EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Un camino hacia el destino

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Un camino hacia el destino

Post by Vlad on 30.01.16 14:54

Ja sam sad odgledao 4. i dobri su mi. Nije ništa preterano zanimljivo zasad, ali nije mi dosadno. Glavni par mi je sve bolji.

Imaju potencijala zbog tajni, ok negativaca i glavnog para.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.01.16 19:51

Nakon prve nedelje mogu reć da mi se ovo svidja. Daleko pristojnije od CI i LG. Za sada imaju konkretnu priču i dobre likove, dok je kod ove dve od starta sve bilo... stars Samo da Nathalie ne krene sa editovanjem kako ona zna.

Goto i Pancheri su mi simatični. Mislim da Arenas ne bi ni išao uz nju. Nije ni ovaj mlad al opet deluje mladje. A sad da je toliko loš kao što ga pljujete i nije. Ne vidim po čemu je pomenuti Arenas bolji, meni je čak i gori. U Gati mi se zgadio za sva vremena. Goto je simpatična, devojka i dalje izgleda kao klinka. Nikada ona nije bila neka glumica, ali je simaptična. Dobro joj stoje ovi seljački dijalozi.

Ovi stariji su isto zanimljivi.

Prossto priča je dobra. Klasična ali lepo napisana. Koliko sam čitao, pored toga što su izbacili par likova, nisu vršile veće izmene. Čak su i dijalozi isti kao u LHDJ.

Za sada većih zamerki nemam. Eto jedino da daju malo više prostora Samadhi. Ja nju baš gotivim a ovde ne znam da li je jednu rečenicu progovorila, kao da je statista.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10200

Back to top Go down

Post by Marcipanko on 31.01.16 20:20

Meni se  Arenas zgadio u Macki.Koliko je u CI bio super toliko je o LG bio ogavan.Meni je CI cela serija bila izvanredna,a Gata samo u pocetku,kasnije uzas uzasa.

EDIT: Spam - 10%

Marcipanko
Junior member
Junior member

Poruka : 95

Back to top Go down

Post by Eiza on 31.01.16 21:56

Horacio je miljama ispred Arenasa. Ne glumački, ne fizički već jednostavno pojavom. Arenas je iritantan do bola.

Nakon pet epizoda, i ja mogu reći da mi je ok. Mada ne pamtim ovako bijednu i lošu scenografiju odavno već.

Primjetila sam da je Nathalie počela izvlačiti Morenove soundtrackove. Jednog sam prepoznala iz, čini mi se, QA a drugog su malo preradili, ali to je uglavnom ovaj iz AB, a čuo se tijekom svađe između Amelije i Pedra.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Ángel on 31.01.16 21:59

@Eiza wrote:Mada ne pamtim ovako bijednu i lošu scenografiju odavno već.

Ma kako ne?! Ista kao u Gati. Doslovno. A i u CI je bilo dosta ovih kartonskih soba sa sterilnim belim zidovima i ničim okolo.

Tuga, čemer, jad.

Enterijeri su debilni, al i to je standardno kod dotične producentkinje. Ona uvek nađe neke veeelike kuće za glavne koje spolja ajde, i da progutaš kako izgledaju. A onda ih sredi studijskom scenografijom koju bi i dete u vrtiću bolje nacrtalo. rofl

Moderator

Poruka : 8015

Back to top Go down

Post by Eiza on 31.01.16 22:04

@Ángel wrote:Ma kako ne?! Ista kao u Gati. Doslovno.

Da, istina, ali u Gati je barem Zapatina kuća izgledala donekle ok (velika, ali s malo stvari unutra). Ovdje da sve spojiš i staviš na jedno mjesto, nemaš koliko je, npr. Mejia imao u glavnoj kući (Ferrarinoj) u LI.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.01.16 22:09

A sad još kao ima veći budžet nego inače. A vala ekipa joj je nikada slabija tako da ni na njih nije pukla neke pare. Jednostavno je loša produkcija u pitanju. Kako kod MaPat sve izgleda pristjno?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 31.01.16 22:15

I MaPat je kilava sa scenografijama, ali ne izgleda baš ovoliko jeftino. Recimo glavna kuća i ono stepenište u LSDP je baš bilo siromašno i jeftino, a vila spolja avion.

Lucero Suarez i Nathalie su ubedljivo najgore sa svojim kartonima. Nathalie verovatno pare stavila sebi u džep. rofl

Moderator

Poruka : 8015

Back to top Go down

Post by Vlad on 31.01.16 22:27

@Ángel wrote: Nathalie verovatno pare stavila sebi u džep. rofl

rofl Vrlo moguće. I LI je izgledala prejeftino za 21h sa bzv elencom, možda i muž radi isto.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.01.16 22:35

Meni MaPat ima baš pristojne scenografije. Nicandro i Mejia iz 21h mogu samo da joj pozavide. Čak mi se i ta kuća iz LSDP svidela, mada znala je da ima i bolje. Kuća je bila u tom nekom starinskom fazonu, sa starim nameštajem, ali to mi je išlo uz seosku priču.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics