EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El hotel de los secretos

Page 4 of 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El hotel de los secretos

Post by Ángel on 24.08.15 18:52

Ja bih bas voleo da se ne vrati, nikad. Jer mi je preko glave cirkusa sa njenim povratkom. rofl

Moderator

Poruka : 7942

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 24.08.15 19:04

Dok bih, recimo, ja bas volela da Danijelu vidim u ulozi Terese, posto sam je bas tako i zamislila, evo, upravo u trenutku dok ovo pisem, a i pre, a i fali joj "jaca" zenska uloga. Bas pricam o tome onomad na fb, i neki kazu, kao, kakve to veze ima, necemo je vise videti u ulozi protagonistkinje, i ja kazem: "Kakve to veze ima, ne moze vise da glumi protagonistkinje, ali, moze toliko toga drugog, gde je tu drama"? smile A Teresa je predobro napisan lik. Moze i sjajna Dijana Braco da bude Anhela, sto se mene tice. smile Ih, kad se dohvate, letece tu iskre na sve strane. smile Mislim da ne treba da crtam, gleda se ovo, odmah posle "A que no me dejas". smile
A sto se tice "povratka" Adrijane Nijeto, tresla se gora, rodio se mis, te i to, dok ne vidim, ne verujem. Mislim,nije da ne bih volela da je vidim ovde, al' sve mislim da od tog posla nema nista. A sto se Gabrijela i Erika tice, da vidite kad Gabrijel bude protagonista, a Erik negativac, tako mi se nesto vrti po glavi. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3228

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 24.08.15 19:15

Ranije su se za svaku telenovelu spominjale Barbara Mori i Anahi sad počeli sa Adrianom i Iran Castillo roll

Ne znam šta ova Adriana očekuje. Imala 2 sporedne uloge i pola glavne prije 15 godina i sad očekuje protagonico ili villanu principal roll Počni od nekih lijevih uloga pa se nadaj nečem boljem. Nije mi lijepa uopšte a kao što sam rekla ne pamtim je ni kao dobru glumicu ali sve i da je nikad nisam gledala tačno su više smorili sa ovim pričama o njenom povratku rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 636

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.08.15 19:28

Adriana Nieto je u to vreme bila zvezda u usponu. Eto ti banalan primer. To ti je kao da se Boyerka povukla nakon par zapaženih sporednih uloga i glavne u Teresi. Al da, definitivno smara ovo njeno smucanje po kastinzima. Imala ji sve da bude zvezda, ko je terao da se povlači ili je bolje pitanje koja li je muka naterala da posle 15 godina reši da se vrati. Ja sa mišljenja da ovo nije pravi način, ako je već rešila da se vraća trebalo je da ugovori neku ulogu sa nekim producentom. Ovo neuspešno vucaranje po kastinzima joj stvarno ne priliči.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10078

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.08.15 19:30

Pa je l' ona ikad i bila na nekom kastingu? Ja se ne secam da sam je video na slikama... cesces

Moderator

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 24.08.15 19:55

Razvela se a ima 2 djece pa eto odgovora koja muka je tjera. Nešto sam čitala da je bivši muž maltretirao i da joj ne plaća alimentaciju pa zato jadna mora hodati po tim kastinzima. Valja prehraniti tu djecu.

Evo sa LQLVMR :

PSMA

Mada kako je gledam na ovoj drugoj slici ljepuškasta je smile2
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 636

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.08.15 19:56

Kako nije. rofl Sećam se slika sa kastinga za LQLVMR. Bilo je i sa kastinga za Italianu. Bila je u opciji i za PSMA, kad je Flores trebalo da bude glavna, sećam se slika. Skoro sam je gledao u Hoy, reportaža sa kastinga, dal za SM ili neku drugu. A spominjala se i za druge serije, al ovih sam se sad setio.

Eto preduhitrila me Jenna. smile2

Razvela se a ima 2 djece pa eto odgovora koja muka je tjera. Nešto sam čitala da je bivši muž maltretirao i da joj ne plaća alimentaciju pa zato jadna mora hodati po tim kastinzima. Valja prehraniti tu djecu.

Eto, znao sam da nije džabe rešila da se vrati.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.08.15 21:22

Pa njoj taj muz prvo nije ni dao da snima telenovele, zbog njega je valjda napustila onu sa Solerom.

ocajno izgleda na ovoj sa Boyericom, bas htedoh da kazem kako je propala, ali na ovoj za PSMA izgleda ok, isto ko u EPDA 1998. mrgreen

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.08.15 23:00

Ova sa Boyerkom je samo loša slika. Bilo je i snimaka sa njom. Nije se ona mnogo promenila. Izgleda sasvim pristojno. Meni ona nije ni pre 15 godia bila neka vauuuu lepotica, prosto izgleda korektno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 25.08.15 16:58

Meni je u vreme "Prava na ljubav" i Lisbet bila prelepa, i obozvala sam je. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3228

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics