EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O hayat benim

Page 73 of 73 Previous  1 ... 38 ... 71, 72, 73

View previous topic View next topic Go down

Re: O hayat benim

Post by Maja on 23.06.17 23:50

Ganimetina proslava, udala se za onog dedu. To je ta seda baba. Mešala sam je sa Sultan.

Efsun, Arda i beba. Ta beba je nečije dete. Efsun je izgubila bebu, a mala Nuran je Baharina. Da li Arda ima drugu devojku ili je imao? Nisam pratila redovno. Ima par Efsun i Arda. Efsun onda ima to drugo dete.

Last edited by Maja on 24.06.17 0:12; edited 1 time in total

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 520

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 24.06.17 0:00

@Maja wrote:Efsun, Arda i beba. Ta beba je nečije dete. Efsun je izgubila bebu, a mala Nuran je Baharina. Da li Arda ima drugu devojku ili je imao?
Isuse hriste i svi sveci aman za aman sta ja ovo wow

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3334

Back to top Go down

Post by Maja on 24.06.17 13:04

Tako je to na internetu, do sada je bilo za gluposti, da nije pri zdravom razumu i nijedan komentar od početka. Pominješ tim rečima svece i u vezi Boga, ima ustaljena reč aman zaman, da bi se čudio i isčuđavao u vezi mog promašenog komentara u temi.

sad  cry

Da "citiram" nastavak

@Maja wrote:Nisam pratila redovno. Ima par Efsun i Arda. Efsun onda ima to drugo dete.

Neee! Opekla sam se, počela sam ponovo da se petljam i dopisujem u vezi turskih serija koje ne pratim redovno i gde nije mesto. To važi i za Beskrajnu ljubav. Bilo je gledanje do 9. epizode reda radi, bez da gledam kako treba ("Bahar", ne "Taj život je moj"), kakvi uspešno gledanje, ne ide, najbolje je da batalim, što bi se reklo mani se definitivno.

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Maja on 27.06.17 1:41

Došli su do kraja 113. boluma. Muge je bolesna, šta je uradila Sultan?
Sultan završi u zatvoru, ukrala Baharino dete. Inače, ona je Zejnepina mama. Zatim, u vezi Efsun i Arde i ona traži Nuran. Koliko sam shvatila, Kenan je Mugein otac. Ako nešto nije tačno, nadam se da jeste i prošli put sam loše pitala.

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 73 of 73 Previous  1 ... 38 ... 71, 72, 73

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics