EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tres veces Ana

Page 106 of 106 Previous  1 ... 54 ... 104, 105, 106

View previous topic View next topic Go down

Re: Tres veces Ana

Post by Bayron on 23.01.17 11:09

ja sam nakon amazonki i ovoga rekao telenovelama zbogom, ZAUVEK. rofl
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.01.17 11:16

Ja ne razumem kako 3- posle ovakvog hvalospeva? sad

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Stefy on 23.01.17 15:50

Zbog debilane sa Marselom, previše posvećivanja pažnje onim babama iz pansiona i perioda od 30-ak epizoda koji je bio neviđeni smor.

Na prvom snimku se vidi da su izbacili scenu sa snom, idioti. facepalm

@Bayron wrote:ja sam nakon amazonki i ovoga rekao telenovelama zbogom, ZAUVEK. rofl
Zar je moguće!? Pa kako "Amazonke" mogu biti loše kad je u njima presveta Dana? shock
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3895
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Bayron on 23.01.17 16:34

pa imala je danna slabe serije i pre nje.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.01.17 20:54

Sad sam baš nešto premotavao seriju, pa da pitam vas što ste s Univisiona gledali jer su možda ovi u Meksiku i to sekli, kako je to Fakundo bio kriv za nesreću u kojoj su poginuli roditelji trojki? Ovamo je bilo samo rečeno da je to uradio da bi smaknuo Ignasija jer je svekar hteoa njega umesto Fakunda da stavi na čelo organizacije, ali nikad nije objašnjeno kako je to Fakundo uradio jer je Ana Letisija ipak, valjda, slučajno obrnula onaj volan. Isto tako, niko nije saznao da je Ana Letisija platila Đini da zavede Ramira da ovaj ne bi bio sa Anom Laurom?

Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 24.01.17 21:21

Ne postoji scena gde prikazuju šta je Facundo uradio. Za ovo drugo se ne sećam. Na ovom kanalu ima nekoliko scena koje nisu išle na Univisionu, a španska Nova je navodno najkompletnije emitovala seriju i tu postoji i scena gde Leticia ide kod psihijatra, kao u Lazosima. Univisionova verzija to nije imala, ne znam za meksičku.

thumbup

Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.01.17 22:58

Bila je i u meksičkoj verziji scena kad Leti ide kod psihijatra, ta scena je bila mnogo dobra i smešna. rofl Evo stavio sam je na YouTube. Ja hoću da čuvam seriju u svojoj kolekciji, a ne znam koju verziju da skidam. Najbolje zasad da je i ne skidam dok ne izađe neka kompletna verzija jer su stvarno cirkus napravili od emitovanja.

Za ove scene iz finala znam jer sam gledao uživo do poslednjih 15 minuta, a onda skinuo i video da su iz meksičke maknuli scenu kad Leti zamišlja da je s Marijanom kod onog bazena. roll U suštini je svejedno gde gledali jer svugde nešto fali, a nešto je dodato u odnosu na drugu verziju. Mislim da je meksička verzija bolja jer su izbacili nebitne scene, ja sam upoređivao i to su uglavnom bile scene sa babama i sporednim likovima, ali baš su zajebali sve što su u finalu izbacili onu scenu. Nisam ni znao da ovo sa psihijatrom nije bilo na Univisionu. blink

Savo, je l' imaš linkove za sve epizode s Nove ili si to samo pročitao negde? Ako imaš, pošalji mi.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 24.01.17 23:06

Hvala za snimak. Nije bilo. Ne znam što su to izbacili slepci. Linkova sa Nove nema. Pročitao sam to, oni su gledali preko live steama.

Na Novoj je takođe prikazana scena kada su svi u belom, to je valjda Ramirova noćna mora kako sam takođe pročitao i sanja da je Lety na mestu mlade i da ga je ubola nožem i ubila. Ni toga nema u Univisionovoj verziji. Ne znam za meksičku.

Ne znam koja je verzija od te dve bolja, očigledno da su obe sakaćane. Ja imam Univisionovu čisto jer je HD snimak. Ispade da je španska verzija najbolja, ali tih linkova nema nigde.

Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.01.17 23:11

Ta scena sa Ramirovom noćnom morom nema ni ovamo. blink Ja sam skidao prvo meksičku, sad krenuo Univisionovu, pa se i dalje dvoumim, videću. Neke scene na meksičkoj verziji su i skraćene. Kad sam pročitao Ángelov komentar da je Ana Letisija ubola Klaudiju 13 puta, bio sam u fazonu WTF. A onda pogledao i video da na meksičkoj verziji fali ceo jedan kadar dok je ona i dalje nabada i viče: "Es mio!"

EDIT: Evo ovo je verovatno iz tog sna:

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 25.01.17 23:32

Evo i te scene. ljut
Stefy