EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Incantesimo

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Incantesimo

Post by kristinkv86 on 06.10.15 15:17

Vajna dotoresa Barbara odbija da izadje u susret pacijentkinji koja zeli estetski zahvat da bolje izgleda samo zato sto ista ne shvata da bi ga, jedva ili nikako- podnela. Mislim da nema onog ko ne bi prevrtao ocima na tako nesto, a i da gospodjin i Jasminin slucaj nisu za poredjenje, jer je gospodji potreban zahvat zbog smanjenja debljine i produzetka mladosti, da se tako izrazim, dok mala ima opekotine po celom telu. Mislim da ta dva slucaja zaista nisu isto, pa i Barbara vidi razliku.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3346

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.10.15 15:25

A čim baba reče da pare nisu problem, Barbara odmah zaboravi prethodnu priču da u bolnici nema mesta i krenu da traži rešenje da je i prime i da porazgovara sa taticom. aw

O prevrtanju očiju doktora prema pacijentu u privatnoj klinici mislim da je neumesno uopšte i govoriti. zvizd

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.10.15 13:32

Mislio sam da ne postoji gluplji muški lik od glavnog iz La mentire, ali Tomas Berger naklon količina njegove gluposti je nemerljiva, a teorije zavere u kojima živi zauzimaju ubedljivo prvo mesto.

Razuma bez - I deo naklon

Džentlmen zvizd

Razuma bez - II deo

Razuma bez - III deo

Ovo je toliko glupo da ja ne znam šta bih rekao. stars
Ja razumem da je njemu sestra umrla i da on traži krivca, želi osvetu... Ali odbiti da prijaviš slučaj policiji i doneti odluku da sam sklapaš teorije šta se dogodilo, koje uz to nemaju bele veze s mozgom... Pa mislim stvarno naklon koliki debil moraš biti... facepalm

Tomas i Barbara su mi sa dosadašnjom radnjom definitivno jedan od najglupljih parova koje sam gledao, IKADA! On zbog svega navedenog, a ona zbog svoje razmaženosti i nadmenosti. Eno danas, Roberto joj došao u bolnicu da je obraduje i pokazuje joj slike stana koji će kupiti za njihov zajednički život i šta ona uradi?! ninja Ja bih je na njegovom mestu poslao u 3pm i podneo zahtev za razvod braka. Ne sviđa se njoj stan. Ne zna ona šta se njoj sviđa. Razmažena tatina kći. A kad je vidim kako hoda nervni slom dobijem, samo digne onu nosurdu i sve mlatara onim trovremenskim Taftom. O preglumljavanju glumice bolje da ne govorim. yuck

Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.10.15 17:41

Završi danas I sezona. Ne pamtim kad sam nešto gluplje gledao! naklon

Ovaj Tomas je takva skotina da ja reči nemam.

Prvo je bio tako dobar i fin da je otišao kod onog Robertovog kolege i (iako zna da je Roberto lagao Barbari čitavu priču s Monikom) ladno mu razje*ao porodicu, odnosno vezu sa Miriam. Mrtav hladan je otišao kod njih i pustio im Robertov snimak i razbucao ih. I normalno da je Miriam očajna i da ne veruje ovom njenom.

Onda je danas pokazao koliki je čovek kad mu je Đovana rekla da je Barbara trudna. Kaže mu da Barbara čeka njegovo dete, a on njoj ne, ne, to nije tačno, samo smo jednom spavali... Pa stvarno, svaka ti čast! Bravo! Prava si muškarčina. naklon

I Tili je počela da mi ide na nerve. Da je manje pažnje posvećivala kojekakvoj napuštenoj deci po onoj bolnici možda bi više vremena posvetila sopstvenom sinu i njegovom vaspitanju, pa ne bi završio kao narkoman. zvizd

Valjda će II sezona biti bolja. Dolazi Olivares, ne znam da li se već tada pojavljuje ona Denise (wub), dolazi Đovanina ćerka Vera od 20+ godina za koju niko nije znao da postoji naklon rofl uglavnom, čini mi se da je II sezona bila podnošljivija. Ova I sezona je toliki očaj da ne znam kojom reči bih je opisao. puke

Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.10.15 18:17

Ja koliko se secam, Deniz se pojavljuje u trecoj sezoni (kao bivsa devojka doktora Marka Oberona).

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.10.15 18:39

Moguće, ne sećam se kad dolazi, ali jedva čekam. Jedna od najlepših žena ikada. wub

Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.10.15 22:08

Jeste, stvarno je prelepa. smile A jos mislim i da je zaista Brazilka (zove se Linda Batista). smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by aura on 09.11.15 18:50

Može li neko da mi kaže šta se desilo sa Lucijanom Gali, jer nijesam pratila epku u petak, a danas sam se pred kraj uključila.
aura
Senior member
Senior member

Poruka : 551

Back to top Go down

Post by Ángel on 09.11.15 19:20

Ubio je onaj plavi tip, prijatelj onog crnog sa dužom kosom što je u dilu sa Sonjom Laris.

Moderator

Back to top Go down

Post by aura on 09.11.15 21:58

Hvala Angel. Meni i nije nešto ova druga sezona, opet mi je prva bila interesantnija. U ovoj ima masu nelogičnosti. smile
aura
Senior member
Senior member

Poruka : 551

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top