EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kaderimin yazıldığı gün

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down

Re: Kaderimin yazıldığı gün

Post by Markovic on 26.04.17 3:57

Stefe, hvala na dobrodošlici smile Iako sam bio retko prisutan, forum mi baš fali, a od sada ću koristiti češće, nadam se.  Kupio sam sebi nedavno tablet.

Serija nije loša i dalje, mada ima dosadnih scena i nepotrebnih likova. Defne me nervira, ali ni Elif nije bolja. Šukran i Maksut su mi najzanimljiviji likovi za sada. Glupo mi je što se Emine ne seća kako izgleda Maksutov novi auto, a zapamtila je baš broj tablice. Nazli je iritantna i očajna, neka što manje se pojavljuje.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 21

Back to top Go down

Re: Kaderimin yazıldığı gün

Post by Stef on 27.04.17 1:39

Nema na čemu. smile2

Inače, ja na 10. bolumu, mnogo su se popravili u odnosu na početak, prepreprezabavno je! aplauz
Stalno se nešto otkriva, neprestani haos i cirkus. jupi

Ne znam ko mi je žešći, Šukran ili Maksut. naklon
Ona sa svojim treninzima, pa kad počne da se tovi slatkišima rofl ili kad počne da se hvališe lol1
Ali najbolja je bila kad je ugrabila priliku da traži i auto uz trenera naklon roofl

Maksut je bio najjači u zatvoru. rofl
Prvo kad je onom čiči što spava pričao za Elif lol2 pa posle kad nije hteo da izađe iz ćelije look

Kahraman & Elif, ona posluga u kući, klinčadija, Elifina majka i sestra... zzzzz zzzzz zzzzz

Defne mi je sad zabavna. Jeste đubre, al' barem nešto radi. mrgreen
Kiymetuša i Ziya isto OK.

Posting Freak

Poruka : 6164
Godina : 20

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics