EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tres veces Ana

Page 4 of 106 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 55 ... 106  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Tres veces Ana

Post by kristinkv86 on 13.10.14 12:16

Moram da se slozim sa vasim komentarima,Stefane i Milose.Sve sto ste rekli je apsolutno tacno,a i ovo su ionako samo tracevi.Ja ne mogu apsolutno da zamislim Kolungu i Levija,Anzelik i Anu Brendu u istom projektu,ali ni Maite kao zlobnicu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3313

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 09.03.15 6:28

Anđeli Nesma želi da snimi rimejk "Lazos de amor" sa Anđelik Bojer i Sebastijanom Ruljijem!

izvor

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Sasha on 11.04.15 19:59

Naleteo sam na neke price o rimejku serije Lazos de Amor, i da se kao kandidatkinje za glavnu ulogu pominju Angelique Boyer i Michelle Renaud .. Ima li kakvih informacija o tome ili su samo tracevi smile2

Last edited by Sasha on 11.04.15 20:16; edited 1 time in total

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1876

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.04.15 20:04

Još pre par meseci se pojavila informacija da Nesma radi rimejk LDA i još tada se Boyerka spominjala za tu ulogu. Medjutim pre par dana Michelle je retvitovala neki tvitove u vezi toga. Al ja kapiram da je Boyerka tu već sigurna jer nedavno je izjavila da krajem godine kreće sa novom serijom. A čisto sumnjam da bi Nesma pored Boyer izabrala Michelle, kao i da bi Boyer propustila priliku da odigra trojke, posebno što je jedna od njih villana.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10374

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.07.15 19:41

Alejandro Avila potvrdio je da su Boyer i Rulli protagonisti u sledecoj Nesminoj telenoveli.

Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8070

Back to top Go down

Post by helenna27 on 08.07.15 22:01

Kako se Avila raspricao rofl Nisam ocekivala da ih ovako brzo ponovo spoje, ali sam svakako ocekivala i trecu zajednicku seriju. Jedva cekam wub
Samo, radije bih da to ne bude Nesma, bolje da su radili sa nekim novim producentom, ali sta je tu je...

Senior member

Poruka : 774
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.07.15 22:45

@helenna27 wrote:Samo, radije bih da to ne bude Nesma, bolje da su radili sa nekim novim producentom, ali sta je tu je...

Slazem se. Nesma je imala vise srece nego pameti sa LQLVMR, ali meni se inace njene serije ne dopadaju nesto posebno.

Moderator

Poruka : 8070

Back to top Go down

Post by helenna27 on 08.07.15 23:03

Upravo tako, imala je odlicnu podlogu za LQLVMR, pa i nije bilo toliko tesko napraviti uspesnu telenovelu. Mene je Nesmin Abismo smorio samo tako, sto od dosade, sto od klasicnih zapleta, ovu novu nisam ni pokusala da gledam. Ja sam se nekako potajno nadala da ce se mozda sledece godine vratiti Karla i uzeti njih dvoje, ali pusti snovi... kafa
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 774
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.07.15 23:37

Meni je Abismo u svakom pogledu bila kvalitetnija od LQLVMR, samo je ova druga bila cirkus. Ali produkcijski i glumacki Abismo je bila mnogo bolja.

I iskreno smaraju sa tim sto su njih dvoje ponovo par. Meni oni u LQLVMR nisu imali ni priblizno dobru hemiju kao i Teresi. A i hocu da gledam Boyerku sa nekim drugim.

Verujem da ce Nesma od ovoga napraviti cirkus, mada i ako je nisam gledao citao sam da je LDA bila spora i dosadna. Siguran sam da ce njeni scenaristi ici na kartiu cirkusa. Sto se QTPD tice ja verujen da su Nesma i njena ekipa tu seriju samo odradili, a da ono uporedo odavno rade na ovoj.

Inace pre neki dan sam citao Carlin novi intervju. Defintivno je potvrdila da napusta Hoy i da se vraca telenovelama, cak je spomenula nekog njihovog pisca cije telenovele planira da ozivi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10374

Back to top Go down

Post by Stef on 08.07.15 23:49

Zašto li nisam iznenađen da će Boyer i Rulli opet biti glavni? mrgreen

Bilo bi dobro kad bi Nesma napravila od LDA cirkus baš u stilu LQLVMR, ADP je bio takav smooooooor.

Carla aw aplauz I bio je red da se vrati. Još kad bi sa njom radili Blanco-Peña naklon

Posting Freak

Poruka : 6163
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 106 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 55 ... 106  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics