EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Karagül

Page 3 of 48 Previous  1, 2, 3, 4 ... 25 ... 48  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Karagül

Post by Miloš92 on 07.12.15 23:10

Hvala. smile Glupost. facepalm

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Stef on 08.12.15 0:45

Nema na čemu. smile I meni je to debilno. Treba biti krebil da uzmeš ženi sina koju navodno voliš da bi ga dao ženi za koju te boli patka. facepalm

Uprkos glupom zapletu, deluje mi da bi serija mogla da bude zabavna za gledanje, ili barem prijatna za oči i uši zbog pejzaža i muzike. roofl A i gluma je generalno solidna, Mesut Akusta i Ece Uslu su najjače karike što se glume tiče.

Posting Freak

Poruka : 5958
Godina : 19

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 08.12.15 11:32

narocito pejzaze su fenomenalne. te kadrove, te boje su perfekcija. meni se to najvise svidja kod cr. pratim je ponekad na sitelu i zabavna je. neznam zasto ali ove nove turske meni sve vise lice na televisa/telemundo telenovele. seherzad, klp, kvp nisu bile ovakve.
pre nekoliko nedelje kod nas na kanalu5, pocela je turska ukraden zivot (o hayat benim mislim da je na tr). tipicna televisa.
SomebodyUnique
Member
Member

Poruka : 383

Back to top Go down

Post by Milos on 11.12.15 0:09

Sve zanimljivije i zanimljivije. Samo mi nije jasna tolika mržnja Barana prema sestrama ... Hoće li se to promeniti uskoro? smile
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 771

Back to top Go down

Post by Stef on 11.12.15 1:13

Meni ovo uopšte, ali uopšte nije interesantno. zzzzz Dajem im šansu do 15. boluma, u 13. bolumu dolaze scenaristi Ajšenkinih najzabavnijih epizoda. Ako i tada budu dosadni, ćao zdravo.

Meni je donekle razumljivo zašto Baran mrzi brata i sestre, ljubomoran je na njih. Al' mi nije jasno zašto mrzi Ebru, kad je Murat kriv za sve. Ebru nije imala pojma da je Murat imao drugu ženu.

Valjda je logično da će Baran biti bolji prema sestrama. Ipak je ovo wannabe Televisa. roofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by lidiya on 11.12.15 3:07

Najzanimljivije epizode idu od 40. pa nadalje (otprilike do 53.) to su ujedno i najgledanjje epizode u TR.

lidiya
Member
Member

Poruka : 488

Back to top Go down

Post by gagi92 on 11.12.15 14:47

Oni koji gledaju seriju ne znam da li su u jucerasnjoj epizodi primetili jednu malu nepravilnost. Ja jesam i evo o cemu je rec. Naime u jucerasnjoj epizodi je pored obale Eufrata nadjen (mrtav/ziv) covek. To je sigurno Murat. E sada u jednoj od predhodnih epizoda Ebru je skocivsi u reku nasla Muratovu kosulju sto znaci da ako je onaj covek zaista Murat( a jeste jer je on ziv) trebao biti bez kosulje. A juce kada su ga prikazali kako lezi na obali imao je tu istu kosulju na sebi. E sada ne znam da li su scenaristi obratili paznju na to, a i ako jesu mozda su na neki nacin hteli da zbune gledaoce. smile2 smile2 wow wow
gagi92
Member
Member

Poruka : 216
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Stef on 11.12.15 14:58

Nisam gledao ispočetka, tako da nemam pojma.

Čekaj, je l' su uopšte pokazali lice tom čoveku? Kako znaju da je baš Murat u pitanju?

Mada mislim da scenaristi jesu obratili pažnju na to i da su namerno ubacili. mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by gagi92 on 11.12.15 15:07

Ne znaju oni, niko ne zna da je ta osoba isplivala na obalu. Nego ja pretpostavljam da je to on posto se kasnije ispostavlja da je ziv. Lice mu nisu pokazali, lezao je na ledjima, ali je nosio istu odecu kao za vreme ubistva. cool smile2 plez
gagi92
Member
Member

Poruka : 216
Godina : 24

Back to top Go down

Post by gagi92 on 11.12.15 15:25

Od minuta 31:20 i 32:12
gagi92
Member
Member