EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Karagül

Page 47 of 48 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Karagül

Post by kristinkv86 on 15.09.16 23:31

Je l' moze neko da mi kaze koliko je jos epizoda ostalo do kraja kod nas, posto smo na scenama kad su se kola isprevrtala i kad Narin hoce da ubije Ebru, da ne bi rekla Baranu istinu? Nema apsolutno nikakve veze to sto ono prevrtanje ni sam Bog ne bi mogao da prezivi. Unapred hvala.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3218

Back to top Go down

Post by Markovic on 16.09.16 3:57

Sutra počinje odmah 94. turska odnosno 237. internacionalna epizoda, a ima svega 125 originalnih odnosno 331 internacionalnu epizodu.

Završava se u decembru ili januaru.

Ja inače ne pratim više redovno mesec dana, ali sam pratio večeras poslednje tri epizode koje su bile emitovane prethodnih dana. Pre nedelju dana sam dobio novu opremu, pa sad imam novu opciju "Unazad 72 sati", tako da mogu da premotam i preskačem dosadne scene smile2
Markovic
Member
Member

Poruka : 367
Godina : 21

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 16.09.16 12:57

Hvala, Markovic. Znaci, nije jos mnogo ostalo do kraja.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Markovic on 17.09.16 3:10

Kristina, čini ti se samo. Ako tako nastave, neće se završiti do leta. Trajala je prekratko zzzzz

Le tre rose di Eva - 14/40+
Icerde - 15/19+
Anne - 10/12+
Olene kadar - 2/4+
Las amazanas - 20/62
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 17.09.16 13:01

Ne, Markovic, ne cini mi se (upotrebljavam ti prezime, jer ne znam kako se zoves). Slazem se da ce oni "Crnu ruzu" emitovati jos neko vreme ovako kratko, dok se ne zavrsi "Opasna ljubav". Kada se ta serija zavrsi, morace "Crnu ruzu" da emituju od 8 do 9 uvece, jer krecu emisije (ako od utorka ne promene nesto).

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Markovic on 19.09.16 4:45

Nije bitno kako se zovem. smile

I ja mislim, ali se nadam da će biti tako. "Opasna ljubav" i "Zehra" će se verovatno završiti iste nedelje i to ne ove već one od 26. septembra, jer je ostalo samo nekoliko epizoda do kraja u obema serijama mada traju dugo epizode. Serija "Opasna ljubav" ima samo svega manje od 6 emitovanih epizoda koje traju ukupno 7 sati (jedna epizoda ima prosečno 80 minuta), a "Zehra" ima samo svega dve i po epizode koje traju 5 sati (jedna epizoda ima prosečno 120 minuta). Na Pinku jedna se emituje 40-50 minuta, ali radnim danima duže, dok druga traje prosečno 25 minuta, a večeras je trajala 35 min. No, videćemo, možda će danas da produže emitovanje serija, a možda ne.

Večerašnja epizoda "CR" nije bila loša, mada je bilo nekih dosadnih scena koje sam ubrzao ili preskočio. Narin mi stvara nervozu (ali sada je većinom premotam) i ne podnosim je, a neću žaliti uopšte što će umreti. Ona je nikakva kao i lik i glumica.
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by Markovic on 17.10.16 4:46

Baran je konačno večeras saznao da mu je Ebru majka. Bilo je baš malo dirnuto, a moja sestra je plakala, iako je gleda malo retko. Baran je zaista odlično odglumio emocije i reakciju, svaka mu čast... Ali on od prve epizode super glumi, kao i većina njih (Kendal, Kenan, Ozlem, Kasim, Emine, Kadrije itd. Ebru ne glumi loše, prosečno, a glumila je bolje kao Lale u "Suze Bosfora" i imala je bolji lik, mada je Ebru bila odlična na početku, sada nikako). Što se tiče Maje, na početku je očajno glumila, a sad se malo popravila, ali ne samo kao glumica već i kao lik.

Ostalo je još 78 internacionalnih, odnosno 26 originalnih epizoda do kraja. Ima da traje minimum tri meseca.
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 17.10.16 4:50

Ako traje i dalje ko sad, ne da će da traje 3 meseca, nego će da tera pola godine najmanje. ninja

Posting Freak

Poruka : 5805
Godina : 19

Back to top Go down

Post by latinofan17 on 17.10.16 7:27

Koliko oni skracuju epizode, ja ne verujem

latinofan17
Member
Member

Poruka : 247

Back to top Go down

Post by Stefan on 21.10.16 21:18

Gledam već 15ak minuta CR čekajući Pinkove Zvezdice. Za sve to vreme vrti se jedna, JEDNA scena. Baran koji dolazi u konak jer je saznao da mu je Ebru majka (valjda), pa sad davi, davi, davi. Ovo je Mala nevesta fazon i po dužini scena i po režiji, po svemu. pop Prejezivo i preloše.

Zehra je za ovo masterpiece.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2813
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 47 of 48 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48  Next

View previous topic View next topic Back to top