EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O hayat benim

Page 3 of 92 Previous  1, 2, 3, 4 ... 47 ... 92  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: O hayat benim

Post by MStefan on 28.01.16 18:12

Baš gledam ovu epizodu, vidim već kreće cirkus aplauz

Samo neka oni ubrzavaju polako i da se ne pokvare, za sada su prilično dobri, veliko iznenađenje wow malo je nerealno ovo da se majka toliko potresa ako već zna ko je čija ćerka, a da ovi ne sumnjaju u to i onda kad je došla DNK analiza kao sva srećna, to je baš bilo glupo glare ima tako sitnih nebuloza, jedva čekam da ova E(v)fsun krene da uskraćuje mami bogatstvo na koje se ova nameračila mrgreen

Koliko Pink uopšte emituje Bahar?! Ne emituju ni celu internacionalnu verziju, ni celu tursku epizodu, nešto seckaju opet, glupiraju se... facepalm

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2065

Back to top Go down

Post by Milos on 28.01.16 18:19

Ide dnevno oko 60 minuta serije bez reklama i gledali ste/gledaćete...
A meni danas serija ništa posebno.. smile2 Ali i dalje je veoma gledljiva.. smile2
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 779

Back to top Go down

Post by Stef on 28.01.16 18:48

I ja sam gledao, današnja epizoda neuporedivo bolja od jučerašnje.

Meni to sa Nuran nije bilo nebulozno. Potresa se jer je znala da Ilijas govori istinu i da to može da im sjebe plan. Bila je baš happy kad je videla analizu jer nije verovala da će Efsun da pomrsi konce onoj kravi. Čak je i usta pokrila maramom da je ne provale. rofl

Pink je kupio originalnu verziju koju Fox prodaje. Inter. verzije valjda nema. Čini mi se da je jedno vreme ITV prodavao, ali je više ne vidim u njihovom katalogu među ostalim serijama. Na Pinku serija sva 4 dana ide oko sat vremena bez reklama.

Bzvz je što su pustili 3. bolum skroz od početka, pa je tako ona scena kad krava i Ilijas dolaze u kuću išla 2x. facepalm Obično to preskaču, ne znam šta izigravaju sad.

Btw, od ovog boluma su ono dvoje što su radili prva 2 sa Gül Abus Semerci napustili pisanje scenarija, pa je umesto njih stigla Yelda Eroğlu. Njih dve su radile I sezonu Kara Ekmek. mrgreen

Posting Freak

Poruka : 7147
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Bayron on 28.01.16 22:21

kako mene efsun i njena majka podsećaju na one dve iz danijele, pa na prisilu i silvanu iz belle calamidades. rofl rofl obožavam ih. i glavni je zanimljiv lik, šteta što je bahar onakav retard.

ovde ne liče na sebe, slika iz treće sezone. shocked

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6952
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 28.01.16 22:39

Da znaš da stvarno podsećaju. rofl Ali više mi vuku na Marilyn i Enriquetu nego na Silvanu i Priscilu.

Ja nisam skapirao nešto u vezi glavnog.... On se sveti Baharinom ocu? huh Pošto je tetki rekao nešto na foru "Drago mi je da Bahar nije ćerka mog neprijatelja." cesces

A što se slike tiče, i meni su bili skroz čudni kad sam video prvi put. Tako znaju da preteraju sa Photoshopom da na slici liče na vanzemaljce. rofl

I da, ja sam stekao utisak kao da je Efsun ovde glavna, a ne ova zamlata Bahar. Ja ne znam da l' se pojavila u 20 minuta ovoga što sam ja gledao juče i danas. rofl

Posting Freak

Poruka : 7147
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Milos on 28.01.16 22:42

Jao meni, neće se valjda Evsun i Bahar boriti oko glavnog? smile2
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Milorad93 on 28.01.16 22:56

Oko glavnog ima da bude mnogo toga, a sve ce majka da pomaze Efsun, svakakvih spletki oko toga.Da, Ates hoce da se osveti Emiru jer su njegovi roditelji naredili da se ubije valjda Atesovi roditelji smile

Milorad93
Member
Member

Poruka : 377
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Milos on 29.01.16 17:37

Danas mi je najbolja epizoda do sad.. smile2
Kad je mama zvala Evsun a ova je izbacuje i kaže: " Ona tamo jede kavijar a mi pečene paprike" rofl
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Milos on 02.02.16 0:20

Živo me zanima hoće li ova mama od Evsun preći u vilu i isterati svoje.. Ona prosto ne odustaje.. mrgreen
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Milorad93 on 02.02.16 9:26

Spoiler:
Evo ja cu ti reci, u vili nikad nece biti smile2
Zivece onde pored vile, a u vili nikad xD

Milorad93
Member