EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Paramparça

Page 45 of 45 Previous  1 ... 24 ... 43, 44, 45

View previous topic View next topic Go down

Re: Paramparça

Post by -MILOS- on 02.04.17 22:36

sada i zvanicno smile2
odgledano svih 97. epizoda mrgreen
prva sezona odlicna, druga dobra, treca raspad sistema da
ali sve ukupno kad se sagleda serija nije losa, po meni iskreno jedna od boljih u poslednjih par godina iz turske produkcije. Muzika, lokacije, glumci, gluma, produkcija naklon sve je zaista bilo na vrhunskom nivou. Sa svih strana je sve sijalo i sljastelo od bogastva smile uz to nije bilo zatucanih baba i glupih turskih obicaja koje smo upoznali kroz vecinu turskih serija. Pre nego sto sam poceo da gledam ovu seriju ja organski nisam mogao da smislim Nurgul rofl medjutim tokom gledanja ove serije sam je zavoleo toliko da planiram da gledam Kosem rofl prvo zbog Beren, a posle i zbog nje same mrgreen koliko sam Nurgul zgotivio toliko mi se Erkan ogadio... toliko da njegove serije sigurno necu gledati da voleo bih da Leyla a pre svega Alina od sad pa nadalje pazljivo biraju projekte, pogotovo Alina ciji lik mi je omiljen pored Keriman *_* poslednja epizoda nije bila nista specijalno, sve je bilo ubrzano i nisam imao utisak da je poslednja epizoda vec kao i svaka druga u nizu. Dzihan je npr. Dilaru zaprosio bukvalno 20 minuta pre kraja serije yawn Hazal je pred kraj epizode saznala kakav je Damir u stvari, posto je cula Asuman kako je rekla Dilari da je saznala preko Sahina da je Damir narucio masakr gde je Harun nastradao sa sve Mihtatom koji je inace bio Hazalin bivsi. Dzihan je uz pomoc svojih ljudi pobio svu balkansku mafiju ukljucujuci i Damira roofl Dzihan bog pop
Dilara je prihvatila Ekrema kao svog oca, Asuman je postala dobra, Ozan je saznao kakav je u stvari Javuz, Rahmi je u zatvoru da bi spasio Dilaru zatvora zato sto je ranila Damira... Dzansu se izlecila tako sto je bila na operaciji koja je uspesno zavrsena. Na kraju epizode svi zajedno, srecni i zadovoljni nazdravljaju na vencanju Dilare i Dzihana smile2

e sad jedan mali odmor od turskih serija mrgreen
hoşçakal Paramparça :caos:

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3252

Back to top Go down

Post by JecaMec on 16.04.17 20:00

I konačno da se Rahmi pojavi i preda policiji, nadam se da se neće lako izvući iz zatvora jer njegov lik baš i ne gotivim. Scena kada Džansu saznaje da je izgubila bebu je bila veoma dirljiva... cry Još se pojavio i Dilarin biološki otac te misli da je Asuman Dilara, a ova mu naravno ne govori ko je zapravo, pa će verovatno informacije izvučene iz njega iskoristiti za neke planove sa Mahide. Takođe, tačno se vidi kako su odnosi u trećoj sezoni između Džihana i Dilare dosta bliskiji, tako da me njihovo venčanje na kraju uopšte ne čudi. blush
JecaMec
Member
Member

Poruka : 368

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 16.04.17 21:23

Pratim ponekad od kad su mi dodali Prva kanal na kablovskoj ali ne mogu skontati kakvu to bolest ima Dzansu.
SomebodyUnique
Member
Member

Poruka : 381

Back to top Go down

Post by JecaMec on 16.04.17 21:25

Parkinsonovu bolest.
JecaMec
Member
Member

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.04.17 21:34

@JecaMec wrote:I konačno da se Rahmi pojavi i preda policiji, nadam se da se neće lako izvući iz zatvora jer njegov lik baš i ne gotivim.

pored Ozana najgori lik u seriji mrgreen covek se kroz celu seriju izvlacio, a samo je pravio sranja roll

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3252

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 16.04.17 22:10

Jeste Rahmi takav kako kazete, ali ja, uprkos svemu sto je napravio, ne mogu reci da ga ne gotivim, cesto mi ga bude zao, i verujem da ih on sve voli, i da nista ne radi namerno, cak smatram da i on sam mrzi samog sebe zato sto je ceo zivot nanosio bol svojim najblizima, i da mu to uopste nije prijatno, da se i sam oseca kao djubre, pa ga razumem. Pogledajte samo njegove scene sa Dzihanom, Keriman, malim Dzanom Hasmetom, sa Dzansu i Ozanom ima milion pozitivnih situacija, pa kako hoce da umre od tuge kada je saznao da je Dzansu bolesna... Mislim da tako ne moze da reaguje potpuno los covek, i da njegov lik pokazuje da svi imamo i dobru i losu stranu.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3242

Back to top Go down

Post by JecaMec on 24.04.17 21:43

Razočarana sam sa ubacivanjem ove gluposti da je Ozan Harunov sin. Mislilm da je ovo nešto najgore što su mogli da smisle, a ukoliko nisu mogli ništa pametnije lepo su mogli da završe seriju.

Kroz celu prvu i drugu sezonu Džihan stalno ponavlja Dilari da nikada nije bio zaljubljen u nju i da se oženio sa njom samo zbog toga što je ostala trudna, sad odjednom naglašava kako ju je ludo voleo i da ju je iz tih razloga oženio. Takođe ja koliko sam shvatila kroz dve prethodne sezone, Harun i Dilara uopšte nisu bili zajedno, on je bio zaljubljen u nju i izdaleka posmatrao njenu ljubav sa Džihanom. Sada ispade da su Harun i Dilara bili zajedno, a da se Džihan tek kasnije pojavio. cekic

I za kraj da pohvalim Leylu koja je u trećoj sezoni podosta glumački napredovala. aw
JecaMec
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 45 of 45 Previous  1 ... 24 ... 43, 44, 45

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics