EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O hayat benim

Page 59 of 72 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 65 ... 72  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: O hayat benim

Post by jovanmilic97 on 19.04.17 18:59

Fav10 sajt(onaj sajt koji je preneo za promenu scenarista) i TVProgramlar FB stranica

http://fav10.net/o-hayat-benim-ekranlara-veda-ediyor/

jovanmilic97
Senior member
Senior member

Poruka : 882

Back to top Go down

Post by Stef on 19.04.17 19:10

Onda bi trebalo da je tačno.
Gledao sam kod Ranini, a ona nije čak ni za promenu scenarista prenela. stars

Posting Freak

Poruka : 6056
Godina : 19

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 19.04.17 19:20

Potvrdio neki Huseyin Samson koji radi u Pastelu.

Hakan Eren u Endemolu isto potvrdio za DY

https://twitter.com/huseyinsamson/status/854736656200499203
https://twitter.com/eminekrdmn/status/854746115496968193

Pa OHB, bilo je lepo. Nadam se da ce sledece sezone doci nesto sto valja, ovo novi mi sve ili zatucani tresevi ili dosadno. Osim Anne(mada nisam sve video)

jovanmilic97
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 19.04.17 19:36

Samson je glavni koordinator serije, njegov sin je bio mali Doruk. smile2
A i on je prodefilovao kroz seriju, eno pre neki dan ga na Pinku nalemaše Džemal i pajtaši. roofl

E, moja OHB, benim efsanem dizi... cry cry cry jbg, svemu jednom dođe kraj.
Jeste da jedva čekam kraj jer me baš zanima kako će završiti, ali sa druge strane neću kraj.

Nedostajaće mi ovo željno iščekivanje svake nove epizode, spoilera, slike ili fragmanija, teorije o tome šta će dalje biti, nervoze što nema fragmanija, jebem vam mater kad prekinu za reklame, faliće mi te slatke muke. Ali ajde, ostaje Pink. aw roofl

Pastel treba da nastavi u ovom smeru. Opet neki cirkus sa ogromnom kućom i u njoj milion ljudi, porodični biznis, jaka centralna priča, jer su sa OHB razbili. Bolji cirkus nisam gledao.

Glumcima, scenaristima i čitavom timu koji je radio na seriji želim mnogo uspeha u daljem radu. Jer je svako od njih doprineo da OHB bude to što jeste.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by latinofan17 on 19.04.17 20:44

OHB se zavrsava sa 131 epizodom.

latinofan17
Member
Member

Poruka : 298

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 19.04.17 21:05

latinofan17, pa Stef i ja potrosismo vise od pola strane postova o OHB Final vesti.

Stef Aaa nisam znao, kul stvar za Doruka.  mrgreen

Meni je mnogo zao za OHB, ali 4 sezone je fenomenalan zivot za tursku seriju. Eto, nadam se da je dobar kraj i da ce Ceren Moray i banda da nadju novu seriju u 2017-2018 sezoni.

Mozda ova Seni Kimler Aldi bude okej, cekam da vidim da li ce da flopne.

jovanmilic97
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 19.04.17 21:36

Naravno, dosta je potrajala.
Ali ono, zavoleo sam seriju pa mi s jedne strane dođe krivo što se završava.

Meni sve ove Pastelove bezveze, i nove, i ova Kalbimdeki Fikriye.
Ja se nadam da za novu sezonu pripremaju opet jedan ovakav cirkus.

Samo Ceren da ubode neku dobru seriju. Do OHB bila sve u nekim levim serijama.
Daj Bože da skokne do AY-a, i tako je glumila u onom filmu sa Farah i Enginom.

I naravno, pratim gde će ostali da se uglave, Oya, Ahu, Ozan, Sinan, Ezgi, Cem Ozer. Keremcem valjda reče da treba neki film da snima, pa turneja, tako da ne verujem da će neku seriju.

Njemu, Sinanu i Cemu Kilicu da daju obavezno neke komične uloge jer su žešći zafrkanti, to bi im mnogo bolje stojalo od ovih blenti iz OHB. smile2

I ako Can reis opet radi nešto od jeseni, gledam obavezno! njam

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lazar on 21.04.17 2:17

Pogledao sam danas 104. i 105. epizodu, ali nisam imao vremena da komentarišem, pa evo sad ću.

Malo su bezveze ovo sa Zejnep i Ardom smislili. Konkretno mislim na to što niko ne voli Džemre i svi su protiv nje, a onda odjednom svi njoj veruju da je Arda prevario Efsun sa Zejnep. Ali ajde to im je oprošteno jer su brzo otkrili da Džemre opet laže.

Konačno su Kenana uhapsili. Koliko mi je on odvratan, toliko mi je u pojedinim scenama smešan i i simpatičan. Npr. kada su ga odveli na saslušanje i kad mu je Omer rekao da će mu rado donositi donji veš dok je u zatvoru, a Kenan, mrtav ozbiljan i svi takođe ozbiljni, muzika napeta i dramatična, kaže da mu donosi pamučni donji veš jer takav nosi.  rofl rofl

Scena kad su se Hulija i Efsun svađale oko Zejnep i Arde i čupale se za kosu, pa kad je naišla Nuran i one počele da pričaju jedna drugoj o farbanju kose, umro sam od smeha.  rofl rofl naklon

Opet kažem da mi Zejnep užasno ide na živce, ali sad mi je bilo malo žao kad su je toliko puta napali za nešto što nije uradila. Prvo ono sa Ardom, kasnije sa Džemalom. Realno, ništa nije loše uradila ni sa jednim ni sa drugim. Ono što je bilo sa Džemalom je sigurno bila gluma da bi je on zaštitio i vratio joj ulogu u seriji.

I samo još nešto, Džemre mi je smešna zbog toga što se svađa sa detetom od 6 godina. Ne sme da se suprotstavi direktno Sultan i Efsun, pa im se sveti preko Nuran. Ali je Sultan uradila pravu stvar kad je došla sa nožem u ruci. Šteta što je nije odmah ubilo, ali kontam da kasnije serija bez Džemre ne bi bila zanimljiva. xd

Senior member

Poruka : 781

Back to top Go down

Post by Stef on 21.04.17 2:36

Pa niko joj ne bi ni poverovao da nisu Arda i Zeynep ćutali ko blente. Na kraju krajeva, Cemre je rekla istinu, Arda i Zeynep su to veče proveli u Kapadokiji zajedno. Nije bilo kresa, ali su bili zajedno.

Ja Kenana obožavam, nije normalan. roofl Ne zna se ko je više opičen, on ili Omer. rofl
Čupanje Hulije i Sultan jupi a kad mala otišla, a one nastavile da se čupaju naklon rofl
Nije se Efsun čupala sa njom. smile2

Našta misliš za to sa Zeynep i Cemalom? Čini mi se da sam nešto tu propustio.

Okršaji Nuran i Cemre rofl rofl rofl mala je uvek sredi. naklon Još kad Sultan uleti lol2

Scena kad Sultan upadne kod Cemre sa nožem naklon naklon naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lazar on 22.04.17 0:10

@Stef wrote:Nije se Efsun čupala sa njom.
Moja greška, počeo sam da mešam imena jer gledam još dve turske serije pored ove. smile2

@Stef wrote:Našta misliš za to sa Zeynep i Cemalom? Čini mi se da sam nešto tu propustio.
Pa kad je Zejnep pozvala Džemala da je brani od onog reditelja ili šta je već, pa su ga provozali malo helikopterom i Džemal mu je pretio. Tada su svi mislili da Zejnep zavodi Džemala, ali nije bilo tako.

Btw, upravo sam pogledao 106. epizodu i da ne dužim mnogo sa komentarisanjem scena (jer su mi u ovoj epizodi skoro sve omiljene), samo ću objaviti one koje sam našao na yt-u.

Ova scena je najbolja od početka 4. sezone do sad. Umro sam od smeha.  rofl naklon naklon Efsun traži mačetu od Tee, vrh!  naklon rofl rofl

Ova scena mi je bila baš tužna, mada znam da će brzo vratiti Nuran kući. smile

naklon naklon naklon

I samo bih želeo da kažem da mi je ova epizoda bila najzanimljiva od početka 4. sezone do sad. Za 2 sata se desilo sve i svašta.  naklon

Senior member

Poruka : 781

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 59 of 72 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 65 ... 72  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics