EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Elif

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Elif

Post by Markovic on 07.11.16 4:40

Da, mnogo su ubrzali i sustigli epizode sa BN-a i OBN-a. Sutra počinje poslednja epizoda druge sezone, a u sredu će se održavati svadba. Ne verujem da će biti nove serije, inače bi već promovisali.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by teletabis on 10.11.16 22:06

Veceras pocela sezona 3 smile
teletabis
Junior member
Junior member

Poruka : 111

Back to top Go down

Post by Markovic on 11.11.16 2:31

Malo sam bacio pogled, dok ju je tetka gledala kod mene, jer ona to gleda često iz navike. Opuštena joj je, a CR ne može da smisli, ali priznaje da su glumci mnogo bolji. No, kad sam gledao malo danas, sad me više nervira nego ranije... Treća sezona nije ništa bolja od druge, sve je isto... A ova mala Elif je strašno grozna i mlitava, kao i njena iritantna mamica Melek, obe su očajne i još nisu ništa naučile posle 2 godine. Kao da glume na ulici iz zezanja i to bezveze i bez nikakvih emocija, a njihovi glasovi su dno dna, mislim kao da kenjaju dok pričaju. Osim toga, meni su Arzu i Selim najviše podnošljivi, dok su ostali nula.
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by Maja on 16.11.16 23:59

@jovanmilic97 wrote:Evo odgledah i ja taj kraj od Sezon 2 Final. blink
Da li ovo mene neko zeza da stvarno ljudi gledaju ovo? Nemam reci, neka uzivaju u smecu koje se gomila u Turskoj, bice deponije uskoro.

Skroz je promenjen koncept u toj trećoj sezoni. Kako je debilno urađena scena kad Arzu baci šibicu i izbije požar, obuhvati kuću u kojoj su bili Kenan, Melek, Tugče, a svi gledaju i stoje kao u indijskoj seriji. Vrhunac idiotizma. Elif i Indži izgledaju detinjastije a ne starije. Još i ona Melek i njena Elif počinju u 3. sezoni da iritiraju. Arzu bila u ludnici, odjednom izađe i napravi cirkus i nestane. Prave se kao da ništa nije ni bilo. Bez Kenana je serija nula. A samo koliko plaču. U pravu si, Pinkovo smeće se gomila i ko zna do kad će trajati. U trećoj sezoni su sve gluposti od radnje. Što li sam i gledala 2. sezonu, a definitivno ne gledam više dalje. Što StefanJ napisa, smeće na nivou indijske serije i Gate.

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 583

Back to top Go down

Post by Markovic on 17.11.16 3:10

Bravo, Majo, svaka tvoja reč je na mestu! Potpuno si realno u pravu. Ova serija je dno dna. Čuo sam skoro od par komšinica koje su gledale redovno da su sada već odustale! aplauz
Markovic
Member
Member

Back to top Go down

Post by Maja on 01.12.16 14:47

Još jedna glupost kad sam poslednji put pogledala scenu. Oni i dalje o požaru. Arzu sretne Melek. Arzu joj rekla: ''Trebale ste vas dve da crknete, umrete, inače bi Tugče i Kenan bili živi.'' Znam da je serija, ali ima i preterivanja. Pa na kojem niskom nivou inteligencije je to smišljeno. rofl Koliko se sećam, neko napisa na forumu ako je bila gledana Mala nevesta, onda je gledana i Elif. Na istom su nivou te dve sapunjare. puke

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Maja on 13.12.16 23:50

Slučajno sam pogledala promo za 3. sezonu. Svi su trčali prema kućici koju je zahvatio požar.

Poslednje što sam videla:
Scena kad se Zejnep zaposlila u kompaniji, pa kad se zbunila šta treba da uradi sa liste.
Arzu je vikala na Elif zbog Tugče.
Sad uveli i životinje. Elif i Indži se igraju u seriji sa psom kojeg su nazvale Oraščić.
Novo im je da je Melek krojačica.
Ajsel su primili u kuću kod Emirogluovih.
Gondža i Serdar su dobar par.

Izabrali su lepe glumce. Green yapim produkcija se trudi oko promocije za sve tri sezone.
Za vizuelno se pisalo, podeljena su mišljenja koje su serije vizuelno bolje da se gledaju i imaju lepše glumce na Pinku. I dalje mislim isto, a bilo je u mojim komentarima drugačije, piskaranje, nazovi hejtovanje. Neće se više ponoviti.

Možda je gledaocima dosadilo zbog radnje ili je Zejnep Oren (Tugče) odlučila da napusti seriju.

A pri kraju 2. sezone su pokazali da se razumeju u carinu i troškove.

Negde sam pročitala da planiraju novih 200 epizoda u 3. sezoni. Ubrzali su na Pinku emitovanje.

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Maja on 26.04.17 23:19

Konačno da bude i ta epizoda. Erkut je rekao Arzu istinu i da se seti da je ona podmetnula požar na venčanju Melek i Kenana i za Tugče. Jusuf i Selim su razotkrili Umita.

Nema originalnosti, klasična, obična priča o namučenom detetu i dalje.

U najnovijoj 518. epizodi neka žena je ponovo otela Elif. Po ko zna koji put otmica.

Čini se da ima još dosta epizoda do finala. Kada bi moglo biti finale 3. sezone? Pisalo u "Novelama" obaveštenje da privode kraju. Pardon, treće sezone (a ne druge).

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.05.17 23:43

Juce je krenula sa emitovanjem na Telemundu Puerto Rico u sedam uvece i bila je gledanija od konkurentske Wapa koja u to vreme emituje drugu Elif (Sudbina koju emituje Prva) smile2
Serija razbija svuda gde se emituje mrgreen

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3565

Back to top Go down

Post by Stefan on 16.05.17 23:58

Pa „Elif” ima sve ono što široke narodne mase vole + lepe glumce. aw Ja ni u jednoj turskoj seriji nisam video toliko lepih glumaca kao tamo. O talentu ne govorim, jer seriju ne gledam, mada sam upućen u dešavanja.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Back to top