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Incantesimo

Post by Ángel on 28.09.15 21:39

Super, znači onda očekujemo svih 588 epizoda. rofl

Moderator

Poruka : 7892

Back to top Go down

Post by Franko on 28.09.15 22:00

Ne, ne, krivo si me shvatio, emitirali su i te grozne, daytime epizode, sve do samog kraja. smile

A lei do amor - 146/161
Alma gemea - 120/227
Amar despues de amar - 15/60
La fan - 35/120
Rock Story - 115/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1920
Godina : 29

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.09.15 23:17

Kako god bilo, ja jedva cekam da serija pocne, i uzbudjena sam k'o klinka neka, k'o da je prvi put gledam, a mislila sam da (pre)kidanje "Dinastije" necu preziveti. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3192

Back to top Go down

Post by Ángel on 30.09.15 13:15

Ufff, koje razočarenje posle toliko godina lol1 prvo jer su 4:3 isekli u 16:9 i odrezali dobar deo slike...

Ja sam od Italijana (uprkos tome što je kraj 90ih)  ipak očekivao malo više - produkcija i montaža su na nivou Žikine dinastije. Kad uporedim kvalitet slike Usurpadore ili El privilegio de amar, ovo zaostaje 5 svetlosnih godina za njima. ninja

Lepo je videti ponovo Đovanu, Tili i Masima wub Roberto pravi Italijan, lep ko greh al đubre, njemu je namenjena ona al' uzalud, bez duše si lep rofl njegovu majku sam obožavao, prava je bitch aw ukapirao sam da me instrumental sa špice podseća na pesmu sa CS 1993, a ta glumica na Amparo, odnosno Claudiu Islas. look

Umro sam od smeha na priču o onoj ženi iz HR što je pijana ubila muža, a one 2 iz Bosne bolje da ne pominjem ninja predebilno mi je ono kad Barbara sa aerodroma (pre odlaska na medeni mesec sa mužem) ide da se javi tatici zvizd pa onda još na sve to odluči da odjuri do bolnice jer su joj javili za novu pacijentkinju, kao da je ona jedini lekar u Italiji. roll facepalm

Sve u svemu, ostala mi je u mnogo boljem sećanju ali nije loša zabava za jutarnje buđenje i doručak. roofl

Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.10.15 21:39

Meni je to kod Barbare odlicno, zato sto zena ima hitan slucaj, i mora da se vrati da spasava dete. Dakle, sto je prece, prece je. Ona je, pre svega, lekar, prvo na duznost, pa ce posle da uziva. I mozda nije jedini lekar u Italiji, ali je svakako najbolji i najhumaniji, to shvatamo. Kristina je zaista prava perra. Gotovo sam zaboravila na Gabrijelu (cerku Ludovika Rencija), prvu Masimovu devojku, setih je se kad sam je videla na spici. Crkavala sam na face Kristine i Djuzepea: nazdravljaju i smeskaju se, dok jedno drugo teraju u... setnju. Neprocenjivo je zadovoljstvo ponovo, posle 14 godina, videti prvu epizodu.
Uzgred, sta bi sa serijom, nije je bilo danas? Znaci li to tutto finito?

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 01.10.15 21:43

Bila je danas u 11.30, to je novi termin, ali svaki dan počinje u drugačije vreme 5-10 minuta pre/posle 11.30.

Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.10.15 22:01

Znaci, kao "Dinastija". smile Meni je to odlicno. smile Nisam je gledala danas, jer nisam dovoljno dobro pretrazila program, da bih znala kad ima, a i danas sam se malo vise pozabavila telenovelama na netu, ali se od sutra ukljucujem ponovo.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 05.10.15 0:27

@kristinkv86 wrote:Meni je to kod Barbare odlicno, zato sto zena ima hitan slucaj, i mora da se vrati da spasava dete. Dakle, sto je prece, prece je. Ona je, pre svega, lekar, prvo na duznost, pa ce posle da uziva. I mozda nije jedini lekar u Italiji, ali je svakako najbolji i najhumaniji, to shvatamo.

Ja sam ponekad zaista fasciniran nekim stavovima i mišljenjima. Da me niko ne shvati pogrešno, ja nemam ništa protiv Kristininih stavova i mišljenja koja su apsolutno divna, pozitivna i puna razumevanja za sve likove, pa čak i negativne. Ali mi je neverovatno da u svoj toj pozitivnosti (koliko god bila humana i lepa) može biti toliko površnosti i odsustva realnosti.

Barabra je napustila aerodrom i odlazak na medeni mesec jer je slučajno od kolege saznala da je u bolnici primljena nova pacijentkinja.
A kada joj je Tomas došao u bolnici da porazgovaraju, i to na noge (što bi se narodski reklo), ona mu je odbrusila sva nadrkana (iako ne znam zašto, čoveka vidi prvi put u životu) da se obrati njenoj sekretarici i zakaže. Neš ti požrtvovanosti, dobrote i razumevanja. Dvostruka merila ili nešto drugo?

Meni je njen lik klasična razmažena tatina kći koja je odrasla na zlatnoj viljušci. I još postala dotoresa. Lako je tako kad imaš oca direktora privatne klinike, pa ne moraš brinuti za iskustvo, ne razmišljaš da li češ dobiti i koju specijalizaciju, nemaš novčanih problema... Jednostavno odeš na faks i pomažeš tati... Pa samo bi retardiran postigao neuspeh, sa takvim predispozicijama.

Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 05.10.15 1:59

Pa kako da nema dvostruka merila, ako zna da je Tomas prethodno vece trazio Roberta, i napricao svasta o njemu? Mislim, njen muz jeste djubre, al' ona to ne zna, pa ga brani od svih i svega, dok ne udari glavom posle. Mozda je tatina cerka, ali bar nije bahata, kao sto bi neke bile. I Kristina samo iznosi svoje misljenje, stoti put govorim lepo- bez namere da, daleko bilo, iritira bilo koga. Toliko. Hvala lepo i laku noc.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.10.15 0:51

@kristinkv86 wrote:Pa kako da nema dvostruka merila, ako zna da je Tomas prethodno vece trazio Roberta, i napricao svasta o njemu?

Kako zna šta je to Tomas napričao kad ne zna za laži svog muža? stars
I šta je to Tomas napričao? nezna

Počinju da mi idu na nerve, ovi scenaristi su stvarno na nekim teškim drogama.
Roberto je kupio Barbari prsten povodom 15 godina od prvog poljupca. Pa koliko oni imaju? 30 plafon. To znači da se zabavljaju od 15. godie?! WTF rofl

@kristinkv86 wrote:Mozda je tatina cerka, ali bar nije bahata, kao sto bi neke bile.

Barbara mi je i dalje nepodnošljiva. Traži ona vilu sa bazenom u kojoj će živeti, ne voli ona stan, pa čak ni u centru grada. facepalm Prvo ne shvatam koji će im moj vila kad žive u onolikoj kući, i uostalom tu dolaze samo da prespavaju jer po ceo dan rade. Ali ne, stan je neprihvatljiva opcija. Što bi kupili stan kad mogu da kupe skuplju vilu sa bazenom. naklon Toliko o (ne)bahatosti. ziveli

O njenom odnosu prema pacijentima je i danas pokazala novo lice: zbog male koja čak nema ni papire i državljanstvo je trčala sa aerodroma i napustila medeni mesec, a zbog žene koja želi estetski zahvat da bolje izgleda prevrće očima i odbija da joj izađe u susret. Vajna dotoresa Barbara. naklon

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top