EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Paramparça

Page 1 of 45 1, 2, 3 ... 23 ... 45  Next

View previous topic View next topic Go down

Paramparça

Post by Bayron on 28.12.15 11:01

PARAMPARÇA
(PARAMPARČAD / TUĐI ŽIVOT)

Endemol Shine Turkey, 2014-2017
Broj epizoda: 97

Priča prati sudbinu Gulseren, skromne mlade žene koja je predana majka svojoj kćeri. Nakon velike tragedije koja ju je zadesila, našla se u zabranjenom ljubavnom odnosu sa Džihanom. Dižhan je pošten poslovni čovek koji voli svoju kćer. Nažalost, Džihan je izgubio nadu da će jednog dana naći pravu ljubav o kakvoj je uvek maštao. Njihove dve kćeri, Hazal i Džansu, greškom su zamenjene još u porodilištu. Jednom kad bolna istina izađe na videlo, uslediće prava zavrzlama.

Gulseren je siromašna, a Džihanova supruga Dilara potiče iz bogate porodice. Pre petnaest godina njih dve su rodile svoje kćeri u istoj bolnici. Njihova su prezimena slična, pa je nespretna medicinska sestra, zamenivši dve devojčice, zauvek promenila njihovu sudbinu.

Jednoga dana Džihanova i Dilarina kći doživela je tešku saobraćajnu nesreću, te lekar od njih uzima uzorke DNK-a. Neverni suprug napustio je Gulseren i ostavio je da se sama brine o njihovoj kćeri Hazal. Kako istina polako izlazi na videlo, između dveju porodica nastaju problemi, s obzirom na to da su njihovi društveni i ekonomski statusi u svemu različiti. Ti problemi zbližiće Džihana i Gulseren. Između njih se ubrzo počinju razvijati osećaji kojima se ne mogu obuzdati.

Džihanova supruga Dilara odlučila je da bi bilo najbolje da njihova biološka kći dođe da živi s njom i Džihanom, kako bi mogla uživati u blagodetima njihovog raskošnog života. Džihan smatra da to ne bi bilo u redu prema Gulseren, koja je odgojila njihovu biološku kćer. Dok Džihan i Gulseren pokušavaju da pronađu najbolje rešenje, između njih dvoje razvije se ljubavna priča.

Uloge:
Nurgül Yeşilçay - Gulseren Guzel Sonmez Gulpinar
Erkan Petekkaya - Džihan Gurpinar
Ebru Özkan - Dilara Gurpinar
Barış Falay - Harun
Nursel Köse - Keriman Akčatepe
Alina Boz - Hazal Gurpinar
Leyla Tanlar - Džansu Gurpinar
Cemal Hünal - Alper Tek
Tolga Tekin - Ozkan Gulpinar
Güneş Emir - Solmaz Tek

Promo:
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Re: Paramparça

Post by Pahuljica77 on 04.01.16 1:08

Nurgül Yeşilçay napusta seriju zakljucno sa 52. epizodom.
Kako ce je se rijesiti u seriji, ostaje da vidimo. Ali Turci vole pokolje i bez povoda, a kamoli kad treba opravdati sto nekog nema, pa nesto ne vjerujem da ce prezivjeti.
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Poruka : 106
Godina : 40

Back to top Go down

Post by Aleks on 05.01.16 0:12

Ja sam večeras premijerno gledao na Novoj tv 1. epizodu i nije loše za sam start. Dopalo mi se. thumbup Deluje gledljivo, nije prespora radnja, dosta toga se desilo. Glumci prilično okej premda bi mogli biti i bolji, ali početak je. Dajem joj šansu pa vidimo dalje. smile2
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1298
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 05.01.16 11:42

Ako Nurgul napusta seriju stvarno, ocekujem pad serije u rejtinzima s obzirom da je glavna junakinja tamo.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1050

Back to top Go down

Post by Stef on 05.01.16 14:04

Ne znam, ja samo mislim da prave cirkus od toga. Meni nikako ne ide u glavu da bi Nurgul napustila seriju koja je hit. Jedine hitove koje je Nurgul imala su AVC i Asmalı Konak. Ostalo sve flopovi.

I sad, ni iz jedne serije nije odlazila, a napustila bi hit seriju. nezna

Ova naklapanja turskih medija ne uzimam zdravo za gotovo. Sad čitam da su počeli priču kako se Erkan propio, pa Nurgul zbog toga hoće da izjuri iz serije. rofl Dobro, on jeste za vreme Dile imao problema sa alkoholom, ali se izlečio tokom snimanja i niko nije imao probleme zbog njega. Sa Hatice je ostao u dobrim odnosima. nezna

Ni za vreme KVP nije pravio probleme. I sa Ayçom je ostao u super odnosima.

Onda su naklapali kako se Nurgul ne sviđa lik. Ne znam što se onda nije žalila kad je imala naporan lik u AVC? rofl Teško da je Gul veća budala od Jasminke.

Ne znam, čekamo 53. epizodu ili Nurgulinu izjavu fanovima povodom izlaska da vidimo da l' stvarno ima nešto od toga i šta se iza svega toga krije. popcorn

Meni je iskreno svejedno da l' će ili neće izaći. Ionako mi kao glumica nikad nije bila nešto posebno, u AVC je bila jeziva, baš ono negledljivo preglumljavanje. horor

Posting Freak

Poruka : 7128
Godina : 20

Back to top Go down

Post by lidiya on 06.01.16 14:59

U ovoj seriji nema pistolja,pucnjava,baba s maramama i slicno? Zasad mi se cini prilicno mirna serija za turske prilike. lol1

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 622

Back to top Go down

Post by Stef on 06.01.16 17:28

Ma ima, ali ne odmah u startu. Pištolja nema mnogo, ali zato pokušaja samoubistva, požara, saobraćajki, bolnica koliko ti duša hoće. lol1 Baba sa maramama nema. mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by lidiya on 06.01.16 19:18

ma dobro nesreće su prihvatljive. samo da nema puno nasilja? znači manje je nasilja neg u Crnoj ruži? mada to nije teško postić rofl

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 06.01.16 19:20

Ma mislim da nema mnogo nasilja. Ali nesreća, bolnica i histerija na pretek. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by lidiya on 06.01.16 21:50

Haha. Ma dobro. Meni je zasad serija top! Bas je nekako mirna i opustena,precudno lol1

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 45 1, 2, 3 ... 23 ... 45  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics