EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

SRB: Novosti

Page 4 of 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: SRB: Novosti

Post by Stefy on 18.02.16 23:14

Odlična vest! wow aplauz Taman:

18.10 h "Perro Amor" (KCN)
19.10 h "La Patrona" (Pink BH)

Ja sam voleo tu seriju, zabavna mi je bila baš, a i obožavam Maricu Rodrigez, a u toj seriji mi je imala odličan lik. wub Nažalost, nikad je celu nisam odgledao, pa je ovo sad odlična prilika za to.

Želim i reprizu "Pecados Ajenos" koja se spominjala ranijih godina, a nikako da je bude. cry

Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3644
Godina : 19

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stef on 18.02.16 23:21

Mislim da je Di&Ma izgubila prava na "Pecados ajenos". Sećam se da je trebalo da krene na BN-u još davno, ali su u međuvremenu odustali od prikazivanja.

"Perro Amor" je skroz simpatična serija, ali me u pojam ubija ova konstantna repriza ko da nema šta drugo da se emituje. bonk

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 5402

Back to top Go down

Post by dpdragan on 18.02.16 23:25

Česte i mnogobrojne reprize na neki način obezvređuju bilo koju seriju. Izgleda da će svi da se ugledaju na praksu RTS - učimo serije napamet.

dpdragan
New member
New member

Poruka : 12

Back to top Go down

Post by MStefan on 19.02.16 0:26

StefanJ wrote:
"Perro Amor" je skroz simpatična serija, ali me u pojam ubija ova konstantna repriza ko da nema šta drugo da se emituje. bonk

A plus što se trenutno emituje na još jednoj televiziji (možda Naša ili tako nešto) u 20h... Video sam juče na programu. blink

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2044

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.02.16 0:52

StefanJ wrote:Mislim da je Di&Ma izgubila prava na "Pecados ajenos". Sećam se da je trebalo da krene na BN-u još davno, ali su u međuvremenu odustali od prikazivanja.
Da, da, znam, baš sam zato i rekao. Šteta ako zaista jeste tako, gledao bih ponovo tu telenovelu, a tako na TV-u jedanput dnevno bi mi bilo lakše i taman da se prisetim. sad

Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3644

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Shone89 on 23.02.16 19:07

Juče se završila "Kasandra" na TV Best, a večeras je počela od prve epizode.

Od ponedeljka do petka u 19:00 i 10:05.

Dosadni su vise sa njom.

Shone89
Senior member
Senior member

Poruka : 524
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Bayron on 26.02.16 11:17

Juče je završena prva sezona "Ružnog pačeta" na Ultri, da bi danas krenule reprize od prve epizode.

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6868
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 26.02.16 16:50

Ako nešto najviše mrzim, to je ovo. Bolje da puste nešto drugo umesto toga i nakon nekog vremena nastave dalje. Koja je svrha pustiti seriju ispočetka nakon kraja I sezone?

Ali dobro, Ultra je poznata po takvom proseravanju.

I sad je RD jedina premijera. Nikad goru situaciju nismo imali što se telenovela tiče (ni sa ostalim serijama nije bolja situacija). Umesto da sa digitalizacijom i privatizacijom dođu bolja vremena za telenovele, ono ostade isto, a možda i gore nego ranije.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 5402

Back to top Go down

Post by dpdragan on 26.02.16 18:23

Sa telenovelama će biti loše dokle god se ne budu snimale bolje serije nego sada.
Sada se sve svodi ili na jako loše telenovele koje podsećaju jedna na drugu i kojih se narod zato i zasitio ili na meni nerazumljive rimejkove ne tako starih telenovela koje su bile megapopularne pre 15-20 godina.Svaki takav rimejk je unapred osuđen na neuspeh iz mnogo razloga.
Dok se tu nešto ne promeni, nemoj očekivati da će telenovele imati bolji tretman na tv -u.

dpdragan
New member
New member

Back to top Go down

Post by dpdragan on 26.02.16 18:28

A što se tiče toga da neke tv beskonačno repriziraju neke serije, to je zbog sledećeg :
Svaka tv kada otkupi pravo na prikazivanje neke serije, to otkupi na određeno vreme. To može biti npr. godinu dana ili dve godine.
I sada su se neki "genijalci" dosetili da to otkupljeno vreme maksimalno iskoriste besomučno reprizirajući te serije dokle god im to pravo na prikazivanje ne istekne.
Finansijski je to za njih isplativo, ali je za gledaoce katastrofa .
Nažalost, to tako danas funkcioniše posebno na tim nekim manjim i tematskim tv kanalima.

dpdragan
New member
New member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 39 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics