EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Las Amazonas

Page 48 of 51 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50, 51  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Las Amazonas

Post by Nathan on 08.08.16 14:15

Kraj je bio potpuno korektan, ali možda i malo zbrzan budući da su neke stvari mogli i prije riješiti no ajde da se ne bunim previše.

Villani nisu baš neki bili, ali su zato druge priče bile jako dobre i odrađene. Neka samo tako nastavi sa kratkim telenovelama i bude bio uspješniji. Parovi su bili simpa, jedini je otpočetka bila zamjerka za Casadosa.

U svakom slučaju kadrovi kraja negativaca su bili dobri, Deborin doduše najbolji iako joj nisu dali puno mjesta kao negativki.

Senior member

Poruka : 733

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.08.16 14:37

@Ángel wrote:Fin cry

Deborin kraj naklon samo da su imali malo bolje kadrove. Loreto završio kao Karina u NAM, samo je njena smrt bila 10x bolje snimljena zubo a Bernarda pomislio sam da će se izvući kao u La otra. lol1

Sviđa mi se što se Alejandrova žena na kraju pokajala zbog svog ponašanja. Male nisu zaslužile da imaju takvu majku.

Mejia definitivno ima neki fetiš ka čedomorstvu kad je došao do toga da prikazuje mrtvu bebu na stolu... stars Ali kako je Evora plakao u toj sceni... Meni ga stvarno bilo žao. sad

Očekivao sam spektakularnije venčanje na kraju, kao što je bilo u FELS roofl i bolje da je za poslednju scenu ostavio amazonke kako jašu u venčanicama. aw

Rufficin tekst na kraju epizode naklon i tradicionalno productor ejecutivo, falilo je samo gracias! rofl

Posle La esposa virgen i decenije ludorija najbolja i najpristojnija serija Mejie. Držim palčeve da nastavi u ovom stilu. thumbsup

Zaboravih da dodam na ovaj komentar da mi je bila lepa scena Alejandra i Diane kad su se pojavili izvođači naslovne numere. Nisam očekivao da će onaj iz Il diva tek tako da se pojavi u telenoveli. mrgreen

I da, ono suđenje je bilo zbrzano i utrpano, al ajde... Kakvih sve poslednjih epizoda ima i uglavnom su nikakve, ova je još i ispala dobro s obzirom koliko je trajala. mrgreen

Moderator

Poruka : 8093

Back to top Go down

Post by kate017 on 08.08.16 22:54

Trenutno najbolja serija i kraj je bio odlican. Pareja Tekila para siempre!

sva sreca pa nam se ostvarila ova zelja sa slike, da su uzeli neke druge glumce na mestu Vicky i Cesara serija ne bi bila toliko dobra s obzirom da je imala slabe negativce.Kao i uvek Pareja Tekila izvuce svaku seriju!
kate017
Newbie
Newbie

Poruka : 9

Back to top Go down

Post by machy26 on 09.08.16 3:09

Šta su sve oni zbućkali u ovom finalu. surprise  Moglo je bar bez onog glupog pisma Monserat. ninja  smile2

Ne zna se čija je smrt bila gluplja ili smešnija, ali moj redosled je  ovakav:

1. Loreto - ubio ga K O Nj ! naklon rofl
2. Debora/Euhenija - je l' moglo gluplje i nemaštovitije? blink smile2
3. Bernarda - glupo, ali neočekivano. lol1

Svašta je još tu bilo ne mogu ni svega da se setim. Uglavnom super mi je ovo kad jedva pohvataš ko je kome šta (sestra, stric, baba, deda, tetka, teča, brat.... mrgreen )

Sve u svemu, moglo je ovo finale da se razvuče na još 5,6 epizoda al' da se malo više posvete svakoj od tema, ovako je bila besmislena i otmica i pismo i sve te ''zvrčke'' koje su se rešile posle 5 minuta.

Sesar i Viki su zaista neprevaziđeni par. Definitivno su zaslužni što je serija ovako dobro na kraju ispala.

Dana i Andres, takođe odličan par i imali su super likove. thumbup

I tako...bilo je naivnih momenata, pogotovo sad u poslednjoj epizodi, al' dobro, s obzirom na to da je Mehija producent, odlično je ispala.

I da, Elijasova smrt je bila glupa i bespotrebna. Ipak on nije bio toliko zao i imao je sina, pa baš nisu morali da ubiju njegov lik.
machy26
Member
Member

Poruka : 375

Back to top Go down

Post by Ángel on 09.08.16 7:58

E da, Elijas. Njegova smrt još bi najbolje snimljena od svih ovih villanosa koji su ostali u poslednjoj epizodi. rofl

Moderator

Poruka : 8093

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 14.08.16 1:14

Konačno odgledala posljednju epizodu smile2

Šta ja znam ok je bila. Ništa posebno. Krajevi za negativce su mi preloši. Molto je u NAM imala fenomenalan kraj a ovo sa Loretom je u najmanju ruku bilo presmiješno. Em je scena loše snimljena em je nemaštovito. Deborin kraj je isto bezveze. Onaj pucanj je bio rofl rofl rofl How? rofl rofl I na kraju onaj dio sa zmijom facepalm Bezpotrebno!

Eh sad što se same serije tiče bila je solidna. Ne mogu reći da me oduševila nešto posebno ali zaista jedna od pristojinih Televisinih serija u posljednjih par godina. Nadam se da će nastaviti sa ovim kraćim serijama. Milsim da bi bile pun pogodak.

Diana i Alejandro su mi definitvno jedan od boljih parova. Baš su mi nekako skladni. Meni je ta njihova priča bila mnogo bolje urađena od one iz NAM. Možda malo ravučena na momente ali ništa strašno. Danna je isto ok bila. Možda je ona nekome ista u svakoj ulozi ali meni ne smeta. Ja je volim i mogu je gledati uvijek.

Koliko je glavni par bio pogođen toliko ostala 2 nisu. Grettel i Casadosa nisam ni primjećivala. Skroz su mi bili nebitni od početka pa do kraja. Constanza i Emilianu tu i tamo. Na momente simpatični na momente iritantni (pogotovo ona).

Inače ovaj Gil or whatever i Grettel su u vezi. Ona baš ne bira rofl Vazda neki balavci oko nje facepalm

Ruffo  naklon Ona ako nakon ove uloge ne prihvati neku jaču ja onda ne znam šta joj je. Sa villanom mislim da bi pod obrisala sa svima ostalima. Zaista me oduševila ovdje  wub

Vergara... Od samog početka mi nije legla i to se provlačilo kroz čitavu seriju. Odbojna mi je u svakom pogledu. Ne dopada mi se kako glumi, ne dopada mi se kako ozgleda, like je bezveze... Molto je bila show a Vergara ni blijeda kopija toga. Ona me baš baš razočarala. Ako ostane na Televisi i dalje nadam se nekim nebitnijim ulogama. Još uvijek čekam neku dobru Televisinu villanu kakve su imali ranijih godina smile2

Sve u svemu serija je bila dobra. Nije mi ušla na listu omiljenih ali od mene sve preporuke. Lagana priča, ok ekipa... Ocjena 6+/10 smile2
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 701

Back to top Go down

Post by Fan Mile Kunis on 19.08.16 11:53

Šta će to da bude da je Mejia snimio seriju od samo 60 i nešto epizoda? smile2

Ruffo mi glumi kao u većini svojih serija.

Gabriela Vergara mi je baš sexy, svaka joj čast. wub
Fan Mile Kunis
Newbie
Newbie

Poruka : 1

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.08.16 0:15

Konacno i ja odgledao finale. Kakvih je bilo ovo je jos bilo i ok. Istina da su previse ostavili za poslednju epizodu ali bolje i to nego da dva sata bude smor. Da ne preprocavam sad jer je manje vise sve receno.

Celokupan utisak je da je bila ok serija. Nista sad vauuu i nevidjeno ali sasvim pristojno i korektno. Posebno za Mejiu. Lokacije su bile lepe i svidja mi se sto je bilo dosta scena van studija. Ove kratke serije su pun pogodak.

Danna i Palacios su bili dobar par. Ona ista kao i svuda ali na to sam vec navikao. Sreca par je bar ta jednolicnost dobra.

Druge dve sestre su bile poprilicno dosadnjikave. Constanzina prica je sama po sebi nista posebno ali su Cassandrinu odlicnu pricu sjebali u startu sa Casadosom. Al drago mi je sto se Grettell nije ukalupila u villane, nakon dve villane odigrala je pozitivnu ulogu. I moram spomenuti njen izgled. Prelepa je za svojih 40 godina. wub

Ruffo... naklon Ponovo je pokazala da njoj samo treba dobar lik. Odlicna je bila ovde. I naravno da nije moglo proci bez momenta yo soy tu madre. rofl Ona generalno ima dobru hemiju i sa svojim partnerima ali ni jedna glumica nema tako dobru hemiju sa decom kao ona. Ne zna se da li je bolja bila sa amazonkama ili sa Palaciosem. naklon Predivna je u tim scenama. Nadam se da ce nastaviti ovim putem. Prosto dosla je u godine kada je vec malo i smesno da iskljucivo igra glavne uloge. Evo primera kako se moze napisati dobar lik za glumicu kao sto je ona. Od obicne sluzave napravise jednu od glavnih uloga. Sjajno su adaptrali taj lik. I ja bih voleo da je vidim jednog dana kao villanu jer mislim da moze ona to.

Jedno od prijatnijih iznenadjenja mi je Natalia Guerrero. U ECDLP i LV mi nije bila nista posebno. Sta vise bila mi je sva krakata i muskobanjasta. Ovde su joj skroz pogodili look. Izgledala je lepo i glumila dobro. Ima to neko drzanje i stav. Ako bude znala da vodi svoju karijeru mogla bi biti jedna od buducih velikih villana.

Sve u svemu sasvim korektna serija. Da su pametni ni jedna ne bi imaa vise od 80-90 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10460

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.09.16 6:54

Odgledao prve 2 epizode na Hajatu (slučajno otkrio da ga imam  lol1 ) i nimalo nisam oduševljen. Najklasičnija moguća Televisa.  zzzzz Bez Ruficine kuknjave nije mogao ni uvod u priču da prođe. puke A njenu naraciju gde nam crta ko je kakav ne želim da komentarišem. Dana naravno ista kao i u svakoj ulozi.  Debora samo fizički liči na cirkus villanu, ne daje naznake da će to i biti. Priča onog glavnog bi mogla da bude interesana, jedino je pokušaj njegovog ubistva ono što me je zaintrigiralo. Za produkciju sve pohvale.  naklon

Dajem fore još 10-ak epizoda.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1695
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Bayron on 09.09.16 9:21

odgledao sam do kraja i serija mi je čista sredina. gledljiva, ali daleko od dobre. evo 3 ane sad gledam i 5 puta mi je kvalitetnije i smislenije odrađena od ove.

ne znam dal mi je bilo gore forsiranje ines i victorijana, ili one plave constanse i njenih udvarača. ruffo je zaista teška sujeta od glumice, čak ni poslednja epizoda nije mogla da prođe bez haosa oko nje.

serija je dobra zamisao, glumačka postava korektna, priča sama po sebi lagana, ok. uz kvalitetniji pristup, manje cirkusa ili više epizoda, moglo bi da bude dosta bolje. ovako je sve kao na centrifugi, gubili su se iz događaja u događaj.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 48 of 51 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50, 51  Next

View previous topic View next topic Back to top