EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tres veces Ana

Page 105 of 106 Previous  1 ... 54 ... 104, 105, 106  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Tres veces Ana

Post by Stefy on 12.01.17 15:41

Izgleda da je tako, evo baš sam upoređivao epizode i naišao na jednu scenu koje nema na epizodama iz Meksika. Čak je i sled scena ispretumban, ne idu istim redosledom kao na Univisionu. Ko će ga znati više, na početku su sekli na Univisionu, zato sam i hteo da gledam ovo iz Meksika, sad ispade da i ovde seku. rofl Poslednjih 5-6 epizoda su iste, sekli su one ranije izgleda.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3963
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.01.17 17:48

Pa odavno se zna da izbacuju neke scene. Serija zesce fracasira zele sto pre da je skinu sa programa. I Candidatu su skratili.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by machy26 on 12.01.17 18:18

Pa pitanje je da l' neka serija može da ima iole normalan rejting u ovom trenutku. Mislim da su žešće pukli i da će teško vratiti brojke i sa početka ovog ponora, a kamoli one za vreme MCET i LQLVMR...
machy26
Member
Member

Poruka : 378

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.01.17 18:52

Pa niko vise ni ne ocekuje te brojke ali ne ide ni da serija u udarnom terminu ima rejting 7 a konkurencija 13.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 12.01.17 22:42

Ja nisam znao jer ne pratim te vesti, ali i bolje jer onih 30 epizoda su bila takva smorčina, tako da bi verovatno bilo i gore da nisu kratili. Valjda sad pred kraj ne budu kratili nešto bitno.

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 15.01.17 3:15

105/112

Dios mio, pero que es esto? rofl stars Cela ova priča oko mafije koju predvodi Fakundo i osveta koju su planirali protiv Ernestininog oca mi je tako bespotrebna. stars To sad treba da bude kao neki plot twist, nešto šokantno, a ono je tako glupo. Još sad Soledad ispade Ernestinina sestra. rofl To sam znao otkako joj je Čana rekla da ih ima tri. Pravi cirkus. rofl Santjago/Marselo poremećaj neću više ni komentarisati, sad je Marselo odjednom dobar i zaljubljen u Anu Lusiju. facepalm Kako mi je bila dobra scena kad se Ana Letisija pretvarala da je Ana Lusija! naklon wub Baš sam umro od smeha kako je njenu gestikulaciju i glas izimitirala. rofl Onda, ovo divljanje Ana Laure mi je tako bezvezno i smešno. rofl Ali dobra je scena kad napadne Anu Letisiju pa se svađaju. wow Tako mi je drago što su konačno smaknuli onog iritiantnog Orlanda iz serije. roll Jedva čekam susret triju sestara i neki okršaj Ane Letisije s njih dve. Baš jedva čekam kraj, bežao sam od spojlera što dalje, tako da skoro ništa ne znam o finalu. Valjda neće biti razočaravajuće, ali verovatno hoće.

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.01.17 3:28

Susret njih tri je totalno razočarenje. Nisu imale ni jednu normalnu scenu. Samo su se svadjale, vredjale... Užas.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.01.17 16:35

stars Stvarno je bio razočaravajući susret. Nisam imao problem sa tim što su igrali na kartu sukoba jer i ne vidim kako bi drugačije izgledalo s obzirom da se Ana Letisija pretvarala da je Ana Lusija epizodama unazad. Ali onaj scenario, onaj dijalog... facepalm zvizd Ravna crta skroz. Kad sam video da Leti ulazi onako teatralno na vrata, očekivao sam da će biti neki težak okršaj, a ono ispade skroz bez veze. Čak je i muzika bila neka bezvezna, a u jednom delu scene se ništa nije ni čulo. U LDA mi je onaj emocionalni bio mnogo bolji, čak je i scena vizuelno tamo izgledala bolje. Ovde kad Leti pokuša da udari Anu Lusiju... rofl Tačno se vidi da je dublerka pred njom. Druga scena je ništa bolja, mada je dijalog svakako bio normalniji.

Ceo ovaj cirkus oko Valentina mi je tako bespotreban i glup. facepalm Nisam ni bio iznenađen što može da hoda, sumnjao sam na to još odavno. Hteo sam da Ana Letisija ispadne Đinina ubica, ali to su demantovali još odavno flešbekovima i na kraju ispade ovo, i to je kao neočekivano. zvizd Da ne spominjem samo koliko glumac koji igra Valentina nema veze s glumom, ne mogu da ga gledam koliko je očajan. Marijano konačno uvideo da se Ana Letisija loži na njega. wow Jedva čekam neku sledeću scenu među njima, valjda na kraju bude neka slična scena kao u LDA. rofl

Gledaću uživo finale sa drugaricom u ponedeljak izjutra, pa ću odmah prokomentarisati ovde. aplauz
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.01.17 17:26

Stefy wrote:Gledaću uživo finale sa drugaricom u ponedeljak izjutra, pa ću odmah prokomentarisati ovde. aplauz

Živi nismo da čujemo. Posebno što niko od nas već nije odgledao tu debilanu. rofl
A tvoj komentar će svakako biti u stilu ništa se posebno nije desilo, očekivao sam mnogo više... zubo

Moderator

Poruka : 8249

Back to top Go down

Post by Stefy on 23.01.17 6:29

Pa dobro, nije bilo loše finale, ja sam generalno zadovoljan. cool Bilo je dosta gluposti, ali meni oprostive u odnosu kakvih je sve bilo u seriji. Ana Letisija mi je defnitivno highlight cele epizode. naklon One njene scene histerije i ludila su meni bile fenomenalne, ja sam se u nju zato i zaljubio u ovoj seriji, jer toliko preglumljava da to samo doprinosi da njena luda Leti izgleda još luđe. naklon wub Scena sa sestrama u sobi mi je bila super. rofl "Estoy mal de la cabeza y las dos deben saber que una mujer en mi estado y una pistola no son buena combinacion!" "No saben cuanto... las odio. Las odio... a las dos." rofl wub Onda kad je ušao tio Marijano, i ove dve krenule da viču vezanih usta, a ona kao: "Para que son las hermanas? Yo grito por ustedes." rofl Scena sa Marijanom je bila toliko bolesno dobra. cool Ona njena histerija i ono ludiranje su bili wub . Oni su meni ovde odličan par bili, ona scena nekoliko epizoda unazad kad je Ana Letisija u halterima i on dolazi je isto bila odlična. Ona pred kraj koja je kao njena mašta je bila fenomenalna, a Bojer u onom kupaćem bomba. wub Očekivao sam da će Marijano ovde umreti kao u LDA i možda bi i bilo bolje da ga ja Ana Letisija ubila umesto što je on izazvao nesreću i ostao u kolicima. No, dobro, bar su to nadoknadili Ernestininom smrću, mada mi je malo bez veze jer Ana Lusija se taman vratila, a baka joj ode. Scena sa Leti i Ernestinom mi nije bila nešto, mogao je bolji dijalog tu da se osmisli. Dosamantes i njeni srčani napadi u ovoj seriji su bili stars . Nisam mogao da verujem da je Ana Laura ubila Valentina i pred svim tim ostala onako mirna i spokojna, a kroz celu seriju je mlitava i plačljiva. roll Hulijeta nebitna skroz, kreten od žene bila i ostala. Bolje da su je ubili na onoj prugi kad je tražila od Injakija da je ubije.

Ovo sa detetom Ane Letisije mi je bilo onako. cesces Mogli su bez toga jer činjenica da Fakundo želi unuka i da se zato udružuje sa Leti mi je glupa, a da je neki neverovatni plot twist, i nije. Moram samo da priznam da je scena kada Ana Letisija prilazi kući gde je mali fenomenalno odrađena. wub Podsetila me je na onu iz prve epizode kad ide na Marselov grob. wub Fakundo i ceo ovaj cirkus sa mafijom neću ni komentarisati, to mi je skroz suvišno bilo.

Mnogo mi je bila dobra scena sa Injakijem i Anom Letisijom u bazenu. wub Oni su definitivno moji omiljeni likovi ovde i par koji je ukrao šou jer su ova dva preostala, kao i Marselo u paru sa Anom Letisijom, bili očajni. zvizd

Ova toliko ispljuvana serija i toliko kritikovana, meni je zaista bila sasvim okej prvih 50-60 epizoda. Nisam tad imao nikakve veće zamerke osim same činjenice od početka da je skroz nerealno da je Ana Lusija izgubljena 20 godina i da ne mogu da je nađu s obzirom da nosi isto ime i da živi u selu blizu Meksika. Ali tome nisam pridavao neki značaj jer ipak, serija je serija, mora neki pokretač radnje da bude. Na početku mi je bila super, cela jeziva atmosfera koju su na početku koristili i taj neki triler fazon je meni skroz legao. Bilo je misterija, ali posle su već sve razotkrili i dodvali nove koje su bile skroz bez veze, kao npr. sve ovo oko Fakundove organizacije i sl. Veći problem sam imao od trenutka kada su počeli da se igraju sa dvojnom ličnošću Marsela i do samog kraja mi je to bilo predebilno. roll Nikakvo logično objašnjenje za to nisu dali, a bilo je toliko treš scena sa tim da je to neverovatno. Ono: "Quien eres ahora" svakog lika ili "Deja a Santiago que vuelva" mi je bilo toliko iritantno i odvratno da je to strašno. roll Da nije toga bilo, da se Marselu normalno pamćenje vratilo kada je dožieo onu nesreću negde oko 60. epizode i do kraja bio Marselo, zaista ne bih imao nikakvu zamerku. Jeste bilo dosta glupih zapleta, nelogičnih scena, ali ništa što je meni zasmetalo u nekoj tolikoj meri da ne mogu da gledam, sem ovoga što sam naveo.

Ovo je prva serija koju gledam sa Bojer i za nju sada imam samo reči hvale. Iako se na početku gubila sa glumom, meni najviše problematična kao Ana Laura jer se previše prenemagala, vremenom je postajala sve bolja. Ove scene u poslednjoj epizodi kad su njih tri u kadru je fenomenalno iznela, kao i nekoliko scena gde je morala dve sestre da odigra. naklon Kao najveći highlight ove serije ostaće mi definitivno Bojerkina Ana Letisija koja mi je postala jedna od omiljenih ludača iz telenovela ikada. naklon Uživao sam u scenama sa njom i zbog nje nisam ni u jednom trenutku ni pomislio da prestanem da gledam seriju. Mnogo se radujem gledanju "Terese" sada. aplauz

Od mene ocena za ovo 3-/5 i to najviše zbog ove druge polovine serije gde su napravili debilanu od Marsela i ubacili neke skroz nepotrebne stvari.

Live stream je bio toliko loš da sam se iznervirao i skinuo epizodu s Univisiona i tako gledao poslednjih 20 minuta. Sad čitam komentare da su ovi idioti iz Meksika potpuno izbacili scenu sa Anom Letisijom i Marijanom pred kraj i samo stavili scenu kad je Leti u ludnici uz natpis "Meses despues..." blink facepalm A sad vidim da u epizodama sa Univisiona uopšte nema scena sa Hulijetom i Injakijem kod pruga. stars  facepalm

Posle ovoga, zbogom Televisi zauvek dok im Bojerka opet ne bude villana. :caos:

We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down