EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El cuerpo del deseo

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: El cuerpo del deseo

Post by Hierro on 16.10.15 23:36

Ko se vencavao u CV u crnoj haljini? Jesam odgledao celu tu seriju, ali ne mogu da se setim. Samantha?
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1667
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Eiza on 16.10.15 23:40

Ne, koliko se ja sjećam Mujica.

Ili sam možda nešto pomiješala? cesces
Moram i tu seriju završiti, došla sam do 150. epizode.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Stef on 01.05.16 1:36

Odgledao skraćenu verziju, hvala Stefyju još jednom. naklon

Budući da mi ni "Sin identidad", ni B&B, ni španska STNHP uopšte nisu legle, rešio sam da se bacim na ove skraćene verzije ECDD i PDG, koju ću narednih dana da gledam.

ECDD je stvarno divna, zaboravio sam koliko je ovo dobro. wow naklon Imam u vidu reprizu kompletne verzije jednog lepog dana.

Složio bih se sa Bayronom da je jedina mana serije što nije rađena u Kolumbiji. Šteta, tako moćna priča zaslužuje podjednako moćnu realizaciju.

Karpan me je ovde baš razočarao. Ne sećam se da se ovako debilisao. On mi je inače super, ali ovakvo početničko glumatanje mu nije trebalo.

Isabel Arroyo naklon naklon naklon Kakva crna Rubi, Teresa i razni pokušaji villagonista, Isabel sve njih zajedno u zubima može da nosi! Eh, Lorena cry Nikako da prežalim njenu smrt. Još ona scena kad Isabel umre cry cry cry

Ja Cantalisiju pri prvom gledanju nisam mogao da svarim jer sam hteo da Salvador ostane sa Isabel. roofl Sad mi je baš draga. smile2

Posting Freak

Poruka : 6279
Godina : 20

Back to top Go down

Post by FanSte on 01.05.16 2:58

StefanJ wrote:ni španska STNHP uopšte nisu legle

Ma je l' ovo moguće? shock
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1694
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stef on 01.05.16 3:03

Što ne bi bilo moguće? huh Svako ima pravo na različito mišljenje.

Ko sad kad se nekom ne bi svidela Celebridade, PDG, Terra Nostra, ili neka telenovela koja je meni jako draga, pa sad da se iščuđavam što se nekome ne sviđa.

Ja sam STNHP povremeno pratio još na Pinku kad je išla, nije mi legla.
Sad joj dao šansu jer je svi hvale, rezultat je isti kao pre 6 godina.

Kod mene je tako, ako se meni nešto ne sviđa, ne sviđa mi se pa makar bio jedini na kugli zemaljskoj kome se ne sviđa. plez

Neću sigurno da kažem "e, super je", a da mi se ne dopada.

Posting Freak

Poruka : 6279
Godina : 20

Back to top Go down

Post by FanSte on 01.05.16 3:09

Iznenadio sam se zato što je ovo prvi negativan komentar na seriju na koji sam naleteo. smile2 Al' naravno da svi imamo pravo na različita mišljenja, zna se da sam ja pobornik tog stava. ziveli

Meni je ta serija (prve dve sezone + final feliz), u paketu sa Internatom i Ezelom, nešto najbolje što sam pogledao u životu. wub

FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1694
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Xsica on 03.05.16 18:26

meni je ova serija isto draga radi Isabel Arroyo to mi je jedan od najboljih ženskih likova, bila je sexy i misteriozna, nisi znao dali je dobra ili loša, baš mi se to svidjelo kod nje. Lorena mi je radi ovog lika ostala zapamćena, odlično je odglumila Isabel naklon

naravno ona i Mario tj Salvador i Isabel su mi jedan od najboljih parova iz sapunica, istina da Mario nije neki talent glumac ali bilo je nešta posebno sexy u njihovom odnosu mrgreen

vidjela sam da ima skraćena verzija ovdje ali to ne želim gledat jer garant nema dosta scena Salvadora i Isabel a to mi je onda nešta šta mi pokvari gledanje facepalm

Junior member
Junior member

Poruka : 191

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics