EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Muhteşem yüzyıl - Kösem

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic View next topic Go down

Re: Muhteşem yüzyıl - Kösem

Post by Pahuljica77 on 12.01.17 0:57

Mene je navukla pocetna prica i postava. Ona mala plavokosa Anastasija i Ahmet.
Te sporedni lik iskender, kao malecki trokut, junak koji spaqsava djevu, a nema nikakve sanse, jer ona ne zeli biti spasena.

Na kraju sam od svega dobila - sipak.

Voljela bih da plavusicu vidim u jos nekoj seriji, prirasla mi je srcu mala Grkinja. smile2
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Poruka : 106
Godina : 39

Back to top Go down

Post by Stef on 12.01.17 1:00

A, da, video sam malo od tog početka, sad se setih kad si spomenula Grkinju. lol1
Od ovog nastavka samo fragmanije.

Mene je hvatao proliv od te Anastasije. bonk Večito neka plačljiva faca, sva kilava, nikakva. yuck

Posting Freak

Poruka : 6747
Godina : 20

Back to top Go down

Post by mar999 on 12.01.17 3:29

Odgledao sam prvu sezonu i mogu reći da je serija iznenađenje, stalno su neka burna dešavanja, mada sam gledao uz ubrzavanje ali od mene preporuka ko voli treš i stalne zaplete uz mnogo dobru produkciju.

mar999
Junior member
Junior member

Poruka : 70

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 13.01.17 6:11

Stef wrote:A, da, video sam malo od tog početka, sad se setih kad si spomenula Grkinju. lol1
Od ovog nastavka samo fragmanije.

Mene je hvatao proliv od te Anastasije. bonk Večito neka plačljiva faca, sva kilava, nikakva. yuck
A meni je zao sto su odustali od nje i doveli Beren ranije, jer su isto tako ubrzano odustali i od buntovnog karaktera i Beren pretvorili u zenu koja sjedi i oplakuje Ahmeotovu pisu koju on dijeli okolo kome stigne. mrgreen
Na kraju kad je i uspjela zatuci jednu od njegovih pojahusa, ispostavilo se da je utamanila vlastitu sestru.  facepalm

Mala Anastasija je bila i divlja i jezicava i svakakva...
A nekad je i cmoljila, sto joj nije za zamjeriti buduci da je tako mlada istrgnuta iz svog svijeta i odvucena u onaj tamni vilajet koji uz malo svile i kadife pokusava da se predstavi kao rajska basta. mrgreen
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Poruka : 106
Godina : 39

Back to top Go down

Post by Archie on 25.04.17 19:17

Ne znam koliko je tacno, ali pise se po turskim portalima, da ce Kosem biti obnovljena za 3. sezonu i da ce emitovanje nastaviti na nekom online servisu. Takodje ta sezona bi se trebala fokusirati na Koseminu vladavinu osmanskom imperijom. Sad ne znam kolko je to tacno. Nesto mi ne pije vodu to. Prvo jer je gledanost ocajna, drugo produkcija je preskupa. Ako neko ima tacnije podatke neka kaze.

Posting Freak

Poruka : 1278

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics