EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El cuerpo del deseo

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

El cuerpo del deseo

Post by Stefy on 14.10.15 20:23

EL CUERPO DEL DESEO
(DRUGA STRANA LJUBAVI)

Telemundo, 2005.
Broj epizoda: 140

Ovo je priča o Pedru Hoseu Donosou, starijem bogatom čoveku koji je postigao sve što je želeo, ukljulujući i ljubav Isabele Aroho, mlade i lepe žene.

Salvador Serinsa je mlad i skroman seljak posvećen svojoj porodici. Igrom sudbine, Pedro Hose i Salvador umiru u istom trenutku. Duhu Pedra Hosea je potrebna samo jedna stvar da nastavi da živi: telo. U tom trenutku se on reinkarnira u Salvadorovom telu.

Neobičan povratak Pedra Hosea u telu lepog mladog čoveka izaziva lanac događaja u kojima tajne, istine i prevare bivaju razotkrivene. Bilo da su krivi ili nedužni, niko neće moći da pobegne od iznenađujućih događaja koje izaziva prisustvo stranca koji je došao da raščisti račune i spasi one koji su ga zaista voleli.

Uloge:
Andrés García - Don Pedro José Donoso
Mario Cimarro - Salvador Cerinza
Lorena Rojas - Isabel Arroyo Macedo
Martín Karpan - Andrés Corona
Vanessa Villela - Ángela Donoso
Anna Silvetti - Abigail Domínguez
Erick Elías - Antonio Domínguez
Pablo Azar - Simón Domínguez
Roberto Moll - Walter Franco
Jeannette Lehr - Gaetana Charry
Martha Picanes - Rebecca Macedo
Diana Osorio - Valeria Guzmán Macedo
Yadira Santana - Victoria
Rosalinda Rodriguez - Cantalicia Muñeton

Trejler:

Last edited by Stefy on 31.07.16 21:29; edited 3 times in total
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3723
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Re: El cuerpo del deseo

Post by Stefy on 14.10.15 20:26

Odlučio sam da otvorim temu jer sam video da će dosta vas pratiti skraćenu verziju, pa hoću da diskutujemo i čujem mišljenje vas koji ste je gledali i celu. Nadam se da nije problem.

Ja nisam ovu seriju nikad odgledao kompletnu, ali ono što sam gledao mi se svidelo. Gledao sam je na FOX-u, ali sam se mnogo kasno uključio, gledao sam možda samo poslednjih 30-ak epizoda. Međutim, to što sam gledao mi se mnogo svidelo.

Svidela mi se jer je bila neobična i imala je dobro razrađenu priču i napisane likove. Oduševilo me je to što je glavna ženska uloga, Isabela, bila zlobnica i Lorena je odlično iznela njen lik. Ne sećam se više tačno šta se događalo u tim epizodama koje sam gledao, ali se dobro sećam kraja. Sada kada znam da ju je napisao Hulio Himenes, razmišljam da je odgledam celu, a ne skraćenu, ali videću koliko će mi vreme to dozvoliti.

Moderator

Poruka : 3723
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 14.10.15 20:34

Meni je serija bila fenomenalna. naklon  Pogledala sam je cijelu na Bn televiziji kad se emitovala. Zaista je sve bilo odlicno odradjeno. Ne sjećam se nekim smarackih dijelova. Likovi su bili odlično napisani, tetka od Isabel je bila nevidjena lujka sa svojom zaljubljenoscu u "Salvadora". Kraj mi se dopao. naklon

Member

Poruka : 357

Back to top Go down

Post by Bayron on 14.10.15 21:45

jedina šteta za ovu seriju je to što produkcijski nije odrađena bolje. uspeli su i u majamiju donekle da razrade ambijent, bilo je ok lokacija, ali sa ovakvom pričom rti bi u kolumbiji razvalila.

likovi su nezaboravni. isabel maestralna, za mene nosilac priče, dominantnija od salvadora/pedra.  pa walter, gaetana, rebeca, cantalisia... naklon andres ok, ali nakon tvaeaq tu mi je karpan bio mnogo slabiji. za ostale likove mogli su da nađu i bolje glumce.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Hierro on 14.10.15 21:53

Meni su sporedni glumci bili dosta dobri, Vanessa Villela, Erick Elias, Diana Osorio, Pablo Azar, Anna Silvetti. Meni je pesma ona druga sa entrade "Hoy te vuelvo a enamorar" izvanredna, cak bolja od Lorenine. Secate se sigurno te pesme, odlicna je. smile Peva neki Diego Vargas.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1643
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stef on 14.10.15 22:12

Meni je serija bila odlična, jedna od retkih Telemundo Studios telenovela koje nešto vrede. Mada u to vreme TS nije postojao, još uvek je RTI radio za Telemundo telenovele u Majamiju, al' dobro, računaću kao da je TS radio.

Al' da, šteta je što se nije u Kolumbiji radilo, to bi bilo još bolje. naklon Mada i ovako nije loše ispalo, kako zna da bude kod TS.

Isabel naklon naklon naklon Odlična negativka/villagonista, štaveć i odličan kraj za njen lik. naklon Lorena je bila izvrsna, nek' počiva u miru. cry

Jao, Walter i Rebeca su bili show. naklon rofl Meni su njih dvoje ostali u sećanju najviše što su išli tamo-amo i stalno nešto njuškali. rofl A tek ona sa svojom opsesijom zvanom Salvador. rofl rofl rofl Pa kad je bajala da se zaljubi u nju. naklon rofl

Gaetana kraljica. naklon Ona i Salvador/Pedro su bili super tandem. cool

Andres me je strašno iritirao, ali mi je Karpan bio odličan.

Pesme sa špice odlične obe, mada prednost dajem Loreninoj pesmi.

Posting Freak

Poruka : 5805
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.10.15 22:24

Meni je Isabel jedan od najboljih ženskih likova ikada. Ona je primer prave villagoniste. Rubi i Teresa su iskarikirani likovi, pisani da budu zanimljivi. Isabel je totalno druga dimenzija. Ja sam je obožavao. naklon A Lorena je uradila sjajan posao sa njom. Za nju nisam čuo do te serije, sećam se kad sam odgleda prvu epizodu pa ona scena sa halterima kad se sprema za venčanje. wub Koliko je ta žena bila lepa i zgodna. Umirale su razne poznate ličnosti ali ni jedne mi nije bilo toliko žao kao nje i Monice Spear. cry

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10070

Back to top Go down

Post by Ejpril on 14.10.15 22:41

Pratila sam je na fox-u i kasnije kad se emitovala na bn-u (valjda?) samo znam da je u to vreme isto išla analija na pinku i da sam radije gledala ovo po drugi put nego nju premijerno lol1 zato ću verovatno baciti pogled i na ovu skraćenu verziju ..hvala Stefy winky

bilo je ovde odličnih likova, od sporednih do glavnih. cimarro je ovde dokazao da je glumčina a i fizički je po meni ovo njegovo najbolje izdanje *_* čisto da ga nafalim pošto nije omiljen. a za lorenu je svaka reč suvišna, nisam je nikad doživljavala kao negativca, pozitivcanegativca nego kao neki realan lik.

Senior member

Poruka : 885

Back to top Go down

Post by Sasha on 16.10.15 19:47

Meni je najjaci utisakl ostavila scena kad se Isabela udaje za Andresa i ulazi u crkvu u crnoj haljini shock naklon .. Bas su bili orginalni sa tim !

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1859

Back to top Go down

Post by Eiza on 16.10.15 23:09

Onda su to sa crnom vjenčanicom iskopirali i u CV kasnije.

Hvala i od mene Stefyu, ova serija jedna mi je od najdražih. S guštom ću je opet odgledati. da

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics