EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Karagül

Page 2 of 48 Previous  1, 2, 3 ... 25 ... 48  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Karagül

Post by Milos on 04.12.15 14:42

Ajme meni ja tek sad na yt vidim da Ruza ima epizoda koje traju i po 3h...
Inace, posle 4 epizode je mnogo zanimljivo, mislio sam da cekam Pink da pocne, ali nesto me vuce da i dalje gledam unapred.. wow
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 779

Back to top Go down

Post by Stef on 04.12.15 14:52

Nema šanse da epizode traju 3h, do sad nijedna epizoda neke TR serije nije trajala toliko. Paramparça je postavila rekord pre mesec dana, 2h i 40 minuta. rofl

Ta prva sezona ima epizode u trajanju od 100-110 minuta, kasnije su neke epizode znale da traju oko 2,5h, ali 3h nije trajala nijedna.

To na YT čim vidiš da jedna epizoda traje 3h, odmah znaj da je klip bzvz. mrgreen

Posting Freak

Poruka : 6747
Godina : 20

Back to top Go down

Post by lidiya on 04.12.15 15:53

Evo ja ti mogu pouzdano reci da nijedna epizoda ne traje toliko. Najduze je trajala upravo zadnja emitirana epizoda tj. 97. epizoda i to je 146 minuta. Sve epizode vise manje su trajale 120 minuta osimm prvih par iz prve sezone koje su trajale oko 100 minuta. http://www.fox.com.tr/Karagul/izle evo tu imas sve postavljene epizode (sluzbeno) pa klikci na njih da vidis koliko koja traje. Uzmi u obzir da zavrsna spica traje minutu i pol.

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 579

Back to top Go down

Post by lidiya on 05.12.15 1:01

Danasnja epizoda postigla novi rekord. Serija je trajala cak 170 minuta odnosno 2h i 50min!!!!!!!!

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 05.12.15 1:30

Jbt, ovi Turci stvarno nisu normalni. Kako su krenuli, sve serije ima da im traju po 3h i duže. ninja Nekad su serije trajale 60-70 minuta, bilo ih u manjim količinama. Plafon trajanja epizode 1,5h. Sada imaju 80 serija u toku godine, 80% propadne. A sa druge strane, epizode traju minimum 2h.

Treba im zakonom ograničiti trajanje epizode, ovo već prevazilazi svaku meru. Pa pobogu, epizode traju duže od prosečnog filma. bonk

Mnogi glumci su se godinama žalili na trajanje epizoda, a ove ale od producenata ko za inat još više produžavaju. facepalm

Uopšte ne treba da se ĉudimo što se scenario ponavlja, što se pišu kojekakve debilane, što se razvlače kao u indijskim serijama..... Za to su krivi ovi alavi producenti. Scenaristi imaju dobre ideje, lepo razviju priču i u jednom momentu upropaste seriju. Upravo zbog trajanja epizode.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by lidiya on 05.12.15 12:08

Jucer je Crna ruza trajala od 20:00 do 23:50. Znaci 3:50 sa reklamama. Uzas kom se da toliko sjedit pred tv-om. A komotno su je mogli stavit svaki dan da ide po 45min nego ovak.

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Milos on 07.12.15 21:46

Pink izgleda krati prave epizode .. Madameni ne smeta jer je prva epizoda svakako dosadna i onda bolje samo ono najzanimljivije prikazati... Nećete ništa propustiti. smile
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 779

Back to top Go down

Post by Stef on 07.12.15 21:56

Meni se čini da su izostavili scenu kad Ada čita Ebruin dnevnik.

Btw, emituju inter. verziju, epizode u trajanju od 45 minuta. Možda je ITV nešto izostavio za prodaju, moguće da nije do Pinka.

Prošli su celu 1. epizodu i polovinu 2. inter. verzije.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.12.15 22:36

Bacio sam pogled na prvu epizodu. Ne planiram dalje da gledam, al me zanima nešto. Zašto je Murat rekao Ebru da im je sin umro, a on živi tamo sa njegovom prvom ženom? Može odgovor u spojler ako neko zna.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10712

Back to top Go down

Post by Stef on 07.12.15 23:07

SPOILER:
Murat je Ebru uzeo sina, jer su Kendal i baba tražili naslednika u kući. Narin nije mogla da ima dece, pa im je na neki način Ebru došla kao surogat majka. Murat je računao da će ga onda pustiti na miru da radi šta hoće, jer bi ionako napravio Ebru još dece.

Živi dvostrukim životom, sa Narin je sklopio verski brak, a sa Ebru civilni. Ebru ne zna za Narin, Narin zna za Ebru i ćuti.

Mislim da ima i u prvom postu, al' nisam siguran.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 48 Previous  1, 2, 3 ... 25 ... 48  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics