EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O hayat benim

Page 83 of 85 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84, 85  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: O hayat benim

Post by Barbie on 14.11.17 21:25

Zivela nam Bahar jos 100 godina

cry cry cry
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1241

Back to top Go down

Post by Stef on 14.11.17 21:37

Da mi je neko rekao pre 2 godine da će OHB da mi bude omiljena serija, rekao bih mu da je retardiran. rofl

Al uglavnom sve te serije koje prvo napljujem mi budu među najboljim (to ne važi za ono zlo od Kara sevde), tako je bilo sa Nasleđem, sa OHB, a evo i ona ruska Kuhinja mi je sad super iako sam je strašno ispljuvao. rofl

Can je razbio sa emotivnim scenama. U četvrtoj sezoni je bilo toliko moćnih scena da se evo sad naježim kad mi padnu na pamet, jedno 15 puta sam bio na ivici suza. Jeste stigli do kraja 121. boluma? Da vam ne pišem spoilere, tu je bila jedna baš jaka scena. cry

Meni je fascinantno šta je Can uradio sa Baharinim tumorom. Neko bi rekao da je klasično produžavanje serije jer nema šta da se ispuca, al je caka u tome što je više puta tokom serije nagoveštavao da bi do toga i moglo da dođe. naklon Prvo kad je saznala za Jusufa pa posle par puta tokom četvrte sezone.

A i fora mi je što je Mehmet Emir isto imao tumor na mozgu kao i ona.

Serija je baš zato i moćna, nije pisana od danas do sutra nego se vidi da je serija celovita, unapred osmišljena, ima neki svoj pravac kojim je išla.

Cemalovo ubistvo isto jedan od najjačih preokreta. Ne toliko zbog njegove smrti koliko zbog činjenice da ga je Muge ubila i da (osim Nuran) u seriji ne postoji ni jedan jedini lik koji nije uprljao ruke. naklon

@Barbie wrote:Zivela nam Bahar jos 100 godina

cry cry cry  

Al ti si meni genije, uvek me nasmeješ čak iako su tugaljivi postovi, ne znam što. roofl

Ja sam toliko mrzeo Bahar tokom prve 3 sezone rofl ali mi je zato od četvrte postala baš draga, pri reprizi mi je čak i u trećoj super.

Posting Freak

Poruka : 6967
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Barbie on 14.11.17 21:53

Sutra je drugi deo 121 epizoda, tako da videcemo sta nosi taj kraj.

Za Bahar pa i ja do negde delim isto mislenje, mada nisam mrzela nju nikad, al uvek ostale su mi bili interesantnije od nju. A za tumor mozga, prvi put cujem da moze bbiti nasledjen wow

Da je serija celovita, slagam se, al da je unapred omisljena, ne verujem. Verovatno su scenaristi znali sta se desavalo prije pa onda su u toku izmisljavali stvari da bi bile vezane za prosle nastane. Bar tako mi deluje.

I da, danas smo komentirali s baka po telefon da nijedan u seriju nije cist, svi su uradili neka glupost, al Sultan i Efsun vode u to rofl Tokom epizode, s bakom se cujemo po 100 puta za da se smejemo i komentiramo nastane. To se desavalo ranije s latinoamericke serije, evo sad opet s OHB.

tv wub

Barbie
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 14.11.17 22:01

Pa nisu rekli da je tumor nasledan, koliko mi se čini, ali mislim da postoje predispozicije da deca obole kao i roditelji. nezna Kao recimo kad neko ima problema sa srcem pa automatski njegova deca imaju predispozicije da obole od iste bolesti, valjda zbog DNK, šta li.

Mislim unapred osmišljena u fazonu da su neke stvari nagovestili u jednoj sezoni pa sačuvali kao as za narednu sezonu. Eto recimo kao sa Baharinom bolešću ili sa Ayhanovim ubistvom pa su sad u ovoj sezoni pokazali onu njegovu majku kad je zatvorila Sultan i Saliha u onu kolibu.

Čak mislim da je Can namerno ostavio nerazjašnjeno da l je Cemre preživela ili ne u slučaju da serija dobije još jednu sezonu pa da ima šta da petlja. nezna

Fazon prođe 5-10 godina, vrati se onaj njen sin iz Amerike i počne da istražuje šta se majci desilo i eventualna osveta Atešu. To bi bilo super, prvo Ateš svetio smrt majke, sad se iz istog razloga klinac sveti Atešu. smile2

Isto mislim da su još na početku osmislili kako će serija završiti zbog kraja, al da ne pišem dalje zbog spoilera.

Za Sultan i Efsun se slažem. zubo

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Barbie on 14.11.17 22:11

Ima li vakva serija od ovih novih? Znam da pratis novoste oko turske serije, pa zato i pitam.

Ona Fazilet da nije nesto u ovom fazonu?
Barbie
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 14.11.17 22:28

Pa ne znam, za Fazilet pričaju da je taman dobra zamena za OHB. smile2
Meni lično deluje kao OHB za siromašne, al svakako deluje kao gledljiv cirkus.

Fazilet je baš ono cirkus, velika familija i kuća u kojoj svi žive, glođu se i kolju međusobno, holdinzi itd. kao OHB.

Recimo meni je i ovogodišnja Seni kimler aldi isto od Pastela bila baš dobra, 10 boluma.

Priča isto cirkus, majka dala na usvajanje ćerku da bi spasila život ovoj drugoj koja je bila bolesna pa se ova vraća da se sveti majci jer je preživela težak život kod ovih što su je usvojili. I tu je holding u centru pažnje i bogata porodica, mada je serija meni lično slabija od OHB iako je bila prezabavna.

Od ovih što su sad počele na jesen, odlična mi je recimo Çukur. To ti je drugi fazon od OHB (baca na Kuma) al opet velika porodica u centru pažnje, stalno neki cirkusi, komedija, drama, nešto kao krimi OHB. smile2
I naravno, čekam decembar i novu seriju sa Ahu Sungur, stiže Çukurdere, odnosno OHB 2. wub
Priča praktički ista kao u OHB, samo što nema mrtvog dede u dvorištu i krađe života.
Ovde deda vraća unuku da živi sa njim (šalje novog Ateša po nju), ima veliki holding i vilu.

Ahu je kafanska pevaljka (Sultan Erdemli br. 2 lol1 ) i odgaja 2 ćerke, ova bezobrazna (nova Efsun) je unuka tom dedi, a ova kao dobra (nova Bahar) je zaista pevaljkina ćerka.

Dakle, kako stvari stoje zasad, pevaljka = Sultan + Nuran, matori deda = Jusuf + Kenan (?) + Mehmet Emir. cesces

I velike nade polažem u Insanlık suçu, isto Pastelova serija sa Ozanom Gulerom u glavnoj ulozi, radnja se ne zna, samo se zna da je Can isto scenarista (radiće i Çukurdere i ovu). Premijera valjda početkom sledeće godine.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by TVman on 15.11.17 18:01

@Stef wrote:Recimo meni je i ovogodišnja Seni kimler aldi isto od Pastela bila baš dobra, 10 boluma.

Meni ta bas obecava. Vidim da je takva, sa haos u jednoj istoj kuci, cirkusa puno, a radi i isti scenarist. Ja bi ovo na Kanalu 5 umesto OHB cool

Inace, za OHB stvarno su razvivali u poslednjih epizodama naklon I meni pao zao za Bahar cry
A, ova Reyhan da bog da crkne, samo frla kletve, uzasna mi je. Nije dosta to sto je Beyzi uradila, sada hoce i na Figen. Bas me zanima kako ce je Ates i ostali izbaciti od kuce, to cu rado gledati popcorn

Efsun, Hulija i Sultan takodje odlicni.

Seco se vratila, ali Efsun joj je pokazala super. Nisam znao da je ona bila ljubavnica Hulijinog bivseg muza shocked

TVman
Member
Member

Poruka : 255

Back to top Go down

Post by Stef on 15.11.17 18:17

Can je Seni kimler aldi radio drugu polovinu, od 6. boluma.
Za prvu polovinu se izmenjalo 116 scenarista iako je reč o 5 boluma. rofl
Al je priču osmislila Esin Gok i radila superviziju scenarija, isto kao i za OHB. smile2

Pa u prvoj i na početku druge sezone su davili sa vezom Asima i Sečo, nije to neka misterija. mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by TVman on 15.11.17 18:19

@Stef wrote:Pa u prvoj i na početku druge sezone su davili sa vezom Asima i Sečo, nije to neka misterija. mrgreen

Pa ja sam poceo da gledam negde na pocetku 3 sezone i mi se bas, bas svidjela smile2 I sada zalim sta nisam od pocetka gledao. Ali odgledacu nekad celu seriju kompletnu od pocetka do kraja, pretpostavjam na leto winky

TVman
Member
Member

Poruka : 255

Back to top Go down

Post by Stef on 16.11.17 20:41

Barbie, da l je moguće da je ono za brojeve telefona za Baharin tumor tačno? rofl rofl rofl

Znači ljudi traže broj telefona da se donira za Baharin tumor. roofl

Moja serija je zaista fenomen. naklon
Ovo se zadnji put dešavalo 90-ih kad su išle Kasandra i Esmeralda.

Btw, vidim da je na Pink BH već 130. bolum, ovih dana valjda finale.
A kod nas ovih 5 boluma ima da razvlače 100 godina. roll

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 83 of 85 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84, 85  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics