EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O hayat benim

Page 72 of 92 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 82 ... 92  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: O hayat benim

Post by Latinac on 16.06.17 1:00

@Stef wrote:Ma da je samo to, nego i kod ovih lokala sve na srpskom. rofl

Taj deo epizode sam video na Pinku i primetio sam nazive lokala. Nisam ni pomislio da je u pitanju Beograd.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2446

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 16.06.17 1:16

Moj Boze, nisam ovo primetio. Umirem, free reklama za Maxi i Lilly na pocetku rofl

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1050

Back to top Go down

Post by Markovic on 16.06.17 5:29

Eh, čoveče, stvarno? smile2 Ja sam gledao tu epizodu, a nisam skontao da su bili zapravo u Beogradu i snimali. Nisam obraćao pažnju rofl
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Milorad93 on 17.06.17 19:17

Koja je trenutno epizoda kod nas, ako neko zna?

Milorad93
Member
Member

Poruka : 377
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Stef on 17.06.17 19:19

113. bolum, ne znam tačno koji minut. Ali pre polovine su sigurno.

Posting Freak

Poruka : 7146
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Milorad93 on 17.06.17 19:20

Hvala ti na odgovoru smile

Milorad93
Member
Member

Poruka : 377
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 21.06.17 0:53

Možete li me podsjetiti što je bilo s Muginim dečkom iz 2. sezone koji je pokrao Atahanove? Je li se to ikad doznalo?

Također, što je bilo s Baharinim dečkom koji je radio kao asistent na njenom fakultetu? Je li otišao u Ankaru?
Nikola94
Junior member
Junior member

Poruka : 118

Back to top Go down

Post by Stef on 21.06.17 1:05

Ništa, samo su izbacili njegov lik. I tako je bio nebitan, da je bitan, ostavili bi ga.
I mislim da se nikad nije saznalo da je on pokrao vilu. smile2 A i ono, jaka stvar.

Onur je bio tu neko vreme, pa je s promenom scenarista izbačen iz serije.
Verovatno Yekta Torun nije video razloga da ga i dalje drži pa ga je eliminisao.

U Ankaru je trebalo da ide sa Bahar pa su ih Ateš i Nuran sprečili, posle toga je on počeo da radi u holdingu, Efsun je otvorio onaj lokal u hanu i uzimao pare za nju. smile2

Na kraju krajeva, ti levi likovi su se pojavljivali jednom u 15 epizoda. roofl

Nisu bili od nekog vitalnog značaja za seriju, bolje i tako nego da ih scenaristi guraju u svaku scenu, a da ni sami ne znaju zašto. nezna

A i svakako nije potrebno crtati šta se dalje desilo sa likovima tog tipa, bilo otišli, bilo ostali.
Pojave se u nekoj sceni gde scenaristi procene da je bitno i to je sve.

I to je ono što seriju čini drugačijom od ostalih, ne stavlja se gledaocima sve na tacnu.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 21.06.17 16:05

Sigurno je zbog promjene scenarista jer njih dvojicu nikad više nismo vidjeli nakon cijele drame s otkrićem Jusufovog tijela ( otprilike u toj etapi i dolazi novi scenarist, ako se ne varam).

Što se tiče starije Nuran, je li njezina smrt bila planirana ili Yesim nije htjela više glumiti? Baš me zanima što bi bilo s njom u seriji da je ostala živa.
Nikola94
Junior member
Junior member

Poruka : 118

Back to top Go down

Post by Stef on 21.06.17 16:18

Novi scenarista je došao nakon Nuranine smrti. Pa se stari vratio kad se Efsun pred svima pojavila na onoj svečanosti prilikom primopredaje dužnosti Ardi na mesto predsednika upravnog odbora kao njegova žena. smile2

Ali je očigledno supervizor imao ključnu ulogu u kreiranju serije jer nijednog trenutka serija nije skrenula sa svog toka iako su promenili milion scenarista. Bilo je gluposti, svakako, ali je priča išla u jednom smeru od početka do kraja.

A Berk je tamo negde sklonjen na početku III sezone, a Onur nakon Nuranine smrti.

Što se Nuran tiče, ako sam dobro skontao, posvađala se sa Zeynep Eronat (Mudžela) i Ahu.
Pa su nešto demantovali, Boga pitaj.

Mislim da u svakom slučaju njena smrt nije bila planirana, ali je svakako pun pogodak.
Da je ostala, verovatno bi čamila u zatvoru zbog Jusufovog ubistva i to je sve.

Ovako je ispalo mnogo zabavnije, Sultan su dobro uvukli u celu priču, osmislili joj super paralelnu priču i sjajno ispovezivali sa centralnom. aplauz

Da nije nje bilo, ne bi bilo ni svega ovoga sa Zeynep, Ardom i svim pratećim haosom. smile2

Koliko god ja Nuran voleo i bila mi zabavna, polako je počela da gubi svrhu. Ispunila je svoju svrhu, zaplitali su sve to oko ubistva šta su mogli i posle toga nije imala šta da traži u seriji.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 72 of 92 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73 ... 82 ... 92  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics