EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Paramparça

Page 2 of 45 Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 45  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Paramparça

Post by mak on 07.01.16 23:15

Serija je u prvoj sezoni dobra dok druga sezona,standardno sve upropasti.

mak
Junior member
Junior member

Poruka : 83

Back to top Go down

Post by Archie on 08.01.16 15:22

Odgledao sam prve dve epizode. Deluje kao OK serija za sada. Likovi su dobro razradjeni hekla Dzihan i Gulseren wub I svidja mi se sto u ovoj seriji nema pistolja, pucnjava, baba s maramama. newspapers

Posting Freak

Poruka : 1218

Back to top Go down

Post by Stef on 08.01.16 19:01

Ma je l' to moje oči dobro vide da je zakleti borac protiv turskih serija rekao da mu je jedna TR serija OK? wow mrgreen

Šalu na stranu, ja sam još na proleće odgledao 1. bolum, svidelo mi se za početak.

Ebru Özkan aw aw aw Ako i serija vremenom ode u aut, zbog nje vredi izdržati do kraja.

Što se baba sa maramama, pucnjava i pištolja, toga u većini serija Yıldız Tünç nema. Ne sećam se da je u Šeherezadi bilo, jedino jeste u LJIK.

Mislim ni da nema u Aliye, a ni u ovoj novoj Kördüğüm nisam primetio.

Posting Freak

Poruka : 6559
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Archie on 08.01.16 19:17

StefanJ wrote:Ma je l' to moje oči dobro vide da je zakleti borac protiv turskih serija rekao da mu je jedna TR serija OK? wow mrgreen

Pa Paramparca uopste ni po radnji ni po ambijentu ne deluje na neku tursku seriju. Vise mi deluju na neku italijansku/francusku sapunicu nego li na tursku. Jedina zamerka za sad je sto mnogo dugo traje jedna epizoda (oko 2h) stars

I dalje sam zakleti protivnik turskih sapunica mrgreen

Posting Freak

Poruka : 1218

Back to top Go down

Post by lidiya on 08.01.16 19:27

Sve te istanbulske serije su moderne i ne lice bas na prave turske serije. Strasti orijenta su pravi primjer,nimalo ne lici na tursku seriju.

lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 571

Back to top Go down

Post by Stef on 08.01.16 19:45

Tih 2h nisu ništa. Videćeš kasnije kad bude trajala oko 2,5h i više. rofl

Nisu baš sve, ima dosta turskih serija smeštenih u Istanbulu, a imaju radnju nalik na meksičke sapunjare ili su zatucane TR serije. Ajšen i O Hayat benim (valjda je i ona u Istanbulu) su pravi primer. Ako se dobro sećam, i Iffet je beše snimana u Istanbulu, a radnja meksička (izuzev glavnog zapleta sa silovanjem).

KVP, AiM, SON, A.Ş.K. i još par serija ne liče baš na obične turske serije.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by lidiya on 08.01.16 20:39

Evo 5. epizoda i jos nisam vidjela pištolj. lol1

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Pahuljica77 on 10.01.16 1:19

StefanJ wrote:
Onda su naklapali kako se Nurgul ne sviđa lik. Ne znam što se onda nije žalila kad je imala naporan lik u AVC? rofl Teško da je Gul veća budala od Jasminke.
rofl

Odustala sam od te serije, unatoc svim pohvalama koje sam citala, jer mi je zenski lik kidao svaku nervnu celiju koju sam imala. Ni na preskok nije pomagalo, pa sam odustala skroz.

Sto se tice Nurgulinog odlaska, citala sam da Erkan nece da se ljubi, zbog preosjetljivosti na takve scene (Sodoma i Gomora zbog jednom "cmok" poljupca  rofl  ) ljudi iz svog rodnog kraja.
U filmovima moze, ali u serijama - yok!
Navodno su trebali snimiti neku ljubavnu scenu (nesto mlako, nista posebno), on se usprotivio, Nurgul je protestvovala kako to nije profesionalno, a on joj valjda "spustio" da se njoj bas ljubi...
Ocito se covjek odavno nije pogledao u ogledalo. rofl

Pa je jos izjavio kako ni onaj jedan poljubac 'cmoknuli se djaci prvaci u sumici' nije bio stvaran, vec doradjen uz pomoc montaze.  facepalm

Neka Nurgul ode, ionako ovi sto seriju prate kazu da vrijedi samo prvih 15-20 epizoda, a onda (po starom turskom obicaju) sve ode u helac.
Imali su nekoliko epizoda pred sobom prije nego sto Nurgul ode da privedu seriju smisleno kraju, ali su se odlucili za nastavak i uvodjenje nove glumice.
Vidjecemo sta ce biti...
Pahuljica77
Junior member
Junior member

Poruka : 105
Godina : 39

Back to top Go down

Post by Stef on 10.01.16 1:57

Pahuljica77 wrote:jer mi je zenski lik kidao svaku nervnu celiju koju sam imala.
Potpis. Jasminka je bila budala neopevana. bonk

Ali sam uprkos njoj (i Nurgulkinom glumatanju) nekako izdržao do kraja serije. Da l' zbog muzike, da l' zbog toga što (osim KVP) tad nisam gledao ništa drugo, pojma nemam. rofl

Meni su tamo ona zamlata Yavuz i baba Šahnur Corleone bili zabavni.  cool Tomris je legenda. naklon Nek počiva u miru.

Da, Erkan je rekao da neće da snima slobodnije scene u serijama. To je i logično kad se uzme u obzir da su anadolske babe glavno gledalište serija, a Erkan je valjda poreklom odatle. Još logičnije kad se čuju biseri poput toga da te babe non-stop zivkaju RTUK kad vide te scene i viču kako je to sramota. rofl rofl rofl

U filmovima može sve, to ne gledaju anadolske babe. roofl

A znamo da Erkan do sad nema ni jednu propalu seriju. On je valjda jedini u tom svetu TR serija koji je garancija za rejting. I tamo i u inostranstvu, Dila, KVP, pa sad i Paramparça su jedne od najprodavanijih serija.

Babe bi se razočarale kad bi ga videle u akciji. rofl rofl rofl TR babe bi onda bojkotovale njegove serije.  tuzni

Mada opet, nije da nije imao kiss scene u serijama. Ljubio se sa Wilmom Elles u KVP najnormalnije, sa Hatice u Dili je imao kiss, valjda i sa onom glavnom u Sonbahar.

Šta je tu zapravo po sredi, zbog čega i da li Nurgul napušta seriju, videćemo kad dođe 53. bolum. mrgreen

Kako god, i da izađe, boli me ćoše. Bitno da mi je Ebru tu. aw

Posting Freak

Back to top Go down

Post by lidiya on 11.01.16 1:47

mogli su stvarno završit to s 52. epizodom,ali i dalje imaju visoku gledanost. meni je zasad sve ok, mada mi je glavna radnja priče totalni klišej, ta zamjena djece u rodilištu. Ima jedna epizoda "Krv nije voda" (hrv. verzija Porodičnih tajni) s istom radnjom. i znam da mi je ta epizoda bila živi urnebes, i stalno se sjetim te epizode dok gledam ovu seriju. rofl

lidiya
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 45 Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 45  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics