EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O hayat benim

Page 4 of 76 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 40 ... 76  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: O hayat benim

Post by Stef on 04.02.16 17:58

Milorad93 wrote:A koja je trenutna epizoda Bahar?

Malopre počeo 6. bolum.

Nemojte da pitate koja je epizoda u temi SRB: Novosti, nego u temi određene serije za koju vas interesuje dokle je stigla. smile

I molim da se ne iznose pogrešne informacije. Bahar ne ide po ceo bolum, ide 60 minuta bez reklama.

Posting Freak

Poruka : 6578
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Milos on 04.02.16 18:17

Da čovek ne poveruje..tek 6 bolum a haos kao da je 40 rofl
Sviđa mi se u kom smeru i kojim tempom ide serija.. smile2
Ona komšinica Sadike mi je hit, šteta što se alabo pojavljuje. smile2
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 777

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 04.02.16 18:26

Sadike ce se kasnije mnooogo vise pojavljivati. Sada epizode sto se emitovali kod nas prosle nedelje su bile pomalo mlitave ali cirkus je opet krenuo sa
Spoiler:
atesovom nesrecu
. Opet sada je cirkus. Cini mi se da je ovo jedna od retkih turskih serija gde je cirkus konstantan.
SomebodyUnique
Member
Member

Poruka : 446

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 04.02.16 19:39

Slazem se da je bolja od Karagula, uopste je sreca sto ova serija postoji, premijera serije je imala 2.47 u AMR-u(i to jos u februaru pretprosle godine), a finale 4.04(jeste skok, ali ne nesto sto bi se nastavilo za 2.sezonu). Isplatilo se FOX-u, a i nama sto je gledamo.
Fina za sada, nije preveliki cirkus, a zanimljiva, okej likovi(osim Baharinog ''oca'', veliki slabic)

jovanmilic97
Senior member
Senior member

Poruka : 954

Back to top Go down

Post by Stef on 04.02.16 20:06

Imala je loš početak, ali tih 4% u junu mesecu je sasvim OK. Problem je kad neka serija ima toliko u sred sezone.

S obzirom na to da se serija tokom I sezone vrtela oko 5-6%, a da Pastel nije neka visokobudžetna produkcija, to se isplati.

Dali su im šansu za II sezonu da vide kako će dalje, s obzirom na to da je I sezona išla tokom proleća (lepo vreme, ljudi provode više vremena van kuće i tako to). Videli su da je u II sezoni nastavila rast i zadržali je u programu.

I sad imaju dobru gledanost, nadam se da će im ova sezona biti poslednja.
Spoiler:
Jednostavno smatram da nemaju materijala za narednu sezonu. nezna Istina se otkrila, jedino još ovaj cirkus sa detetom mogu da razvlače do kraja sezone i to je to. IV sezona ne bi imala niti smisla, niti veze sa početnom radnjom.

Istina, serija nije preveliki cirkus, ali za sad ima neki svoj fini tempo. A ne ko CR, nabiju cirkus u 5 boluma, a onda narednih 20 se ne dešava ništa. bonk

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Milorad93 on 04.02.16 20:10

Spoiler:
A ne kapiram sta se desava trenutno sa tim detetom?Moze li ko da objasni?

Milorad93
Member
Member

Poruka : 371
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.02.16 20:12

meni se baš sviđa, zabavna serija i topla atmosfera. ali gledam sa zakašnjenjem, nisam još uvek pogledao jučerašnju i današnju.

bahar i efsun iz prve dve-tri epizode i ove sad, kao druge osobe. bahar je mnogo lepša i polako postaje i zanimljiviji lik. efsun su poružneli, kao klovn je od kako se obogatila. rofl rofl

koja je fora s nuraninim rukama, zašto su onako obojene? u početku sam mislio da su prljave od nekog rada, ali i ovamo kod bogataša isto tera. to je zbog nekog turskog običaja?

spojlere (dešavanja pre emitovanja na pinku) ako pišete koristite spoiler tag. ne kvarite mi gledanje.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 04.02.16 20:19

Koliko sam ja shvatio.....

SPOILER:
..... Atešovo dete je umrlo. Valjda je bilo u nekim kolima koja su se slupala negde. Al' ne znam ko je majka tom detetu. Bahar je plakala za detetom, al' se nije ubijala ko neka tamo koju prvi put vidim. nezna

Ja uvek koristim spoiler tag kad treba da se iznose zapleti unapred. plez Kad pišem okvirno ko malopre (tipa: cirkus sa detetom, otkrivena istina), tad valjda ne treba. Nisam detaljisao koja istina je u pitanju i koje/čije dete. plez

I ja se pitam za Nuranine ruke. To sam provalio onda kad je tražila hleb od one sluškinje. Rekoh, možda pravila nešto, pa zaprljala ruke. rofl

Meni je Bahar tupava sad još više nego ranije. Ajde što je Ateš nasamario sa tim navodnim iznenađenjem, ali ono sa porukom ne mogu da shvatim. Da bar pomisli, nego ni to. bonk

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Milos on 04.02.16 21:26

Danas kad se hvatala za glavu nije imala tu boju rofl
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Milos on 08.02.16 19:38

Wow, pa sjajna današnja epizoda. wub
Ovo mi je definitivno najveće iznenađenje ove serijske sezone.. smile2 Ako to tako mogu nazvati. smile2
Toliko toga se izdešavalo.. thumbup
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 76 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 40 ... 76  Next

View previous topic View next topic Back to top