EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Karagül

Page 1 of 48 1, 2, 3 ... 24 ... 48  Next

View previous topic View next topic Go down

Karagül

Post by Bayron on 10.11.15 14:13

KARAGÜL
(CRNA RUŽA)

Avşar Film, 2013-2016.
Broj epizoda: 125

Radnja serije odvija se u mestu Halfeti, kraj Šanlijurfe, i prati priču o dva zavađena brata, te ženi koja nakon otkrivanja surove istine mora da nastavi sa životom.

Najstariji sin u porodici Kendal uvek je bio ljubomoran na svog mlađeg brata Murata, i njegova je jedina želja da postane jedini naslednik i vođa porodice. Međutim, Kendal nema sina koji bi mogao produžiti njihovu vladavinu. Jedini sin kojeg ima je invalid. Ima dve žene, ali ne i sinove koji bi ga nasledili.

Njegov brat Murat ima četvoro dece. Muratov prvorođeni sin živi sa njegovim starijim bratom i ženom sa kojom je sklopio verski brak. Oni odgajaju njegovog sina, a zauzvrat se Murat seli u Istanbul gde vodi drugačiji život. Ima dve kćeri i sina sa svojom službenom ženom Ebru. Ebru ne zna za tajni život svog supruga i misli da je njen prvorođeni sin mrtav. Ona je daleko od sela i tamošnje tradicije.

Jednog dana Ebru dobija vest da je njen muž nestao u reci Eufrat, u Šanlijurfi. Tada se celi njen život menja i prinuđena je da se sama suoči sa istinom. Zaglavljena je između prve supruge svog muža, deteta za koje je mislila da ga je izgubila, ubice svog muža, njegovog brata Kendala i svojih kćeri koje su besne. Murat je izgubio sve što su posedovali, založio je i bankrotirao. Ebru je ostavljena sama, bez pomoći i novca, u surovom svetu laži.

Uloge:
Ece Uslu - Ebru Šamverdi
Saruhan Hünel - Kenan Guner
Mesut Akusta - Kendal Šamverdi
Hilal Altınbilek - Ozlem Šamverdi
Özcan Deniz - Murat Şamverdi
Şerif Sezer - Kadrije Šamverdi
Özlem Conker - Narin Merdžan
Sebahat Kumaş - Melek Šamverdi
Mert Yazıcıoğlu - Baran Šamverdi
İlayda Çevik - Maja Šamverdi
Ayça Ayşin Turan - Ada Šamverdi
Arda Erkuran - Ruzgar Šamverdi
Gonca Cilasun - Fikrije
Hülya Duyar - Emine

Trejler:
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Re: Karagül

Post by SomebodyUnique on 10.11.15 14:29

oni sto gledaju seriji, moze u spojleru ili u pp da mi kaze koj je onaj lik pored ebruine cerke?
SomebodyUnique
Member
Member

Poruka : 435

Back to top Go down

Post by Stef on 10.11.15 14:33

Kenan, pojavljuje se u III sezoni.

SPOILER:
Njega su ubacili nakon smrti Narininog brata, zaboravih mu ime. Valjda kao glavni muški, šta znam. Svi su očekivali da će da ga spoje sa Ebru, al' koliko čitam, to se još nije desilo. Nešto se sveti Kendalu, al' nemam pojma što.
Daću šansu kad počne na Pinku, gleda mi se nešto trešasto. popcorn

Posting Freak

Poruka : 6523
Godina : 20

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 10.11.15 15:00

znao sam da kenan nije umro i ocekivao sam da ce se kad tad pojaviti. ali tu na prvi post pise da kenan tolkuje drugi lik t.j. glavni iz junske noci.

edit: bajrone, muslim da bi trebao staviti drugu sliku, pr. neku iz prve sezone. ovo dodatno zbunjuje.
SomebodyUnique
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 10.11.15 15:10

Ne, ne, nisi dobro razumeo.

SPOILER:
Murata glumi glavni iz "Junske noći", Özcan Deniz.

Kenana glumi ovaj sa desne strane, on je glumio glavnog u "Izgubljenim godinama" (Kaybolan yillar), Saruhan Hünel.

Murat nije umro, nekim čudom je preživeo i vratio se na kraju II sezone. U prvih nekoliko epizoda III sezone je Murat umro prirodnom smrću, zakačio je neku bolest nakon davljenja, imao je problema sa plućima.

Verovatno bi Murat i dalje bio živ da glumac nije napustio seriju da bi prešao da glumi glavnog u Kaderimin Yazıldiği Gün.

Jasnije? smile2

Posting Freak

Poruka : 6523
Godina : 20

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 10.11.15 15:21

zbunio sam se skroz. sada je jasnije. pitao sam se zasto svi kazu da je ovo prava sapunica. sada shvacam. ko zna sta se jos izdesavalo. na sitelu je setaju zbog novih serija i nemogi je pratiti redovno a svidja mi se.
SomebodyUnique
Member
Member

Back to top Go down

Post by Milos on 10.11.15 16:37

Odgledao prvu epizodu. Pravi cirkus a deluje da će ga tek biti.
Žao mi je što se Murat više neće pojavljivati..bar ne veći deo serije... Već vidim naše mame i bake kako plaču nad sudbinom Ebru i njenih ćerki zbog gubitka muža i oca.. mrgreen
Idem sad da gledam drugu epizodu i vidim da li će mi i dalje držati pažnju...
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 777

Back to top Go down

Post by lidiya on 10.11.15 23:45

Prve dvije epizode su dosadne,poslije postaje zanimljivo. Inace sad se u Turskoj prikazuje IV. sezona,u petak je bila 94. epizoda i rejting je opet poceo rast a iskreno koliko god da je tres sad,dosta je zanimljivo. I jedna epizoda sad traje 2h i 15min. Ovo kad dode na pink ce trajat sigurno dvije godine...

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 571

Back to top Go down

Post by Milos on 11.11.15 13:23

Milica Mi mi je na instagramu napisala da pocinje u decembru.. Ocekujem uskoro izlepljenu kucu Farme plakatima Crne ruze... rofl rofl rofl
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 777

Back to top Go down

Post by lidiya on 01.12.15 1:55

Serija je žešći shit,zadnjih par epizoda mi ide opasno na nerve. Jel normalno vama da se vise od pola glumacke postave pokusalo ubiti, a da su gotovo svi likovi bar jednom bili upucani i u zatvoru?? .. i iz epizode i epizode na svaki ispaljen metak zakolutam ocima. Stvarno su orginalni nema sta. Iz zanimljivog tresa kad sve zbrojim postao je ocaj,nebuloza.

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 571

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 48 1, 2, 3 ... 24 ... 48  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics