EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El hotel de los secretos

Page 28 of 31 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El hotel de los secretos

Post by Vlad on 18.04.16 19:10

Pored toga što im je jedan auto sitnica, ne bi me čudilo da bude uključeno slanje sms-ova s tim rečima, pa će na kraju svakako da završe u plusu.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by FanSte on 18.04.16 19:12

Poredis Pink i Televisu. stars Znas li ti koliko kosta snimiti jednu epizodu bilo koje njihove serije? Znas li ti koliki su ugovori njihovih glumaca? Pogledaj eto konkretno EHDLS pa se zapitaj koliko sve ono kosta a onda uporedi sa cenom automobila. Pa nece oni da poklone kola od 200 hiljada evra. Al ne bih diskutovao vise sa tobom jer svaka diskusija je cisto gubljenje vremena. Neka bude da je televisa toliko bedna da ne moze da pokloni jedan auto.

Pravi lider (diplomirani ekonomista) nikada neće poklanjati nešto tek tako, bez obzira na moć i veličinu svoje firme. matori

Ja obožavam s tobom da se raspravljam dokle god to ne pređe u nešto degutantnije. aw

ne bi me čudilo da bude uključeno slanje sms-ova s tim rečima, pa će na kraju svakako da završe u plusu.

E onda bih sve to razumeo. smile2
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1668
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stef on 18.04.16 19:17

Pa ako malo bolje pogledaš, to Televisa i ne poklanja. Upravo zato što se taj 1 auto obrne i još budu u plusu. Dakle, svakako se uložene pare vrate.

Da smatraju da im to sa autima ne ide u prilog i da nije ekonomski isplativo, teško da bi uopšte to i radili.

Posting Freak

Poruka : 6163
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.04.16 19:19

Znam da sam zanimljiv. Ali nemam vremena za gubljenje. Ajmo degutantnije. Mjauuuuuuuuuu... Mjauuuuuuuu... Sad ćao. Od mene dosta. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10377

Back to top Go down

Post by FanSte on 18.04.16 19:22

Pa ako malo bolje pogledaš, to Televisa i ne poklanja. Upravo zato što se taj 1 auto obrne i još budu u plusu. Dakle, svakako se uložene pare vrate.

Da smatraju da im to sa autima ne ide u prilog i da nije ekonomski isplativo, teško da bi uopšte to i radili.

Ali svaka firma gleda da uštedi gde god može, i zašto ne bi nabavili sponzore ako je to već moguće s obzirom na vrstu nagrade? Al' zabole me više, k'o da ću ja prihodovati od buđavog wannabe hotela....................

FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 18.04.16 19:32

Očigledno da se sponzorima ne isplati da finansiraju auto za Televisu. Ili pojedini sponzori (automobilske kompanije) nemaju interesa da budu sponzori neke Televisine serije/telenovele.

Naravno da svako preduzeće želi da smanji troškove što je više moguće, ali oĉigledno Televisa nije imala drugog izbora. Uostalom, to što se na plakatu nije pojavio nijedan sponzor ne znači da se neće pred sam početak serije pojaviti kao pokrovitelj. smile

Posting Freak

Poruka : 6163
Godina : 20

Back to top Go down

Post by FanSte on 18.04.16 19:44

Dakle da sumiramo:

1. Televisa svojim ultra giga mega serijama za target grupu uzima seljake i seljačiće ala Mehijin barrio (jer obrazovaniji ljudi ne gledaju niti imaju vremena za serije, je l'?  shock )

2. Da bi ih privukla i povratila stari sjaj, nudi auto za koji nije istakla sponzora još uvek:
 a) uvešće sms glasanje i tako biti na nuli ili u plusu
 b)velikodušno poklanja nekoj Maririo koja živi u kolibi pokraj reke auto (uslov da krene u školu i da polaže vozački)
 c) sponzor će se vremenom pojaviti
 d) nude šarenu lažu
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 18.04.16 20:05

E smarate oko ovoga, ok ponudili auto pa sta!!
Ovo je tema u vezi serije, a ne vasih prepirki '"ciji je veci"

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1876

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.04.16 22:04

Ma najbolje je da svi budemo nemi posmatrači i ne pišemo ništa na forumu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10377

Back to top Go down

Post by Eiza on 18.04.16 22:24

Pa čemu čuđenje, još za vrijeme LQLVMR bili su nudili aute. Sjećam se da je jednog od tih kojeg si mogao osvojiti, čak i Boyer vozikala okolo (u radnji telenovele) i tako reklamirala.

Jedna od tih scena je ona kada svi misle da je Alejandro mrtav, tada već u 2022. godini, pa Boyer ide nekamo, vozika se, parkira auto i u retrovizoru ugleda njega. Istrči iz auta, ali se on sakrije negdje iza zida nekog...

Last edited by Eiza on 18.04.16 22:26; edited 1 time in total

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 28 of 31 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next

View previous topic View next topic Back to top