EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O hayat benim

Page 1 of 80 1, 2, 3 ... 40 ... 80  Next

View previous topic View next topic Go down

O hayat benim

Post by Bayron on 30.12.15 18:22

O HAYAT BENIM
(BAHAR)

Pastel Film, 2014-2017
Broj epizoda: 131

Ovo je priča o Bahar, mladoj i naivnoj devojci koja živi u Istanbulu sa majkom Nuran, ocem Iljasom i sestrom Efsun. Zbog loše porodične finansijske situacije, prinuđena je da napusti školu i zaposli se u poslastičarnici, kako bi pomogla svojoj porodici. Ona je pažljiva, optimistična i vredna devojka, za razliku od svoje sestre Efsun, koja je potpuno drugačija. I dok Bahar čini sve da ne bi li usrećila svoju sestru, Efsun radi sasvim suprotno.

Bahar je u stvari usvojena, ona je kći Mehmeta Emira, bogatog i uspešnog biznismena, a to je tajna za mnoge, pa i za samu Bahar. Jednom davno, njen pravi deda nije želeo da se njegova ćerka uda za Mehmet Emira. Razdvojio ih je i skrivao njenu trudnoću. Prilikom porođaja Baharina majka je preminula, a potom Bahar daju na čuvanje porodici koja radi u njihovoj kući kao posluga i oni je odgajaju. Ova tajna proganjala je Baharinog dedu tokom većine života i to je za njega bio najveći teret. Zato je odlučio da naizad kaže istinu Mehmet Emiru. Međutim, smrt ga sprečava u toj nameri. Nuran i Iljas odlučuju da Bahar ne kažu istinu i na njeno mesto postavljaju svoju ćerku Efsun. Sprovode plan u delo i predstavljaju Efsun kao pravu Mehmet Emirovu ćerku.

Bahar, ne znajući istinu o svom poreklu, nastavlja skroman život, dok Efsun počinje novi koji joj u suštini ne pripada.

Uloge:
Ezgi Asaroğlu - Bahar
Ceren Moray - Efsun
Keremcem - Ateš
Sinan Albayrak - Mehmet Emir Atahan
Yeşim Ceren Bozoğlu - Nuran
Süleyman Atanısev - Iljas
Ahu Sungur  - Hulija
Turgay Aydın - Asim
Bahar Şahin - Muge
Nurşim Demir - Edibe
Nesime Alış - Adile
Güzide Arslan - Sečil
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Re: O hayat benim

Post by MStefan on 25.01.16 18:37

Prvo, goru uvodnu špicu dugo nisam video (možda i nikada?!) puke
Prva epizoda bila je sasvim solidna. Ova što igra Bahar je fina, ali ništa više od toga. Sestra je loša kao negativac, ovi što su je usvojili su katastrofa, i jedan i drugi. blink
Jedino je sama priča iz prve epizode za pohvalu wow  Deda i onaj negativac što zna za Bahar su najbolji što se tiče glumaca.

Ali... kada sam pročitao sinopsis, ne da mi se da gledam tu naivnu devojku koja podržava sestru u svemu, a u stvari sve to pripada njoj. Može da bude dobra sapunjara, ali baš sam se razočarao kad sam pročitao sinopsis... huh

Može li mi bar neko reći hoće li dugo glavna mučenica biti u zabludi?! facepalm

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by Milos on 25.01.16 18:52

Spica uzas...smile2
Prva epizoda je meni odlicna.. nastavljam.. wow
Sestra od Bahar mi deluje okej i od nje ocekujem da odrzava zanimljvost serije.. smile2 Videcemo..
Naravno, ovo je samo moje misljenje, jer skoro svi na fb su pisali uzas a nisu ni pogledali seriju (verovatno je previse turskih serija razlog ili nepoznati glumci?) plez
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 779

Back to top Go down

Post by Ángel on 25.01.16 19:10

Ja sam video uvodnu scenu i špicu i meni izgleda sasvim solidno, mnogo lepša od špice koju ima Dnevnik ljubavi. nezna

Moderator

Poruka : 8252

Back to top Go down

Post by Stef on 25.01.16 20:56

Meni se špica sviđa. Lepa muzika sasvim dobro uklopljena u špicu.

I Çalıkuşu mi ima lepu špicu, ali mi je za Bahar lepša, najviše zbog muzike.

Btw, kad je već toliko hvalite, baciću pogled u sredu. Taman ako mi se dopadne da jedan cirkus zamenim za drugi sa kojim sam se pozdravio (CR). mrgreen

Posting Freak

Poruka : 6747
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Milos on 25.01.16 22:15

Da li ima neko kome se sviđa serija koji su danas pogledali?
Ne komentariše niko seriju, samo špicu. Hahahaha smile2
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Markovic on 26.01.16 2:19

Gledao sam malo, dok su bile reklame na Prvoj (gledam "domaćice"), nije mi se sviđala i ne planiram da gledam dalje, a mojoj mami se dopala za sada i ispričala mi je (imamo tri televizora kući, pa od sada ja gledam domaćice u svojoj sobi, a mama Bahar u dnevnoj sobi i tako). Osim toga, voleo bih da znam koja serija je imala veću gledanost. Ja mislim Bahar, jer su je reklamirali i promovisali do besvesti i stariji ljudi ne vole "domaćice" i turski humor. Kod mene se najviše gleda CR od turskih.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by MStefan on 26.01.16 18:25

Lele, lele, kakav je ovo cirkus naklon
Dok su ga ovi zakopali, toliko nebulozno sve što se dešavalo oko toga facepalm a sestra je osetila sažaljenje u početku, prebacila onoj kučki kako uzima sve pare od Bahar, a sad hoće da joj uzme i bogatstvo wow nisam to očekivao, iako joj ova redovno ''uzima'' dečka rofl Mada, ova što igra sestru je prilično ružnjikava, pogotovo na početku ove epizode kad je bila u crvenom... haos... valjda bude bolja kad se malo sredi u novoj kući glare
Ja nisam shvatio - glavni muški lik je ovaj pomoćnik što povezuje da je Bahar ustvari ćerka?! huh
Ali one scene kada dečko od Bahar traži da dođe hitno... izgovori su mu bili katastrofa, još pljušti kiša a njih dvoje sede na mokroj klupi wall

Mada, sve u svemu, jaaaako gledljivo i jako interesantno jupi
Gledam dok ne dosadi, a sudeći po onome što znam koliko me ''drže'' turske serije, vrlo brzo ću odustati tv

I ako neko zna da mi kaže u kojoj epizodi će saznati istinu, kontam da neće celu seriju biti u zabludi, a ne bi glupo da se vuče preko dvadeset epizoda... zvizd

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by Milos on 26.01.16 18:41

Ima glupih delova ali je jako gledljivo. smile2
Na momente imam utisak da ne gledam tursku seriju..
Nego nešto između.. Kao da gledam neku špansku seriju na momente.. smile2
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 26.01.16 19:38

MStefan wrote:Mada, ova što igra sestru je prilično ružnjikava, pogotovo na početku ove epizode kad je bila u crvenom... haos... valjda bude bolja kad se malo sredi u novoj kući glare

Mada, sve u svemu, jaaaako gledljivo i jako interesantno jupi
Gledam dok ne dosadi, a sudeći po onome što znam koliko me ''drže'' turske serije, vrlo brzo ću odustati tv

I ako neko zna da mi kaže u kojoj epizodi će saznati istinu, kontam da neće celu seriju biti u zabludi, a ne bi glupo da se vuče preko dvadeset epizoda... zvizd
rofl ta efsun ne moze nista je srediti. Jako je ruzna pa ni prestoj u velikoj kuci nece joj pomoci.

veruj da nece ti zdosaditi. Stalno se nesto desava ala meksicki cirkus.

A zasto hoces da znas u koju epizodi ce se saznati istina? To je spoiler, bitan spojler. Strpi se winky mada znaj da nece biti skoro. I molim ako neko zna i planira da napise u koju epku se saznaje istina, nek to napise u spojleru za da ne bi saznali svi. Hvala. smile
SomebodyUnique
Member
Member

Poruka : 485

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 80 1, 2, 3 ... 40 ... 80  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics