EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Las Amazonas

Page 50 of 51 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Las Amazonas

Post by FanSte on 10.09.16 1:22

Meni je žalosno što jedna cmizdrava Rufo, koja je barem meni smešna kad treba da pokaže zube ima takav tretman i takvu popularnost. Kalderonka, koja je za nju izmislila glumu, dođe potcenjena kad ih uporedim.

Što se Dane tiče, ogroman potpis na to da je svuda ista i da je nebitna.

Posting Freak

Poruka : 1834
Godina : 22

Back to top Go down

Post by machy26 on 10.09.16 1:30

Rufo bi odlilčno prošla i kao villana jer ima taj mračni izgled, zato što je crnka, a i glas joj je normalan pa ne kvari utisak.

U Maćehi i TDA je imala odlične takve momente. thumbup

machy26
Member
Member

Poruka : 381

Back to top Go down

Post by FanSte on 10.09.16 1:33

Teško da bi odlično prošla kao villana s obzirom da je kako neko reče u ENDA prvobitno ona bila planirana za lik Karlote, pa kad je Moreno video na šta to liči, odlučio se za Kalderonku. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 10.09.16 1:54

Ja sam Rufo oduvek gotivio takvu kakva je. Ona žena lepo iznese svoj lik, čak i kad cmizdri i pati ili kad treba da pokaže zube, ona nekako unese emociju u to da se ja uvek saživim sa njenim likovima maksimalno. U TDA je odlično iznela ulogu, ali najviše je volim u "La Madrastra". Tamo je super odigrala Mariju u svim aspektima.

Miloše, baš sam na PDG i TVAEAQ mislio kad sam za Danu ono napisao, apsolutno se tu slažemo. ziveli

Ovu telenovelu planiram nekad da odgledam zbog Gabrijele Vergare. Ja nju mnogo volim, a od "La Tormenta" nisam gledao nijednu telenovelu sa njom. Ona je isto rođena villana i šteta što je neaktivna godinama bila. Valjda nakon ove serije bude nastavila u Televisi da snima nešto.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4000
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.09.16 2:03

A Calderonca mi je pa neka vrsna glumica. rofl

Ja smatram i stojim iza toga da je Ruffo odlična glumica. Ona je samo odigrala mnogo loših likova. Kada je imala dobar lik pokazala je ko je i šta može. (Victoria, CDL, LM, ovde...). I siguran sam da bi mogla da iznese villanu jer što Machy kaže ima taj neki pogled. Ona prosto na momente može biti toliko slatka i simaptična, ali isto tako u jačim scenama zna da izgleda i jezivo. I zaista je u Madrastri i TDA imala dobrih momenata koji su vukli na villanu.  

Što se ENDA tiče. Odustalo se od ideje da ona bude villana ne zato što nije bila dobra već zato što čelnici nisu odobrili jer nisu hteli da kvare sliku večite dobrice koju gaji tolike godine i na konto toga prodaje serije. Nisu znali kako će publika da reaguje na nju kao villanu. To je isto kao sad što su nedavno Colungu stavili da bude negativac i videli smo kako je to prošlo. Prosto imaju drugi imidž kod publike. Moreno je toliko bio zagrejan za nju kao villanu da su mesecima odlagali snimanja kako bi ona završila Victoriu za Telemundo. Kada se odustalo od te ideje ona je u znak zahvalnosti što su je čekali prihvatila Macarenu. Mnogo puta je ona pričala da želi da odigra villanu ali da joj čelnici to ne odobravaju.

Ruffo i Calderonca uopšte ne mogu da se porede. Calderonca ima jedan veliki exito Ruffo 10. Calderonca je odigrala zadnju glavnu ulogu pre 15 godina, Ruffo ih i dalje igra. I najvažnije Ruffo je zvezda, ova nikada nije ni bila. Žena je prosto znala da vodi svoju karijeru. Ne ispune joj sve hirove ili joj postave neki uslov ona odbije ulogu. Druge mole za glavne uloge ona ih u svojih 50 godina odbija. Za AV su se lomile glumice po kastinzima i šta sve nisu radile za tu ulogu, ona prosto nije htela da se ofarba u plavo i ćao. Zabole je jer zna da će doći neka nova glavna uloga. A da ne pričam o tome kako se već godinama priča da je njen ugovor jedan od najskupljih u televisi. I da je za Victoriu u to vreme bila najplaćenija Telemundova glumica ikada. Prosto žena je institucija u svetu telenovela. Kakva god bila.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10856

Back to top Go down

Post by FanSte on 10.09.16 2:17

Kalderonka je kod mene uspela da probudi i tugu u Esmeraldi, i najmračniju emociju (do maksimuma zadovoljila moj fetiš ka negativkama) u ENDA. Od nje dovoljno. A ne sumnjam da će me oduševiti i u AB. I naravno da ne mogu da se porede po tretmanu i popularnosti ona i Rufo, rekoh da Kalderonka dođe potcenjena u svim aspektima nažalost. Uporedio sam ih zbog približnih godina.

Rufo ili apsolutno ništa ne budi kod mene, ili zgražavanje na momente. rofl Ali o ukusima ne vredi raspravljati.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 10.09.16 3:12

Pod ovo za crtani film sam mislio stil lovac juri Duška Dugouška instrumentale. Ali original. rofl
Sve nešto dumdum, 0 emocije.

Na tone boljih instrumentala sam čuo.

Danna je ime u svetu telenovela, hteo to neko da prizna ili ne.
Ali isto tako se slažem da je bila zasenjena u svakoj telenoveli.
Likovi nebitni, naročito u poređenju sa villanama.

Što se toga tiče da je ista, složio bih se jer ceo život igra jedan te isti lik. rofl
Ali daleko od toga da je loša glumica.

Ruffo je odlična.
Kad Calderonka odigra Victoriju kako je ona odigrala, neka se javi.

Daleko od toga da mi Calderonka nije draga, al' Ruffo razvali kad ima odličan lik.

Calderonka je nju pojela u ENDA zato što je Ruffo imala loš lik.
I Calderonka bi bila užas kao Macarena.

Posting Freak

Poruka : 6943
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.09.16 3:36

Najveći problem je taj što ljudi ne shvataju razliku izmedju loše glumice i lošeg lika. Plačljivica, plačljivica... Pa ne plače Ruffo već lik. A ako ćemo realno, Adela i ona plaču kao ni jedna druga. Ruffo je zablistala svaki put kad je imala dobar lik. Što se ENDA tiče u toj seriji je sve bilo u znaku Carlote. Od starta je stavljena u prvi plan. Pa cela serija je imala taj njen ljubičasti ton. Kapiram da je scenarijo u startu i pisan u želji da Ruffo zablista a ona na kraju nije ni odigrala taj lik.

Neka se Calderonka drži dalje od dobrica. Ne može više da ih iznese ni izgledom a vala ni glumom. Ono njeno otezanje i prenemganje u AQNMD je bilo očajno.

Kad Calderonka odigra Victoriju kako je ona odigrala, neka se javi.

Baš tako. Ona je tu pokazala ko je i šta je. Svako ko je realan a gledao je tu seriju ne može reći da je ona loša glumica.

U CDL je isto bila predivna. U Malqueridi se izdigla iznad svih i ako je serija sama po sebi bila smeće. I njena gluma je jedino što je tu valjalo. Meni je bilo žao Meiera šta mu je ona radila u zajedničkim scenama. Ako zanemarimo to što je milion puta rekla mis hijos i 20 anos u Madrastri je isto bila dobra. A vala ne znam ni šta joj je falilo u Amazaonkama. Odlično je iznela svoj lik. Scene kad odjebe gazdaricu kuće na finjaka su bile... naklon naklon naklon To što je stave u 50 godina da glumi mladu sebe i plače jer je siluju u štali nije do nje već do Mejie i njegove retardirane produkcije. Njoj samo treba dobar lik.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10856

Back to top Go down

Post by Maja on 08.10.16 1:00

Razvila se romansa između Konstance i Emilijana. Poljubi ga u bolnici. Kristina, ko je ona bolesna, luda što je završila u bolnici? Iritira. Posetio je Viktorijano. Inesin lik je na nivou. thumbup Moje mišljenje je da Inesino plakanje ne iritira i ima čvrst stav u kući da brani Viktorijana i sebe. naklon  Šta ti mišliš, Kristina? smile Navikavam se bez prevoda, a deluje mi da sam malo shvatila. mrgreen

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 583

Back to top Go down

Post by MStefan on 18.10.16 14:20

Gledam na Hayatu

Mogu reći da su dobri, ali ništa spektakularno. Pristojna serija i to je sve. S tim što moram da napomnem da je stvarno cela ekipa glumaca korektna. Niko mi previše ne štrči i niko me previše ne nervira (s tim što je Debora Ivana 2 iz ''Soy tu duena'') rofl

Samo kada bi malo ubrzali, nadam se da će sad kad je Ines otišla sa imanja da počne neko prepucavanje. Ali dobro, nema mnogo epizoda, kontam da su sve išli normalnim tempom, da nema niti razvlačenja, niti preteranog cirkusa.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 50 of 51 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51  Next

View previous topic View next topic Back to top