EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tres veces Ana

Page 104 of 106 Previous  1 ... 53 ... 103, 104, 105, 106  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Tres veces Ana

Post by Stefy on 28.11.16 22:49

U Meksiku je ravno 70 epizoda prošlo, još skoro pola serije. I dalje mi drže pažnju, mada od one Santjagove saobraćajne nesreće ne mogu da svarim ovu glupost sa podeljenom Marselovom ličnosti i ono njegovo padanje u nesvest i sad sam Marselo, sad sam Santjago. shitshield To mi je takva glupost da je to neverovatno, mislio sam da će jedanput-dvaput, a njima je sad to glavni pokretač radnje. On bude Marselo i ode i uplaši svakog, a onda opet postane Santjago. Ove babuskere u pansionu su me smorile više, ne mogu da ih gledam. roll Bojer je sada tako bolja u intepretaciji sestara nego na početku, baš se vidi napredak. Ana Laura joj nije više toliko isforsirano jadna, Leti nema više neke krizne momente preglumljavanja. Sada se sve vrti oko Đinine smrti, ponovo su se vratili na to. Vidim da pokušavaju da od Marijana naprave negativca i nadam se da hoće jer bi to bio donekle zanimljiv obrt. Nervira me što tako na preskoke prikazuju flešbekove, ja se skoro više i ne sećam onih od pre 20-30 epizoda, ali sam zapamtio onaj iz početnih kad Leti Đini donosi tablete. Svidela mi se scena iz flešbeka kad je Letisija upala Đini u stan i prebila je jer je Marijanova ljubavnica. rofl Uopšte ne razumem da li ju je ubio Marselo ili ona, ali valjda će i to da se razotkrije uskoro. Mnogo su mi bile dobre epizode nakon Danijelove smrti. naklon Injaki je tu imao tako jake scene, prvo kad je ocu priznao da je uzeo novac od majke, a onda i ona scena sa Leti kada mu ona prizna da je ubila Dženi. naklon Tu su i Bojer i Moreno pokidali sa emocijama, meni je baš jaka ta scena bila, možda najjača od početka serije. Sviđa mi se što su i njemu i njoj istražili tu ljudsku i ranjivu stranu. Injaki mi je u ovoj seriji jedan od najbolje napisanih likova, samo šteta što ga ne koriste uopše koliko bi trebalo. Isto mi je bilo fenomenalno kad je Leti uzela Ramiru mobilni, pa izvređala Anu Lusiju: "Gata inmunda!" rofl Nadam se da će Ana Letisija uskoro da provali da je Santjagova voljena zapravo njena sestra. Radujem se nadolazećim epizodama, mada, ponavljam, jedva uspevam da podnosim ovu glupost sa Santjagom/Marselom. Potpuno suvišno i bespotrebno. Očekivao sam da će mu se vratiti pamćenje nakon nesreće skroz, pa da će biti zbunjen, ali svestan da je Marselo, a ne ovako. stars

Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3727
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 26.12.16 2:39

90/123

Ovo je toliko dosadno i debilno već tri nedelje da jedva gledam. roll stars Jedino bitno što se desilo je što je Leti videla Lusiju sa Marselom, susret Klaudije i Lusije i seks Injakija i Leti, ostalo se samo vrti i vrti u krug. facepalm Prvo, ovu debilanu sa Marselom i Santjagom ne mogu više da gledam. roll Ja ne znam na kojim drogama je bio onaj koji je pisao scenario i napisao tako glupu priču oko njegove dvojne ličnosti, još sad kao ima tumor. facepalm Koliko mi je na početku bilo zanimljivo njegovo ubacivanje u odnosu na LDA, toliko mi je sad predebilno. Da ne spominjem koliko je Rulji bljak u interpretaciji i koliko je sam Marselov lik glupo napisan. Pre nesreće on uopšte nije bio ovako beskrupulozan i zloban, a sad bi odjednom svakog da ubije bez ikakvog razloga jer mu je Santjago preuzeo život. roll Zanimljiv mi je bio okršaj Ane Letisije i Viridijane kad je htela da joj prebaci za Soledad. Ove babuskere u pansionu ne da su dosadne, nego su nepodnošljive za gledanje. zvizd Poslednja epizoda se završila kako je Klaudija ponudila Marijanu da ga odvede kod Ane Lusije, ja se zaista nadam da će nju konačno neko od porodice da sretne. Čak je i glupača Maribel videla Anu Lauru.

Cela priča oko Marijana i Đine je isto postala dosadna. Valentin od samog početka debil, i sad je tako, još udružen sa sestrom, katastrofa. Evaristo mi je i dalje bezvezan, nit tamo, nit ovamo. Sve u svemu, meni ovo ne može ni da se meri sa onim kako je bilo negde do 60-70 epizode dok nije krenulo ovo proseravanje sa dvojnom ličnosti Marsela i cela drama sa njegovom madrinom i Fakundom oko njega. roll  Otad mi je serija postala baš debilna i većim delom dosadna sa samo par zanimljivih trenutaka. Sva sreća pa će se uskoro završiti.

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by machy26 on 26.12.16 15:09

Konačno si shvatio da je serija njesra. pop rofl

Sad kreće početak kraja, možda najinteresantiniji deo. smile2
machy26
Member
Member

Poruka : 366

Back to top Go down

Post by Stefy on 26.12.16 15:20

Nisam shvatio jer je meni bila solidna nego je stvarno u odnosu na početak meni bljak sad i pvoj etapi. Na početku mi je stvarno bila zanimljiva, držala mi pažnju, ali onda su krenuli da uvode takve neke gluposti koje su mi jednostavno skroz out of the place. Sad jedva čekam da se završi.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.12.16 16:23

Ovo je bljak i smor od prve sekunde.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10074

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 26.12.16 17:24

Iz cega proizilazi da ja na vreme napustih ovaj brod koji je odavno potonuo (i nikada se nisam pokajala zbog toga). Ima i precih i neuporedivo boljih stvari za gledanje).

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3219

Back to top Go down

Post by nex on 29.12.16 9:33

@Miloš92 wrote:Ovo je bljak i smor od prve sekunde.

Slažem se sa tobom. Sreća što sam vašim komentarima uvideo da je ovo debilana teška (za koju će biti da je dos hogares institucija rofl ) i nisam nikad ni gubio ovo vreme na ovo smeće. Žao mi Anđelik, nije ona toliko loša glumica al zasrala je žešće sa ovim. Ali, sve je opet stvar ukusa. Ne želim sad da ispada da kritikujem one kojima je ovo dobro i interesantno, ja jednostavno nemam vremena da ga trošim na ovakve treševe smile
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 633

Back to top Go down

Post by Stefy on 09.01.17 0:38

100/123

Od 90. epizode su se itekako aktivirali u odnosu na onih 30 presmornih. wow Svašta se izdešavalo, Marijano i Ana Letisija su se sreli sa Anom Lusijom konačno. wow Susret Ane Letisije i Ane Lusije mi je bio bezveznjikav, očekivao sam nešto više. Jedva čekam da joj Leti u lice kaže sve iskreno. Bila mi je dobra ona scena kad ju je kao gušila onom maramom. rofl Očekivao sam da će Injaki ubiti don Isidra, to je iz LDA uzeto. Onaj Orlando je tako besmislen, ne mogu više da ga gledam. Iskreno se nadam da će se Leti ili Injaki za njega pobrinuti, kao i za onu glupaču Klaudiju. Sad kad je Leti saznala da je ona rekla Marijanu za Anu Lusiju, mislim da će da je isprebije kao Đinu. rofl Ovo povezivanje sad Evarista, Fakunda i Edmunda sa Ernestininom porodicom mi je tako debilno i suvišno. One gluposti sa promenom Marselovom promenom identiteta maksimalno ignorišem jer stvarno ne mogu da razumem ko je napisao tako glup scenario za njegov lik. Meni je to nešto najbesmislenije ikada u telenovelama. Umesto da je lepo povratio pamćenje posle one saobraćajke oko 60. epizode, pa imao sukob osećanja, oni su napravili ovaj cirkus koji je sve samo ne zanimljiv i taaaaako predvidljiv. Valentin je isto kreten, živo me zanima šta će sa njim biti do kraja jer je od samog početka serije potpuno beskoristan. Okej mi je bila scena kad Santjago kaže Ani Lusiji da ima dve sestre. Sad jedva čekam da vidim šta će do kraja biti, nekako mi je 23 epizoda previše, valjda će biti zanimljivo. wow

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 12.01.17 11:39

Gran final u Meksiku je 22. januara. wow Očekivao sam da će biti sredinom februara jer sam pročitao da serija ima 123 epizode, ali izgleda da ima manje.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Bayron on 12.01.17 12:11

ne može da ima manje, kad su 120ak prikazali na univisionu. u meksiku je onda skraćuju.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 104 of 106 Previous  1 ... 53 ... 103, 104, 105, 106  Next

View previous topic View next topic Back to top