EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O hayat benim

Page 71 of 91 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 81 ... 91  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: O hayat benim

Post by Stef on 08.06.17 1:32

Ne, ne. Efsun je izgubila dete Baharinom krivicom kad je ova slučajno gurnula na auto dok su se raspravljale.

Onda joj je Sultan napunila glavu da ukradu Baharino dete kad se ova porodi i ova je pristala pošto je već skrenula zbog gubitka deteta. Ali se videlo da joj nije bilo svejedno.

Sultan je dala pare onoj Zuhal da na porođaju uzme dete, njima preda, a Bahar kaže da je dete umrlo.

Hulija se već osvetila Sultan. Ova je pristala da se Džemal i Zeynep venčaju kad se razvede od Muge. I onda je Muge skrenula, završila u ludnici, a Hulija zvala Ateša i Bahar i rekla im za dete.

A inače na Pinku ide 20-25 minuta. Što će reći da se neće skoro završiti ovim tempom.
Pitanje je da l' će i do septembra završiti.

Umesto ovoga ide ili Gullerin savasi ili Kara ekmek. A možda će jedna u 16, jedna u 17. nezna

Inače, malopre završio drugu sezonu reprizno. I utisak je otprilike isti kao pri prvom gledanju, s tim što su mi ove Yekta Torun epizode pri kraju sad bolje nego prošli put.

Mislim, ima sitnih gluposti, ali nije toliko naštetilo razvoju likova.
Početak druge sezone je bio dosta gori.

Ali zato tu od 30. do 50. boluma naklon naklon naklon
Pogotovo od momenta kad Efsun i ekipa izađu iz zatvora.

Inače, Ceren je skoro posetila Beograd. smile2

Posting Freak

Poruka : 7128
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Maja on 08.06.17 21:11

Bio je taj delić što sam gledala kada su Bahar rekli da je Nuran mrtva, a žena uzela dete i posle uze dete Efsun kao da je njeno.

Hoću da pređem da gledam Bahar tokom leta kako treba, pored Gecenin Kralicesi, da ne zaboravim tu skupu seriju. Sorry za mali off van teme Gledam/gledaću. Opet, pored Elif ranije, vuče me da gledam te jeftinije turske serije od aktuelnih (Bahar, ne Kalbimdeki Deniz, pogledala 1. epizodu).

Već si mi objasnio koji je scenarista do 30. epizode i šta da očekujem dalje. Jedva čekam da bude deo sa fakultetom, Parizom i Kiprom, ima, ima tek do trećine.

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 583

Back to top Go down

Post by Stef on 15.06.17 21:56

Na kraju je ovaj Yekta Torun odradio jako dobar posao. Mislim da je čovek dao svoj maksimum jer je sa ovom trećom sezonom, zapletima i raspletima razvalio. naklon

I kraj druge sezone je dobro odradio, samo mu nije trebala ona debilana sa Efsuninim oživljavanjem i smaranjem sa njenom bolešću. Al' ajde, da ne cepidlačim. smile2

Ovo sa odlaskom u Pariz iako Efsun nije smela da napusti zemlju jer je pod istragom je očigledno namerno napravljeno.

Na početku epizode stoji posveta žrtvama onog prvog bombaškog napada u Parizu, kontam da su želeli da u čast poginulim žrtvama snime tamo nešto.

Ali su zato sigurno pukli silne pare pa su Beograd predstavili kao Švajcarsku kasnije. rofl

Nije mi samo jasno šta se u međuvremenu desilo sa jednom Fulijinom bebom, ali kontam da je dete umrlo pošto je još onda kad je Mehmet Emir slučajno udario kolima postojala opasnost da jedno dete umre.

Čini mi se da je Can napravio grešku sa Dževrijinim mužem jer je Yekta stavio da je čovek poginuo jer su ga valjda lopovi ubili, ne znam, već sam zaboravio, a posle je bila 1 scena kako Dževrije kaže Hanife da će da je pošalje kod oca na selo. nezna

Mada dobro, ja njih (i celu tu novu mahalu) pri prvom gledanju nisam ni 2% zarezivao, tek tamo posle 80 i nekog boluma su mi postali zabavni. Sad su mi od starta super. smile2

Od ove scene me steglo srce, na Ayhanovom grobu:

Ah, be, Efsun, ah... tuzni Na kraju je bila u pravu. cry cry cry

Ali Arda i ona u Parizu, ceo taj početak njihove priče, obostrana mržnja aw aw aw
Najbolji par I. K. A. D. A.!

Aktuelne epizode na Pinku su super, ceo 112. bolum naklon naklon naklon
Svi sukobi, kako je sve povezano, osmišljeno, Can je Bog! aplauz

A tek sukob u 113. sa Efsun i Bahar... Šta su rekle sve jedna drugoj i obe bile u pravu.
Mada je Efsun ipak bila za mrvicu nadmoćnija. smile2

I da, dobra mi je Bahar i u III sezoni. Ustvari je bila ona i u drugoj OK, mada tek tamo posle.
Samo je sa Atešom ubila Boga oca koliko su bili dosadni. zzzzz

Ezgi razvaljuje, sve one scene kad se sa Efsun sukobljavala naklon ne znam koja od njih dve mi je bila bolja! aplauz Replike kod obe, njihovi unutrašnji nemiri, razmišljanja, momenti kad shvataju da su u nečemu pogrešile... Zaista sjajni likovi.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 15.06.17 23:01

Pojasni mi ovo oko Beograda smile2
Nisu valjda snimali kod nas nesto rofl

Me declaro culpable 27/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3562

Back to top Go down

Post by Stef on 15.06.17 23:03

75. bolum, Ateš, Arzu i mali su kao otišli za Švajcarsku, posle je i Bahar za njima.

I samo posle vidiš Ateša i Bahar kako se jure po Knezu. rofl

A posle je bila 1 scena kako Ateš sedi čini mi se na Terazijama i nešto razmišlja. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 15.06.17 23:06

posto znam da znas svaki minut svake scene iz ove serije reci mi od kojeg minuta je to da vidim smile2

Me declaro culpable 27/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 15.06.17 23:14

Baš u minut ne znam smile2 ali ću da pronađem.

Evo, 1:23:00 i tu oko 1:42:00, a ovo što je posle Ateš seo na klupe nisu Terazije, to je oko 1:55:00.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 15.06.17 23:20

I oni su u BG dolazili samo zbog ovih scena rofl
Kao u Svajcarskoj su a u pozadini se vijori srpska zastava smile2
Bas cudno sto niko od nasih medija nije pisao o tome da su zbog potrebe snimanja dolazili kod nas.

Me declaro culpable 27/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 15.06.17 23:27

Ma da je samo to, nego i kod ovih lokala sve na srpskom. rofl

Ne znam što to niko nije spomenuo kad je snimano tu negde kad je serija počela kod nas. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 15.06.17 23:33

Ocigledno da nisu ni znali inace bi ovi sa Pinka na sva zvona o tome pricali, a sto posto bi ih i Premijera posetila na setu.

Me declaro culpable 27/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 71 of 91 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 81 ... 91  Next