EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El hotel de los secretos

Page 31 of 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

View previous topic View next topic Go down

Re: El hotel de los secretos

Post by MStefan on 17.01.17 16:31

2/80

Bio sam vrlo skeptičan jer je original skoro pa odličan, ali ovo je baš pristojno odrađeno. Prvo, moram da kažem da mi je jako žao što Ramirez nije ovde dobila neku jaku ulogu. Produkcija je fantastična, fino su iskoristili kadrove, vidi se da je dosta uloženo. Ova Irene koliko ima loš izgled toliko dobro glumi, a Elias mi je svuda isti. On samo prelazi iz serije u seriju sa identičnim facama, kakva god da je radnja. A i pokazivanje emocija mu je slaba strana. Do sada mi se najviše dopao u ''El color de la pasion'', ali to je sada druga tema.
Romo i Bracho su mogle i morale ovo mnogo bolje da odrade. Toliko su mi mlake, za standard koji njih dve znaju da pruže. Jedini lik koji je ovde bolji nego u originalu je Felipe mrgreen
Da li je Paleta toliko ostarila u licu ili je to samo do šminke? wow Nikada nije imala neki izgled, ali ovde je užasna.
Nisam odgledao treću sezonu Hotela, pa će mi, ako nastavim ovo, sve biti iznenađenje. Koliko se oni drže originala? glare

Entrada mi je skroz okej, očekivao sam malo drugačije, pa mi je bilo iznenađenje.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Page 31 of 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics