EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Las Amazonas

Page 51 of 51 Previous  1 ... 27 ... 49, 50, 51

View previous topic View next topic Go down

Re: Las Amazonas

Post by Barbie on 21.10.16 18:47

Gledam seriju na Hayat i meni je mnogo dobra, zasad. Glumci odlicni, najomileni Alejandro. Prvi put gledam ovaj glumec i bas mi je srcka wub  Lici kao da je dosao iz indijske serije, al kao i da je, mnogo mi je sladak. Mislim da bio najbolji u komedije, ima takve poteze.
I... sta znam, verovatno bi bio bolji par s Maite, il neka druga. Danna mi je onako, nit nesto wow, nit losa. Ista kao u PDG i TVEAQ. Vicky i Cezar ih volim iz moja draga Maceha, kao i ostale od Maceha koja imaju bitne uloge tu.
Od Bernarda i Loreto ocekujem vise nadalje, zasad mlako oko njih, sve se vrti u krug.

Kao i da je, odlicna realizacija za Televisine standarde zadnja decenija, interesantna prica, dobri glumci.

thumbup
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1207

Back to top Go down

Post by Soleil on 05.07.17 13:01

Na YT našla samo par epizoda ove telenovele, nigdje drugdje nisam našla. Na onoj stranici "natabanu" imaju "Amazonke", ali je u stvari "Las Bandidas". Pogledala bih na preskok, samo zbog #parejatekila. Pa ako neko možda zna neku stranicu (da nije forum, ili neka stranica gdje je potrebna registracija) gdje imaju kompletne epizode? Gracias

Sad sam pročitala da su na Hayatu došli do 25. epizode, ali svakako ne bih bila u prilici baš svaki dan gledati na TV-u. Još što utušiše reklamama (OK, žive od toga, ali pretjeruju, ne da mi se više ni gledati "CSI: Miami" zbog toga) => što je previše samo zbog čekanja samo scena Évore/Ruffo.

Posting Freak

Poruka : 1717

Back to top Go down

Post by gagi92 on 10.07.17 13:13

Ovde imas sve epizode. Snimak sa hayat plus.

www.facebook.com/pg/Amazonke-Las-Amazonas-655123537987168/posts/?ref=page_internal
gagi92
Member
Member

Poruka : 268
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Soleil on 16.08.17 7:30

^^ Hvala, i ja pronađoh u međuvremenu

Naletih na ovu fotku

https://www.instagram.com/p/BKCuYNgD-eA/?taken-by=victoriaruffo

Posting Freak