EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Elif

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic View next topic Go down

Re: Elif

Post by Stefan on 23.12.17 0:02

Zato što Birce čega god se dohvati – to flopne. rofl Mada se ni on nije proslavljao baš poslednjih godina.

I zato što se Ibro ofucao. Mislim nikad nije bio nešto wow, ali mislim da mu je ovo najgore izdanje.

I zato što je sama priča delovala toliiiko nebitno da sam kontao da će da leti posle tipa 4-5 epizoda. lol1

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3015
Godina : 28

Back to top Go down

Post by m. on 23.12.17 0:02

Melek će verovatno da traži Elif 100 godina koja je skrivena u drugoj kući i da cmizdri. Ako ne vrate Arzu, Zejnep i Selima ništa nisu uradili.

Duga Elif će Pinku biti jedini turski adut jer su najavili Radoša za februar u dnevniku u udarnom terminu. Haos.

m.
Junior member
Junior member

Poruka : 77

Back to top Go down

Post by Stef on 23.12.17 0:04

Jednostavno je davala utisak da je bezvezna serija.
Priča kilava, nešto na foru KPA i one Kara yazi, a svi znamo kako je to prošlo.

Ibra kao što znamo nikad nije imao hit serije (sem Iffet mada je i ona propala), kao ni Birce.

Kao par isto ništa spektakularno, u početku su ih svi pljuvali, te ona matora za njega, te on oronuo i bezveze, te ovo te ono ali su odjednom svi poludeli za njima. mellow

Suma sumarum, meni je enigma uspeh te serije. rofl

Nit je za babe, niti klinke da se popale, ništa. nezna

Eto imenjak me preteče, u suštini smo isto rekli. lol1

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 7416
Godina : 20

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 23.12.17 0:22

Prvo sto se Elif tice, meni je i previse zao sto se amaterskom Green Yapimu posrecilo. Dabogda nikada vise. Mada je i ovo snimljeno bolje od Beni Affeta. Od Focus bezim ko djavo od krsta. Uzas, onde ne znas ko kome sta radi, ko izlazi, ko ulazi...

Jel se za Birce racuna doneklo Hayat Bazen Tatlidir? Nikakav megahit, ali je bila oko 5 posto nedeljom koja je inace slabije gledana i pala ispod 4 posto tek nakon 24 epizoda, sto je okej u turskom svetu. Ja sam za ovo mislio da ce da sklone posle 6-7 ko onu od Gizem i Merve. Ili od one sto je sad u Dolunayu.

Prica...nije toliko kilava, koliko je klise. Vec vidjeno.  Ali mislim da je ovo isto sto je bila i Fazilet Hanim ve Kizlari. FHVK je cak bio flop u prvoj sezoni ali je Star dao 2.sezonu na racun popularnosti. Prosto se Turkinje napale na neki par i eto ti.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1089

Back to top Go down

Post by Stef on 23.12.17 0:32

Od svih tih dnevnih dizija, ona Adini sen koy koliko sam video i liči na nešto.
Lepi ljudi, režija i ne tako loša, priča obična klasika ali ne deluje toliki krš ko Elif. nezna

Ali Focus diziji... Elif je još i zlato naspram njih.

Za Birce jedino LJVN može da se računa. Njena Hava je bila jedna od boljih turskih junakinja iako je serija bila krš. Bila je sva nenormalna. roofl

Pa i Kucuk Aga al ona je tamo bila nebitna. rofl

Kliše ili ne, meni je priča kilava.
Kilava u smislu da je sve nekako neozbiljno i bezveze, smišljeno u roku od 2 minuta.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 7416
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic View next topic Back to top