EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Las Amazonas

Page 49 of 51 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50, 51  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Las Amazonas

Post by FanSte on 09.09.16 15:36

Još jedan bitan nedostatak koji nisam naveo - muzika. A Mehija do sada nikada nije omanuo po tom pitanju. huh

Oni instrumentali koji se provlače su bez veze, pesma sa entrade užas. I prosto ne mogu da verujem da u sceni kad Loreto prilazi Ines nije bilo instrumentala. blink

Posting Freak

Poruka : 1735
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 09.09.16 20:21

I ja sam primetio,ovde nedostaju dobri instrumentali.U FELS su bili predobri,TDA takodje,LT,LI solidni...Ovde nista

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 576

Back to top Go down

Post by Stef on 09.09.16 20:30

Pa ako su kod nekog instrumentali najgori, onda su to Mejia i njegova ženica. rofl

Još nisam gledao Amazonas, al' u FELS i TDA su bili ko za crtani film. rofl

Meni je pesma sa špice odlična. naklon
Na prvu loptu ništa posebno, ali već nakon par slušanja aplauz

Posting Freak

Poruka : 6578
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 09.09.16 20:32

Mozda tebi,ali meni su bas odgovarajuci za situaciju u kojoj se likovi nalaze.

Kad vec spominjes crtane poslusaj ove od Čajkovskog koriscene za Sleeping Beauty.https://youtu.be/hJkTvPXRztU

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 576

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.09.16 23:57

Mehija je jedan od retkih producenata kod koga su uglavnom svi instrumentali meni bili vrh. I Lartiju ume da ih ubode kad hoće.

Posting Freak

Poruka : 1735
Godina : 22

Back to top Go down

Post by machy26 on 10.09.16 0:19

Meni je pesma sa entrade isto odlična, a i sviđa mi se ona seljačka za Konstansu i Emilijana. smile2
machy26
Member
Member

Poruka : 375

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.09.16 0:56

Meni je pesma sa entrade na prvu bila užas ali vremenom mi se mnogo dopala. Baš je davala neku posebnu notu scenama.

Što se tiče komentara da je Cons imala puno prostora. Pa ako je neka imala puno prostora onda je to Diana. Druge dve sestre su bile poprilično u drugom planu. Ali Ruffo se nije dala i od obične služavke napravila je svoj lik glavnim. I treba tako. Zato što ne da na sebe i jeste tu gde jeste i u svojih 50 i kusur igra glavne uloge. Ona i Evora su prvi potvrdjeni kao glavni glumci još dok se nije ni znalo da će kombinovati sa NAM. I bilo bi ružno da su je ispalili i gurnuli u drugi plan. Žena je ime za sve njih i nije ni zaslužila da igra običnu služavku. Ali ja bih rekao da je tokom čitave serije ipak Danna imala više prostora od nje. Sad druga stvar je to što je Inesina priča bila zanimljivija, dok je Diana manje više tokom čitave serije vrtela jedno te isto. U poslednjim epizodama stoji da su istakli više Ruffo. Svidelo se nekome to ili ne Danna je u televisi skroz nebitna.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10611

Back to top Go down

Post by Stefy on 10.09.16 1:11

Miloš92 wrote:Danna je u televisi skroz nebitna.
Ona je svugde nebitna. rofl Svi njeni likovi su uvek isti, jednolični, a ona neverovatno dosadna. Svaku seriju koju sam sa njom gledao, ona je bila najmanje bitna, a bila je među glavnim likovima. Uvek ima glumaca i glumica koji iznose svoj lik na življi i jači način nego ona i totalno je zasene. Jednostavno nema ništa u sebi da bi privukla pažnju na sebe, a sada više nije ni toliko lepa. Doduše, meni nikada nije ni bila neka vanserijska lepotica nego baš prosek. Isti problem ja imam i sa Gabi Espino.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3925
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by machy26 on 10.09.16 1:20

Dana je odlično odigrala svoj lik, ništa tu nešto bolje nije trebalo, a imala je nekoliko odličnih scena. A to što je uvek ista, pa valjda ne može da pobegne od sebe. smile2

Evo i Seka Sablić glumi sebe ceo život, pa je sad legenda. mrgreen

Last edited by machy26 on 10.09.16 1:21; edited 1 time in total
machy26
Member
Member

Poruka : 375

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.09.16 1:21

Kakva god da je (meni lično korektna mada svuda ista) bila je jedna od vodećih Telemundovih zvezda. Sad gde je zakazalo ne znam ali očigledno je njena karijera poslednjih godina u velikom padu. A istina je vala i to da je u većini slučaja zasenjena. U PDG su je progutale Natasha i Paola. U TVEAQ se slobodno može reći da pored Siachoque kao da nije postojala. To su njene dve najuspešnije serije a u obo je kao što ti kažeš neko drugi zablistao. U Belli ista priča. One dve lujke su ukrale šou. Al ona se vodi kao glavna glumica svih tih serija i njoj se pripisuje exito. Kako exito tako fracaso obično se pripiše glavnim glumcima bili oni odgovorni za to ili ne. U Telemundu su se prema njoj stvarno tretirali kao prema zvezdi i televisi se vucara po kastinzima sa nekim početnicama i što je najgore od svega ne prolazi iste.

Što se Espino tiče. I ona je ista svuda ali žena je ribetina. wub Njoj je sve oprošteno. rofl A vala i nije imala nekih exita u karijeri.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10611

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 49 of 51 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50, 51  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics