EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

SRB: Novosti

Page 36 of 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: SRB: Novosti

Post by Ángel on 07.02.17 12:47

Taman da uživate još jednom u prezanimljivoj 1. epizodi. rofl

Moderator

Poruka : 7889

Back to top Go down

Post by Bayron on 07.02.17 12:48

i da fanste i ti opet pogledate. možda je na drugu i doživite kako treba.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6913
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefy on 07.02.17 12:49

@FanSte wrote:Ni prepreprekvalitetni Globo nije uspeo da vrati telenovele na Pinku. cry
Baš, toliki kvalitet, takva produkcija, toliko sve naj i eto, posle jedne epizode ode na Pink 2. rofl

Gde si sad, @Stef, sa tvojim teorijama da bi Globo bio megapopularan i gledan u Srbiji? rofl

@Bayron wrote:hejteri, crknite. globo prodaje, televisa vam je mrtva.
telemundo (i dalje apelujem na izbacivanje smajlija povraćanja na Telemundo jer ostale produkcije nemaju taj smajli za sebe)

Moderator

Poruka : 3684
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 07.02.17 12:51

12:45. Pink 2 i njegov mega kvalitetni sadržaj gledaju samo odabrani - creme de la creme EMDT-a, kompletna administracija. cool

Posting Freak

Poruka : 1573
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.02.17 12:52

@Bayron wrote:i da fanste i ti opet pogledate. možda je na drugu i doživite kako treba.

Dovoljno sam je doživeo i na prvo gledanje. Drugo mi ne treba čak ni da ljudi iz Globa dođu u Srbiju da mi plate. smile2

Moderator

Poruka : 7889

Back to top Go down

Post by FanSte on 07.02.17 13:07

@Bayron wrote:i da fanste i ti opet pogledate. možda je na drugu i doživite kako treba.

Ma ja kao u najvišu ruku srednja klasa ne umem da doživim ovakav dragulj u moru splačina koje nam serviraju Televisa i Telemundo kako treba. Ali kao što rekoh, daću šansu određeni broj epizoda kad dođe na Soap, čisto da se pokondirim.

Posting Freak

Poruka : 1573
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stef on 07.02.17 14:04

naklon Fali i Telekršundo. aw

I zamolio bih ove zamlate da ne pričaju bezveze jer sam ja prvi rekao da Imperio neće uspeti.

Osim produkcije, režije i glume, u seriji nema ništa kvalitetno.
Loša realizacija dobre priče, totalno negledljiv i neprivlačan cirkus za masu.

A Telešundo može samo da sanja onih 20% AMR koje su imale Terra nostra i O Rei do Gado. cool
Oni ni sa PDG nisu mogli više od 10% da izvuku, da ne pričam za ostale serije.

Možda čak i onu gledanost O Clone na BK.

Posting Freak

Poruka : 5636
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stefy on 07.02.17 14:41

@Stef wrote:

naklon Fali i Telekršundo. aw
:povraćanjenaglobo:

@Stef wrote:I zamolio bih ove zamlate da ne pričaju bezveze jer sam ja prvi rekao da Imperio neće uspeti.

Osim produkcije, režije i glume, u seriji nema ništa kvalitetno.
Loša realizacija dobre priče, totalno negledljiv i neprivlačan cirkus za masu.
Da, ali zato pre objave da će bilo šta Globovo ići, na sva usta si pričao kako bi Globo u Srbiji bio gledan, a onda kad je objavljeno koja serija, hop, odjednom neće da bude gledano jer je serija krš, a ono presveti Globo. rofl Mene živo zanima koga bi Globo danas privukao u Srbiji i sa svojim najvećim hit serijama. rofl facepalm

@Stef wrote:Oni ni sa PDG nisu mogli više od 10% da izvuku, da ne pričam za ostale serije.

Možda čak i onu gledanost O Clone na BK.
A sem "O Clone", koja je njima serija bila poznata van Brazila? rofl Mogu oni tamo da budu gledani koliko hoće i da imaju rejtinge ne znam kakve, oni na međunarodnom nivou nemaju i nikada neće ni imati hitove kakve imaju Telemundo i Televisa, to je činjenica. Get over it.

I za kraj, opet, samo za tebe jer znaš da te volim iako uvek osporavaš udeo moje drage kuće u tvojim omiljenim serijama:

telemundo

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 07.02.17 15:05

Nisam rekao da bi sve serije bile gledane, nego određene.
Naravno, sa agresivnom promocijom kao što rade sa turskim.

Da Cor do Pecado prodata u 120 zemalja, kao i Terra nostra (100+), Escrava Isaura i još par.
I one su zaista bile gledane u velikom broju zemalja.
Isaura bila prva telenovela u mnogim zemljama, kao i kod nas.

Avenida im je najprodavanija sa 130 zemalja.
Doduše, po Evropi se nije proslavila, ali je u L. Americi napravila boom.

I u tom pogledu su pojeli Telešundo za doručak. cool Telemundo ni u jednoj zemlji nije imao wow gledanost sa nekom serijom, osim možda sa PDG.

Globo jeste, Televisa jeste. Pre nego što počneš bilo kakvu diskusiju sa mnom o Globu, savetovao bih ti da se malo bolje informišeš pošto pričaš napamet. Ja iznosim činjenice.

Ja sam govorio o gledanosti TN i ORDG U SRBIJI. Nisam ni spominjao Brazil, što se da videti u ovom delu gde sam pominjao BK i Telemundovih max 10% sa PDG kod nas.

Čitaj malo bolje pre nego što kreneš da napadaš. winky

Evo nekih podataka o TN kod nas, mislim da je i Rei do Gado prošla podjednako dobro kao i ona jer joj nije menjan termin, za razliku od Por Amor:

Ubedljivo najgledanija emisija na našim TV stanicama u ovoj godini je već pominjano "Porodično blago" - skoro polovina stanovnika zemlje gledala je završne epizode ove serije koja je do juna emitovana na Prvom programu RTS-a nedeljom uveče. U tom terminu, u ovom trenutku, RTS emituje reprizu serije "Pozorište u kući" koja i pored toga što je snimana pre više decenija, i dalje pobuđuje značajnu pažnju TV auditorijuma. Rejting ove serije kreće se u rasponu od 18 do 20 (rejting predstavlja procenat ukupno posmatrane populacije koji je gledao određenu emisiju), a to još jednom nedvosmisleno pokazuje da ova vrsta programa uvek ima veoma brojnu publiku. Od serija, po gledanosti se još izdvajaju brazilska serija "Nova zemlja" koja se emituje radnim danom na Prvom programu RTS-a od 22 sata (prosečan rejting ove serije iznosi 21), zatim latinoamerička serija na Pinku koja se emituje od 17 sati radnim danom (rejting 19 po poslednjem istraživanju), vikend serije na Pinku "Nikita" i "Prijatelji", kao i serija "Neš Bridžis" koja se emituje na Pinku od 20 sati radnim danom (rejtinzi ovih serija kreću se u rasponu između 10 i 15).
Bila je gledanija čak i od Televise na Pinku u 17. cool

To što ti obožavaš Telemundo je tvoja stvar. I to mene uopšte ne potresa.
Gledaj šta ti odgovara. Uživaj u Telemundu, ja ċu u Globu i to je sve.

Interesantno je ovo tvoje povraċanje na Globo iako ni 2 njihove serije nisi gledao. rofl

Toliko od mene na ovu temu, haters gonna hate. :caos:

Posting Freak

Poruka : 5636
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stefy on 07.02.17 16:07

Ma džaba njima sva ta gledanost i prodaja kad su te serije zaboravljene s vremenom, niko ih se više i ne seća, a Telemundove i Televisine i dan-danas svako pamti bar po imenu, i priča se o njima. Hoću da kažem da nikakav trag ostavile nisu te brazilske sem "O Clone" kod nas, Latinsku Ameriku i ne računam jer tamo svi znaju za sve telenovele pošto se emituju u svim zemljama.

Moje povraćanje na Globo je protest zbog nedostatka smajlija. Nisam gledao njihove serije, tačno, ali prvom prilikom kad za iste budem imao vremena, gledaću "O Clone" i "A Favorita" jer su mi one oduvek delovale privlačno. Ne osporavam ja njihovu produkciju, samo tvoje veličanje koje je zaista preterano i u nekim slučajevima nerealno.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 36 of 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics