EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tres veces Ana

Page 3 of 106 Previous  1, 2, 3, 4 ... 54 ... 106  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Tres veces Ana

Post by Bayron on 06.08.14 16:46

angel, ajde ne tupi. nisam ja pasao travu. nigde na internetu ne nalazim da je lucero radila u produkciji te telenovele. ako imaš neku referencu, objavi je. ako ne, kačite mački o rep tu priču.

jebote, koliko buke fanovi dižu oko te žene. ispada da je jača i od televise. zadnje tri telenovele su joj rimejci, a ona originalna koja je nju proslavila ne sme da se rimejkuje. koja sujeta.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Kaua on 06.08.14 16:57

Još je veći hit kako Salvador Mehija ne da rimejk Esmeralde.  rofl  Ili je on jedini producent koji ima to pravo (  wow ), ili je jedini koji to pravo koristi.
Uostalom, bila je brazilska verzija.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.08.14 17:01

Bayrone nema razloga za ljutnju. Oduvek je poznato da postoje neki problemi sa pravima LDA. Lucero je sama više puta izjavila da nikada neće dozvoliti rimejk te serije, kao i da su ona i njena majka učestvovale u radu na scenariu. Kapiram da je to bilo davanje ideja o pravcu u kom će ići radnja i odredjeni likovi, sigurno nisu sele i pisale dijaloge. Poznato je da je poslednju scenu sa obrvom smislila njena majka, o tome se više puta pričalo. A sad što nisu potpisane na entradi nemam pojma, možda jednostavno nisu želele jer njihov učinak nije bio veliki, ali čim koče snimanje rimejka verovatno negde jesu potpisane. I nisam neki fan Lucero, mada mi je skroz korektna, i ja sam jedan od tih kome smeta što od nje prave neku vanserijsku zvezdu jer realno to nije. Eto od poslednjih serija koje je radila najbolje je prošla MEPS, ostale su na ivici da budu promašaji a neke to i jesu. Ni u muzici joj ne ide sjajno. Ali da je jedna od zvučnijih televisinih imena jeste, jer eto kod njih je 35 godina. A uticaj koji ima je velikim delom zbog toga što je njena majka ceo život bliska sa čelnicima.

I nije da se ne rade rimejkovi njenih originalnih serija. CLLEA i LPP su imale svoj rimejk. Sa LDA očigledno postoji neki problem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.08.14 17:14

Ja sam skoro odgledala samo poslednju epizodu te telenovele(ima na yt,mislim cela serija,pa ko hoce da pogleda,neka izvoli,i dalje mi je magicna),i nekako mi ne ide da je diraju.Nije da ce mene da slusaju,samo iznosim svoje misljenje,a i dalje mislim da ako Lusero ne dozvoljava to-nista od rimejka,prosto je tako.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3250

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.08.14 17:15

Opste je poznato da apsolutno nisam ljubitelj Lucero, cak naprotiv. Ali ono sto je poznato i sto je istina vec sam napisao.

Sto se tice Esmeralde, MaPat je jos 2011. htela da je radi, a za glavnu se pominjala Maite. Mejia nije dozvolio da se radi nova verzija i preradjuje poslednja koju je on radio 1997. S obzirom na status koji ima u Televisi, ispunilu su mu zelju, kao i sve prethodne, bez obzira na to sto mu je propast sve sto radi, vec godinama.

Vi mozete bistriti, misliti, verovati, smejati se i pisati sta hocete, nemam nameru da (se) ubedjujem. smile
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8014

Back to top Go down

Post by Stefan on 06.08.14 19:28

@Ángel wrote:U prilog tome ide i cinjenica da u Televisinom katalog nema Lazos de amor u prodaji.

Nema ni Marisol u Televisinom katalogu, pa je evo pre koju godinu emitovana na Domi. Mene samo zanima ko i zašto koči distribuciju Corazón Salvaje iz 1993. cry Verovatno opet Mehija sa svojim uticajem koji ima u Televisi.  rofl 

jebote, koliko buke fanovi dižu oko te žene. ispada da je jača i od televise. zadnje tri telenovele su joj rimejci, a ona originalna koja je nju proslavila ne sme da se rimejkuje. koja sujeta.

Ali ajde da je ona bar neki vanserijski talenat. Ja jesam protiv rimejkovanja tih starijih hajde da kažem klasika. Ali mi ovo i dalje jeste smešno, šta god vi govorili. Pritom, ja ni na jednom mestu (osim u ovdašnjim medijima) nisam pročitao da Lucero polaže bilo kakva prava na LDA. Ima neko neki relevantni izvor za tako nešto ili se sve svodi na rekla-kazala?  huh 

Što se tiče Mehije i Esmeralde, ni to mi nije logično, koliko god da se o tome spekulisalo kad je MaPat kao htela da je radi. Rimejk Usurpadore je recimo snimljen, a serija je isto klasik i isto je radio Mehija.  zubo 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2837
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Kaua on 06.08.14 21:25

Osim toga, kakvim činjenicama mi možemo raspolagati, osim one da raspolažemo raznim informacijama?

Kako god, nije ovo baš tako bitan ''slučaj'' oko koga bi se trebalo raspravljati. Zna valjda Televisa zašto na odjavnoj špici svake serije stoji da su sva prava zadržana.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.10.14 0:10

Ajde malo tračeva. Kao što je već poznato Nesma planira da radi rimejk Yesenie.

Sinopsis originala

Yesenia narra la historia de una joven gitana que se enamora de un capitan, Osvaldo Leruc. La joven pertenece a una tribu de gitanos y tiene un enamorado gitano que se llama Bardo. Yesenia ama al capitan Leruc pero nadie en su tribu acepta ese amor porque el capitan no es gitano. Cuando se descubre que Yesenia no es gitana de nacimiento y que fue adoptada, ella se casa con Osvaldo Leruc pero poco tiempo despues el destino los separa. Ella se va del pueblo con los demas gitanos y Osvaldo conoce a Luisita, una joven enferma del corazon que se enamora de el. Osvaldo se compromete con Luisita y cuando la boda esta por suceder todos se enteran que Yesenia es la hija bastarda de la madre de Luisita …

Ali Nesma planira dosta izmena:

En la proxima telenovela de Angelli Nesma el argumento de “Yesenia” cambiara mucho. Segun los rumores, Yesenia no sera la hermana bastarda de Luisita si no sera una hermana perdida. Yesenia y Luisita seran gemelas y es posible tambien que sean trillizas porque Nesma quiere hacer una mezcla de “Yesenia” y “Lazos De Amor”. Es muy probable que en esta version Luisita no sufrira de una enfermedad carciaca si no sera ciega, como lo fue Maria Fernanda en “Lazos De Amor”. En la historia tambien estara una villana joven que no sera interpretara por Boyer si no por otra actriz – hasta el momento Ana Brenda Contreras y Maite Perroni son las que mas suenan para interpretar ese papel. Angelli Nesma quiere a Fernando Colunga para el papel de Osvaldo Leruc y a William Levy para el papel de Bardo. La productora aun no dice quien sera el protagonista si Colunga rechaza el papel, pero se sabe que el papel del gitano Bardo, si Levy lo rechaza, tambien sera ofrecido a Sebastian Rulli. Daniela Castro tambien estara en esta telenovela y al parecer nuevamente sera la madre del personaje de Boyer.

Što se tiče imena koja se spominu deluje prosto nemoguće okupiti ih sve na jednom mestu. Prvo zbog ega glumaca, a onda i zbog para. Televisa bi morala da joj odobri ogroman budžet kako bi ih poplaćala sve.

Poslednjih dana se po ovim portalima često pojavljuje vest da Nesma želi Maite za villanu. Bilo bi lepo videti je u tom izdanju, mada ne verujem da će prihvatiti. A i zamislite samo sukob fanova Maite i Boyer. Pa taj cirkus bi prevazišao cirkus Lucero - Spanic. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 13.10.14 0:24

Kolunga i Levi u istom projektu - nema šanse. Bili su u Pasion, ali tamo je Levi bio levo smetalo. Bio je skandal pre koju godinu kad je trebalo da budu na naslovnici People en Espanol, ne sećam se sad ko je odbio od njih dvojice zbog ovog drugog. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2837
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.10.14 0:38

Upravo je i to jedan od najčešćih komentara.

Ako je sve ovo uopšte istina Nesma se malo zaigrala sa imenima. Pa niko sa ove liste neće pristati da odigra manje značajnu ulogu u odnosu na drugog glumca.

Ana Brenda je toliko uzletela da nema šanse da prihvati da po drugi put igra manju ulogu od Boyerke. Ona Teresu i dalje nije prebolela.

Za Maite ne znam šta da mislim. Realno devojka je za sve te mlade glumice zvezda, ali isto tako je više puta rekla da bi volela da odigra villanu, mada je uvek uz to govorila "sve u svoje vreme". Problem je što se u televisi smatra da čim prihvatiš negativku, odmah si se kao vratio korak unazad, što ja ne gledam tako. Mada isto kapiram da bi u slučaju da prihvati taj lik imao dosta prostora, tipa Edith u MDF ili Lucero u MEPS.

Uglavnom ja mislim da je od svega jedino istina to da Nesma sprema Yeseniu i da će Boyerka biti glavna. SVe ovo ostalo su ili nečija bujna mašta, ili njene puste želje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 106 Previous  1, 2, 3, 4 ... 54 ... 106  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics